ویژه برنامه های شبکه پنج سیما به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا ( س)

     

ویژه برنامه های شبکه پنج سیما به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا ( س)

5426 Copy

 

" پوشش تصویری اجتماعات هیات عاشورایی"،"سلام آسمان"،" بهشت بی نشان" ، " سخنرانی مذهبی " و.... عنوان ویژه برنامه های گروه معارف شبکه پنج سیما به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا( س) است که در شب و روز شهادت دخت گرامی پیامبر اکرم (ص) بر روی آنتن این شبکه می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، " سلام آسمان" عنوان مستندی است که در شب شهادت بانوی دو عالم،حضرت فاطمه الزهرا (س) چهارشنبه 11 اسفندماه ساعت 21 از شبکه پنج پخش می شود. این مستند گفتگو با مسلمان خارج از کشور درباره شخصیت والای حضرت فاطمه زهرا ( س) است.
پخش برنامه " سخنرانی مذهبی حجج الاسلام عالی، پناهیان،مومنی " دیگر برنامه گروه معارف است که روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 11 و 12 اسفندماه از شبکه پنج سیما بر روی آنتن می رود.
"بهشت بی نشان" عنوان میان برنامه ترکیبی – تولیدی که در شب و روز شهادت حضرت زهرا ( س) پخش می شود. این میان برنامه دارای آیتم هایی مانند کلام بزرگان ( سخنان امام راحل و رهبری) مداحی ، نریشن و... است.
پوشش تصویری اجتماعات هیات عاشورایی در میدان هفت تیر با سخنرانی حجت الاسلام کاظم صدیقی و مداحی حاح حسین سازور ویژه برنامه ایی است که در روز پنج شنبه 12 اسفندماه بعد از ظهر از شبکه پنج سیما بر روی آنتن می رود.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی