"مهر وطن" روی آنتن شبکه پنج سیما

     

"مهر وطن" روی آنتن شبکه پنج سیما

photo 2017-02-07 15-01-27 Copy

 

" مهروطن" عنوان ویژه برنامه 22بهمن شبکه پنج سیماست که پنج شنبه و جمعه 21 و 22 بهمن ماه بر روی آنتن می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، شهرام نسترن راد تهیه کننده ویژه برنامه مهر وطن در توضیح بیشتر گفت: این ویژه برنامه پنج شنبه 21 بهمن ماه حوالی ساعت 20:20 دقیقه از شبکه پنج سیما روی آنتن می رود.
وی ادامه داد: در این ویژه برنامه ارتباط تلفنی با مسئولان راهور، سازمان تبلیغات اسلامی برقرار و مسیرهای راه پیمایی 22 بهمن به مخاطبان اطلاع رسانی و تشریح می شود. بهروز تشکر، حسین مولایی، محمد نظری مجریان این ویژه برنامه هستند.
راد ادامه داد: ویژه برنامه مهر وطن جمعه 22 بهمن ماه از ساعت 8 صبح حضور پرشکوه و گسترده مردمی را در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه پوشش تصویری می دهد.
تهیه کننده مهر وطن اضافه کرد: این ویژه برنامه دارای دو بخش استودیویی و زنده است. شبکه پنج سیما با استقرار پایگاهی در خیابان آزادی تقاطع یادگار امام با دعوت از چهره های فرهنگی ، هنری و .... حضور پرشکوه ملت ایران را در قاب تصویر نمایش می دهد.
راد ادامه داد: در ایستگاه ویژه شبکه پنج سیما جمعی از مجریان شبکه و مجریان کودک و عروسک های برنامه رنگین کمان نیز با کودکان و نوجوانان همراه می شود.
ویژه برنامه مهروطن از ساعت 8 صبح روز جمعه22 بهمن ماه بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود و در فواصل برنامه میان برنامه های مناسبتی و ویژه دهه مبارک فجر از سال های گذشته و همچنین سرودهای حماسی و انقلابی به استقبال سالگرد پیروزی جشن انقلاب می رود.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی