برنامه های شبکه پنج سیما به مناسبت میلاد امام رضا ( ع)

     

برنامه های شبکه پنج سیما به مناسبت میلاد امام رضا ( ع)

 

 

emem

 

 

شبکه پنج سیما به مناسبت ولادت با سعادت امام رضا (ع)، برنامه ارتباط زنده و مستقیم با حرم امام رضا (ع)، میان برنامه افق هشتم و.... را برای مخاطبان خود تدارک دیده است.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، ارتباط زنده و مستقیم با حرم امام رضا( ع) برنامه ای است که در شب و روز میلاد امام رضا ( ع) به مدت 19 دقیقه روی آنتن می رود. این برنامه به تهیه کنندگی و اجرای سید عبدالرضا رضوی از صحن آزادی امام رضا ( ع) از شبکه پنج سیما پخش می شود. این برنامه شنبه 23 مرداد ساعت 20:40 دقیقه میزبان سید حسین محمدنیا ازخادمین حرم رضوی به عنوان کارشناس و مداح خواهد بود. همچنین برنامه ارتباط زنده و مستقیم در روز ولادت امام رضا ( ع) یکشنبه 24 مرداد ماه ساعت 10 صبح و ساعت 20:40 دقیقه شب برای مخاطبان پخش می شود.
" افق هشتم" عنوان دیگر میان برنامه کوتاه به مناسبت ولادت با سعادت امام رضا( ع) است که در شب و روز میلاد امام هشتم شیعیان به روی آنتن می رود. این میان برنامه دارای بخش های کلام رهبری، پخش تصاویر از حرم امام رضا ( ع)، گزارش زائران امام رضا( ع) و.... است که در فواصل برنامه های این شبکه پخش می شود.
پخش مولودی و وله به مناسبت ولادت امام رضا ( ع) از دیگر میان برنامه های مناسبتی است که در فواصل مختلف از شبکه پنج سیما برای مخاطبان و عاشقان حرم رضوی نمایش داده می شود.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی