برگزاری جشنواره ملی فرهنگی ایران ساخت

     

برگزاری جشنواره ملی فرهنگی ایران ساخت

Logo-1 Copy

جشنواره ملی فرهنگی ایران ساخت و چگونگی برگزاری آن موضوع برنامه اقتصاد ایران است که امشب 25 آبان ماه ساعت 20 بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، دکتر محمود شیخ زین الدین معاون نوآوری و تجاری سازی و دبیر کل جشنواره ملی فرهنگی، هنری ایران ساخت با حضور در این برنامه پیرامون برگزاری این جشنواره برای مخاطبان گفتگو خواهند داشت.
جشنواره فرهنگی و هنری «ایران ساخت» برای تکریم انقلاب علمی و بزرگداشت شکل گیری تمدن نوین اسلامی ایرانی است. این جشنواره با تکیه بر فرآورده های فرهنگی و هنری هنرمندان ایرانی، بر آن است تا نهضت توجه و حمایت از اقتصاد دانش بنیان را به عنوان یکی از راهبردی ترین زیرساخت های پیشرفت و تعالی کشور، بنیاد گذارد و به شکلگیری جریان تولید محتوا برای فضای مجازی و رسانه های مکتوب، دیداری و شنیداری مدد برساند.
این جشنواره 16 تا 18 دیماه 95 در دو بخش رقابتی ( مردمی ) و ویژه ( خارج از مسابقه) در همه رشته های جشنواره بدون محدویت سنی با موضوع فناوری ایرانی ، کسب و کار ایرانی برگزار می شود.
بنا بر این گزارش، برنامه اقتصاد ایران کاری از گروه اقتصاد و توسعه شبکه پنج سیما است که به تهیه کنندگی محسن رفیعی و با اجرای محمد ساجدی ساعت 20 بر روی آنتن می رود و موضوعات آن ذیل اقتصاد مقاومتی، اقتصاد توسعه و....تعریف شده است.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی