تعطیلات دوست داشتنی در آخر هفته

     

تعطیلات دوست داشتنی در آخر هفته

4302

 

شبکه پنج سیما دو فیلم سینمایی " تعطیلات دوست داشتنی " و " انتقام دکتر هالیدی" را برای روزهای پایانی تابستان مخاطبان در نظر گرفته است.
فیلم تلویزیونی «تعطیلات دوست داشتنی» به کارگردانی سیدوحید حسینی، پنجشنبه 25 شهریور ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی مریم سعادت، رامین ناصر نصیر و عرفان برزین خواهیم دید: نیما و نوشین دو بچه هفت و ده ساله هستند که پدر و مادرشان به خارج از کشور سفر می کنند و در مدتی که نیستند نیما و نوشین را به خانه دایی شان می برند. دایی آنها در یک کلبه جنگلی کار و زندگی می کند. از طرفی بچه ها به واسطه شغل پدر و مادرشان که تصویرگر کتاب کودک هستند، با دنیای شخصیت ها و قهرمان های قصه های کودک آشنایی دارند. آنها در کلبه دایی با برخی از این شخصیت ها روبه رو می شوند و سفرهای مختلف را با آنها تجربه می کنند.
قسمت دوم فیلم تلویزیونی «تعطیلات دوست داشتنی»، جمعه 26 شهریور ماه ساعت 9 روی آنتن می رود.
فیلم تلویزیونی «انتقام دکتر هالیدی» به کارگردانی دیوید دیکوتا، جمعه 26 شهریور ماه ساعت 13:30 نمایش داده می شود.
در این فیلم خواهیم دید: دختری جوان تازه ازدواج کرده است، همراه همسرش برای دیدن پدر و برادرهایش به منزل آنها می رود. او آنها را از کودکی ندیده زیرا در همان سال‌ها پدر، ایشان را ترک کرده و برادرها را با خود برده است. او برادر کوچک و پدرش را می بیند. پدر بسیار بی احساس است که دلخوری دختر در پی دارد. برادر وسطی گویا فراری است و عده ای به خاطر قتل دوستشان در پی او هستند. پدر برای یافتن پسرش می رود در این میان یکی از همدستان برادر از راه می رسد، تیر خورده و بیهوش می شود. اهل خانه از او مراقبت می کنند که ...

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی