با فیلم سینمایی طوفان سهمگین آخر هفته همراه شوید

     

با فیلم سینمایی طوفان سهمگین آخر هفته همراه شوید

TV5 Copy

 

 

شبکه پنج سیما انیمیشن " گوریل سفید"، فیلم های سینمایی " الا و دوستان"، " طوفان سهمگین " و برنامه دایناسور را برای آخر هفته مخاطبان در نظر گرفته است.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، انیمیشن سینمایی «گوریل سفید» به کارگردانی «آندراس جی ساچر»، پنج‌شنبه 30 دی‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
در این انیمیشن خواهیم دید: «اسنو» تنها گوریل سفید رنگ دنیاست! او در باغ وحش بیشتر از همه‌ی حیوانات مورد توجه قرار می‌گیرد، بچه‌ها او را دوست دارند اما گوریل‌های دیگر نمی‌فهمند که چه چیزی در این موجود عجیب و غریب جالب توجه است. او با کمک یک پلنگ سیاه و «پائولو» که دختری کوچک و باهوش است نقشه‌ای برای ملاقات پنهانی با فردی در سیرک می‌کشد که می‌تواند به او کمک کند تا به یک گوریل عادی تبدیل شود اما... .
فیلم سینمایی «الا و دوستان» به کارگردانی «تانیلی ماستونن»، جمعه 1 بهمن‌ماه ساعت 9 برای علاقه مندان نمایش داده می شود.
در خلاصه داستان آمده است: «الا» و چند شاگرد دیگر در مدرسه‌ای معمولی اما صمیمی و با معلمینی مهربان و دلسوز مشغول تحصیل هستند، اما مردی ثروتمند برای تأسیس پیست اتومبیل‌رانی تصمیم می‌گیرد مدرسه آنان را خراب کند «الا» و دوستانش به پشتوانه همت خود و با کمک معلم‌ها و بزرگ‌ترها از هیچ‌کاری دریغ نمی‌کنند تا نگذارند مدرسه آنها تخریب شود و بالاخره مرد ثروتمند و مغرور مغلوب آنها می‌شود و مدرسه دوباره جان گرفته و شور و اشتیاق به شاگردان باز می‌گردد.
در این فیلم «ارو میلونوف»، «کری کتونن» و «فرجا تیجونسالو» نقش‌آفرینی کرده‌اند.
فیلم سینمایی «طوفان سهمگین» به کارگردانی «دنیل لوسکو»، جمعه 1 بهمن‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی «کسپر ون دین»، «مایکل بیچ» و «سارا لیوینگ» خواهیم دید: درپی آزمایش‌های علمی در یک پایگاه تحقیقاتی طوفان عظیمی رخ می‌دهد. در ابتدا مجریان پروژه که از سوی دولت «آمریکا» دست به اجرای عملی زده‌اند امیدوارند که این پروژه تأمین‌کننده انرژی باشد اما حاصل آن یک تخریب بزرگ است که همه دنیا را تهدید می‌کند. دولت «آمریکا» در خاتمه این عملیات وقت‌کشی می‌کند و این باعث بروز یک فاجعه می‌شود و افراد بسیاری از میان محققین و مردم بی‌گناه قربانی می‌شوند و در نهایت با کمک یک دانشمند از خود این پروژه دستگاه و موتور اصلی منهدم شده و از ادامه فجایع جلوگیری می‌شود. ولی ...
فیلم سینمایی «برنامه دایناسور» به کارگردانی «سید بنتس»، جمعه 1 بهمن‌ماه ساعت 20:30 نمایش داده می شود.
در خلاصه داستان با نقش‌آفرینی «ناتاشا لورینگ»، «ریچارد دیلان»، «مت کین» و «پیتر بروک» آمده است: «اناتان مرچنت» یک کاشف است و در انجمن حیوانات پنهان فعالیت می‌کند! به همراه گروهش عازم «کنگو» می‌شود. آنها قصد دارند به دنبال نشانه‌هایی از حیوانات کمیاب در اینجا باشند اما با چیز شگفت‌انگیزتری روبرو می‌شوند. آنها متوجه می‌شوند که به‌خاطر بعضی آزمایشاتی که توسط شرکت‌های غربی به دنبال کسب سود و منفعت مادی در این منطقه انجام شده است، موجودات ماقبل تاریخ مجددا امکان حیات یافته‌اند! «لوک» پسر «جاناتان» که در این سفر همراه اوست از تمام رویارویی‌های خودشان با این موجودات فیلم‌برداری می کند ... .

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی