ویژه برنامه مسلمیه از شبکه پنج

     

ویژه برنامه مسلمیه از شبکه پنج

moslemye Copy

 

 

شبکه پنج سیما در ایام شهادت حضرت مسلم بن عقیل (ع)، ویژه برنامه ایام مسلمیه را روز شنبه 20 شهریورماه در سه بخش بصورت زنده از حرم مطهر حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) بر روی آنتن می برد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، سید یوسف موسوی تهیه کننده ویژه برنامه مسلمیه در توضیح این برنامه گفت: بخش اول این ویژه برنامه ساعت 20:30 دقیقه به مدت 25 دقیقه با کارشناسی حاج عباس سلیمی و اجرای احسان پور اسد پخش می شود. مراسم عزاداری ایام مسلمیه در حیاط اصلی حرم مطهر با موضوع پوشش مراسم عزاداری ایام مسلمیه و پیشنیه تاریخی مراسم در حرم مطهر حضرت عبدالعظمیم حسنی ( ع) و دعای عرفه برگزار می شود.
وی ادامه داد: بخش دوم این ویژه برنامه از ساعت 22:30 به مدت 25 دقیقه با حضور صنوبری خادم حرم حضرت عبدالعظیم ( ع) با موضوع ایام مسلمیه و شهادت حضرت مسلم (ع) است که بخشی از مراسم عزاداری هیات مذهبی پوشش تصویری داده می شود.
موسوی با اشاره بخش سوم این ویژه برنامه توضیح داد: این مراسم از ساعت 35 دقیقه بامداد بعد از خبر ساعت 24 به مدت 45 دقیقه با حضور مجری برنامه و کارشناس مذهبی حجت الاسلام بی آزار تهرانی با موضوع شهادت حضرت مسلم ( ع)، حادثه منا و دعای عرفه برگزار می شود.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی