ویژه برنامه های شبکه پنج در تاسوعا و عاشورای حسینی

     

ویژه برنامه های شبکه پنج در تاسوعا و عاشورای حسینی

AssalamuAlaik2 611     

 

 

شبکه پنج سیما به مناسبت سوگواري سالار شهيدان ابا عبدالله حسين (ع) ويژه برنامه هاي متعددي را در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی برای عزاداران تدارک دیده است.
به گزارش روابط عمومی شبکه تهران ، گروههاي برنامه ساز اين شبكه برنامه هايي را براي پخش
در روز و شب تاسوعا و عاشورای حسینی آماده کرده اند که به شرح ذیل است.
اجتماع هیات عزاداری شهرستان ورامین
دوربین های شبکه پنج در روز تاسوعای حسینی، به پوشش تصویری اجتماع هیات عزاداری حسینی شهر ورامین در میدان امام خمینی (ره) می پردازند. این برنامه به صورت زنده و مستقیم از ساعت 15تا 18پخش می شود. حجت الاسلام محمودی امام جمعه موقت شهرستان ورامین سخنران و سعید زمانی، جوادقالیشورانی، حامد کنگرلو، احمد صدرایی و.... مداحان این مراسم هستند.
همچنین در روز عاشورا حسینی، شبکه پنج با استقرار واحدهای سیار در بازار تهران و حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) عزاداری عاشقان و دلباختگان حسینی را پخش می کنند. همچنین این دوربین ها، اقامه نماز ظهر و عصر عاشورا را پوشش تصویری می دهند. این برنامه از ساعت 9 صبح تا بعداز اذان ظهر بر روی آنتن می رود. ارتباط زنده و پوشش تصویری عزاداری شهرهای مختلف ایران از دیگر میان برنامه های این ویژه برنامه است که بصورت همزمان پخش می شود. سید یوسف موسوی تهیه کننده
ویژه برنامه تاسوعا و عاشورا حسینی است.
ارتباط با کربلا معلی
ویژه برنامه " فانوس"ارتباط زنده و مستقیم با کربلا معلی برقرار می کند و تصاویرهیات مذهبی و عزاداری حسینی را از حرم مطهر سالار شهیدان اباعبدالله الحسین ( ع) برای مخاطبان پخش می کند. این برنامه با اجرای مهیار عبداللهی و تهیه کنندگی مهدی زمانی بیدختی ساعت 22:30 از شبکه پنج سیما روی آنتن می رود.

 

 

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی