مسابقه «فامیلی» امشب روی آنتن شبکه پنج

family klaket1.00 02 30 03.Still006 Copy

 

مسابقه فامیلی کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما از اول دیماه ساعت22 با هدف سرگرمی، تقویت نهاد خانواده و پر كردن اوقات فراغت تمامی اعضای خانواده بر روی آنتن می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج، حسین فردرو تهیه کننده مسابقه فامیلی در توضیح ساختار این مسابقه گفت: شرکت کنندگان در این مسابقه با همدیگر نسبت فامیلی دارند و این مسابقه تلاش می کند، این رابطه های فامیلی را به یکدیگر نزدیک کند. همه افراد خانواده و فامیل از پدربزرگ‌ها تا نوه‌ها می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.
فردرو اضافه کرد: این مسابقه بین دو فامیل برگزار می‌شود. هر فامیل یا برنده می‌شود و یا بازنده اما برنده می‌تواند به مرحله نهایی راه پیدا کند .
وی ادامه داد: مجریان این مسابقه جواد مولانیا، حسن ریوندی هستند که مسعود روشن پژوه در قسمت های بعدی به جمع مجریان اضافه می شود.
حضور هنرمندان و ورزشکاران در مسابقه فامیلی فردرو در ادامه مصاحبه با اشاره به اینکه در این مسابقه ورزشکاران و هنرمندان نیز حضور دارند، اضافه کرد: هر هفته يك ميهمان هنرمند يا سرشناس در بخش من کیستم با مسابقه همكارى مي كند.
تهیه کننده مسابقه فامیلی با توضیح اینکه این مسابقه دارای پشتیبان از یک شرکت تولیدکننده فرش است، یادآور شد: بخشی از سوالات این مسابقه پیرامون صنعت فرش اختصاص دارد و سعی داریم به صورت نمادین این هنر ایرانی را تقویت کنیم. هنر منحصر بفرد ايران و جايگاه تاريخى و هنرى فرش ايران را هر ايرانى بايد بداند.
وی ادامه داد: مطالب متنوع كاربردى و اجتماعى در قالب سوالات با الگويي مدرن پويا نمايي شده و که با ارائه مدلهاى متنوع نرم افزار و اپليكيشن هاى جذاب رايانه اى براى برنامه طرح کرده اند و اميد است كه شيوه جديدى نسبت به روش هاى كلاسيك و قديمى خلق شود.
این تهیه‌کننده، مسابقه «فامیلی» را ۶۰ قسمت عنوان کرد که روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه ساعت ۲۲ به روی آنتن شبکه پنج خواهد رفت.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی