صلح و مرگ در شبکه پنج سیما

     

صلح و مرگ در شبکه پنج سیما

ugghhh

 

 

شبکه پنج سیما برای آخر هفته مخاطبان پنج شنبه و جمعه 7 و 8 بهمن ماه فیلم های سینمایی مولان، امی و غازهای وحشی، قهرمان خیالی و صلح و مرگ را در نظر گرفته است.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، فیلم سینمایی «مولان» به کارگردانی «تونی بن کرافت» و «بری کوک»، پنج‌شنبه 7 بهمن‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی «دی زانو» و «جایسی جان» خواهیم دید: «روران» امپراتور کشورگشا و تجاوزگری دارد که برای دستیابی به منابع آهن کشور «دی» چشم طمع به خاک آن کشور را دارد. در کشور «دی» دختری به نام «هوا مولان» نگران پدر بیمارش است که عازم جنگ با سپاه «روران» است. او برای حفاظت از پدرش به پشتوانه مهارت‌های رزمی که با استادی پدر کسب کرده، درکسوت مردان به جبهه جنگ می‌رود... .
فیلم سینمایی «امی و غازهای وحشی» به کارگردانی «کارول بالارد»، جمعه 8 بهمن‌ماه ساعت 9 از شبکه پنج نمایش داده می شود.
این فیلم، داستان زندگی یک دختر بچه و پدرش در کاناداست. «امی» دختری است که در اثر یک تصادف مادرش را از دست می‌دهد. پدر و مادر او قبلاً از هم جدا شده بودند؛ بنابراین «امی» نزد پدرش می‌رود و در منزل او که در دل یک منطقه جنگلی است زندگی می‌کند. «امی» ابتدا احساس خوبی ندارد ولی یک‌روز که کارگرها مشغول قطع درختان بوده و لانه غازها را خراب کرده بودند او تخم این پرنده‌ها را پیدا کرده و به خانه می‌برد. غازها یکی یکی از تخم بیرون می‌آیند و به «امی» انس می‌گیرند... .
در این فیلم سینمایی «جف دانیلز» ، «آنا پاکوئین» و «دانا دلانی» هنرنمایی کرده‌اند.
فیلم سینمایی «قهرمان خیالی» به کارگردانی «دنی بون»، جمعه 8 بهمن‌ماه ساعت 13:30
برای علاقه مندان از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی «دنی بون»، «آلیس پل» و «کاد مراد» خواهیم دید: «رومن فور» مدت 18 سال است که بیمار «دیمیتری» است. «دیمیتری» اهل «چرکستان» (کشور خیالی) است! «رومن» وسواس شدید دارد و احساس می‌کند که میکروب در همه جا کمین کرده‌اند به‌حدی که او را به یک بیمار واقعی تبدیل کرده است. «دیمیتری» همچنان سعی دارد به «رومن» کمک کند و برایش همسری برگزیند ولی همین بیماری «رومن» مانع از ازدواجش می‌شود و در نهایت او را با خود به کمپ پناه‌جویان «چرکستانی» می‌برد! در این کمپ «رومن» با مبارزی به نام «آنتون» که بسیار شبیه اوست برخورد می‌کند و «آنتون» مدارک «رومن» را می‌رباید...
فیلم سینمایی «صلح و مرگ» به کارگردانی «کلادیو فراگاسو»، جمعه 8 بهمن‌ماه ساعت 20:30 از شبکه پنج پخش می شود
در خلاصه داستان آمده است: «مارکو» یک نظامی ایتالیایی حین عملیات جنگی «ناتو» در «کوزوو» توسط سلاح‌های شیمیایی که خود «ناتو» به‌کار می‌برد؛ به‌شدت مصدوم می‌شود و چند سال بعد در بیمارستانی که همسرش «سارا فری» پزشک آن است از سرطان مغز استخوان می‌میرد. معلوم می‌شود که علت بیماری «مارکو» همان سلاح‌ها بوده است! هم‌رزم وی «گابریله مورسکو» به‌سرعت بیمارستان و بیمارانش را گروگان می‌گیرد. از سوی دیگر «ایزابلا والنینا» هم در همین بیمارستان بسر می‌برد. «ایزابلا» نیز به سرطان مغز استخوان مبتلاست...
در این فیلم سینمایی «لوکالیو نلو»، «باربورا ببولوا»، «سیمونا بوریونی» و «لیبرو دی رینزو» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی