آخرین یادگاری سلحشور به شبکه پنج رسید

     

آخرین یادگاری سلحشور به شبکه پنج رسید

vlcsnap-2017-01-28-23h09m38s146 Copy

 

مجموعه نمایشی «قصه های تبیان» آخرین یادگار زنده یاد فرج الله سلحشور در آستانه دهه مبارک فجر از دوشنبه 11 بهمن ماه هر شب ساعت 23 از آنتن شبکه پنج سیما پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این مجموعه اپیزودیک بر اساس داستان های واقعی و موضوعات قرآنی ساخته شده است.فیلمنامه قصه های تبیان با محوریت موضوعات قرآنی به نگارش درآمده و همه داستان ها و روایات آن بر اساس اتفاقات و داستان های واقعی جلوی دوربین رفته است.
در قسمت های مجموعه" قصه های تبیان" تبلیغ و ترویج سبک زندگی اسلامی ـ‌ ایرانی مانند طرز رفتار با همسایه، کسب روزی حلال، بازار و مشتری، خیرین مدرسه‌ساز و کارآفرینی مشهود است.
بنابراین گزارش ،ساختار این مجموعه تلویزیونی اپیزودیک طراحی و اجرا شده است و هر قسمت یک داستان مجزا دارد. داستان‌های این مجموعه حاوی حکمت خداوندی و عبرت‌های بشری چه به صورت تاریخی و چه معاصر است.
مجموعه تلویزیونی «قصه های تبیان» در 37 قسمت توسط کارگردانان جوان زیر نظر زنده یاد فرج الله سلحشور ، به مشاورت کارگردانی جمال شورجه و مشاورت فیلمنامه منصور براهیمی تهیه و تولید شده است. این مجموعه با همکاری معاونت فرهنگی سازمان بسیج و شبکه پنج، در مرکز گسترش فیلمنامه نویس صدا و سیما تولید شده است.
"قصه های تبیان " دوشنبه ساعت 23 از شبکه پنج سیما پخش و تکرار آن ساعت 9:30 روز بعد است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی