به دنبال کسب و کار در شبکه پنج

     

به دنبال کسب و کار در شبکه پنج

photo 2016-11-23 12-48-52 Copy

 

مستند ترکیبی نمایشی " به دنبال کسب و کار" با رویکرد کار و کار آفرینی به کارگردانی و تهیه کنندگی فرید ملک محمدی پنج شنبه 4 آذر ماه بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، فرید ملک محمدی تهیه کننده و کارگردان این مستند در توضیح ساختار آن گفت: این مستند در 16 قسمت 40دقیقه با بخش هایی همچون
گفتگو با كارآفرين، گفتگو با متخصص، ويديو كليپ، اينفوگرافى و .... تهیه و تولید شده است.
ملک محمدی اضافه کرد: در این مستند امیر محمد جولایی مجری کارشناس برنامه را بر عهده دارد و اين برنامه تلاش مي كند كه به شكل جزء به جزء و بسيار تحلیلگرانه به دنبال كسب وكارهايى برود كه اغلب مردم به خصوص جوانان در این دوره از آن دور هستند و به آن بها نمي دهند، درصورتي كه این مشاغل بسيار سودآور است، از جمله این مشاغل می توان به پرورش شتر مرغ در يك فضاى كوچك گرفته تا پرورش قناری، اسب و ماهی .... اشاره کرد.
وی ادامه داد: در این مستند سعی کردیم نحوه راه اندازی شغل یا حرفه های مختلف را به مخاطبان از سطح بسیار مقدماتی تا پیشرفته آموزش دهیم.
ملک محمدی همچنین توضیح داد: در این برنامه اطلاعات در فضایی کاملا صمیمی به مخاطب داده می شود و برای این کار از متخصصین فن بهره گرفته شده است.
بنا بر این گزارش، مستند ترکیبی نمایشی " به دنبال کسب و کار" کاری از گروه اقتصاد و کسب و کار شبکه پنج سیماست که پنج شنبه ها ساعت16 پخش و تکرار آن شنبه ها ساعت 13 است.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی