بازگشت رسمی خانواده، کودک و معارف به شبکه پنج

     

بازگشت رسمی خانواده، کودک و معارف به شبکه پنج

Untitled-2logo-7001شبکه-5 Copy

 

 

 

با اجرای ساختار جدید شبکه پنج و تغییر شرح وظایف برنامه سازی در این شبکه، گروه های" خانواده و کودک" و "گروه معارف" در شبکه پنج آغاز بکار کردند. گروه های "اجتماعی" و "تهران و شهروندی" نیز گروه های جدید این شبکه هستند که بزودی کار رسمی خود را آغاز خواهند کرد. این گروه ها جایگزین گروه های" جامعه و اقتصاد"،" کسب و کار" خواهند شد. برنامه های اقتصادی شبکه پنج نیز به قوت خود باقی خواهند ماند و همه آنها در یک گروه بنام" گروه اقتصاد" تجمیع خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، در احکامی جداگانه از سوی مجید زین العابدین مدیر شبکه پنج سیما، دکتر محمد باقر تورنگ سرپرست گروه کودک و خانواده، سعید سلطانی مدیر گروه معارف اسلامی و جو اد اسناوندی مدیر تولید و فنی شبکه پنج سیما منصوب شدند. با این انتصابها برنامه های خانواده، کودک و معارف که بصورت معین برنامه اداره می شدند، از این پس بطور رسمی زیر نظر گروه برنامه ساز اداره خواهند شد.
بنا بر این گزارش، دکتر محمد باقر تورنگ با حفظ سمت قائم مقامی شبکه به عنوان سرپرست گروه کودک و خانواده منصوب شده است .
در این حکم آمده است برنامه های خانواده محور و برنامه های کودک و نوجوان همواره از مزیت های نسبی شبکه پنج سیما در موضوعات برنامه سازی بوده است، به همین دلیل لازم است ضمن تقویت برنامه های موجود، زمینه خلق ایده های جدید در این گروه فراهم شود.
مدیر شبکه پنج، در حکم مدیر گروه خانواده و کودک شبکه با اشاره به سند «سیاست های کلی خانواده» ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب، این سند ارزشمند را که جایگاه بنیادی خانواده در بالندگی و اعتلای مادی و معنوی کشور را تبیین نموده است، مهمترین دستور کار و چشم انداز پیش روی برنامه سازان شبکه دانسته است.
در حکم سلطانی مدیر جدید گروه معارف اسلامی نیز با اشاره به ضرورت باز مهندسی برنامه های معارفی و بهره مندی از ظرفیت نهادهای فرهنگی، مشاهد شریف و بقاع متبرکه بویژه در حوزه استان تهران، کاشت مفاهیم معارفی در بافت درونی برنامه ها تاکید شده است.
در حکم جواد اسناوندی مدیر جدید تولید و فنی شبکه پنج سیما نیز بروز رسانی تجهیزات صدا و سیما و پیاده سازی بسته های نوین فنی و ارتقای مهارت حرفه ای نیروی متخصص شبکه بعنوان ماموریت این حوزه تاکید شده است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی