علی نیکزاد در "دست خط "این هفته سکوت سه ساله خود را می شکند

     

علی نیکزاد در "دست خط "این هفته سکوت سه ساله خود را می شکند

photo 2016-09-21 12-28-36 Copy

 

علی نیکزاد وزیر سابق راه و شهرسازی این هفته در برنامه "دست خط " شبکه پنج سیما سکوت سه ساله خود را می شکند و پاسخگوی نقدهای مختلف دوستان و غیر دوستان خود در قبال مسکن مهر خواهد بود .
به گزارش روابط عمومی برنامه "دست خط"،در این برنامه همچنین نیکزاد از چگونگی آشنایی خود با دکتر محمود احمدی نژاد ،خاطرات استانداری اردبیل ،چرایی انتخاب بعنوان وزیر مسکن و شهرسازی در دولت دهم ،دلیل تکذیب نکردن نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم و نظر شخصی اش درباره نامزد مورد حمایت رییس جمهور سابق در انتخابات ریاست جمهوری 92 خواهد گفت.
در این برنامه حجت الاسلام شیخ قدرت علیخانی مشاور رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام و دکتر حاج بابایی وزیر اسبق آموزش و پرورش درباره نیکزاد نظرات و دیدگاههای خود را بیان خواهند کرد.
همچنین در بخشی از برنامه همسر وزیر سابق راه و شهرسازی به بیان ویژگی ها و سبک زندگی علی نیکزاد خواهد پرداخت و خود آقای نیکزاد هم به سوالاتی در حوزه مسائل شخصی خود پاسخ خواهد داد.
"دست خط "هر هفته پنج شنبه ها ساعت 19 و جمعه ها نه صبح و یک و نیم بامداد یکشنبه به تهیه کنندگی و اجرای محمد حسین رنجبران از شبکه پنج سیما پخش می شود .

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی