آموزش مسائل اقتصادی در دنیای مجازی

     

آموزش مسائل اقتصادی در دنیای مجازی

donya

 

ششمین برنامه " اقتصاد در دنیای واقعی، دنیای مجازی" امشب 26 اردیبهشت ماه ساعت 21:30 دقیقه از شبکه پنج سیما بر روی آنتن می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، سید رضا میرمحمد میگونی تهیه کننده برنامه " اقتصاد در دنیای واقعی، دنیای مجازی" در توضیح این برنامه گفت: بررسی و آموزش مسائل مختلف اقتصادی در بستر فضای مجازی و تجارت الکترونیک از جمله کارآفرینی، اشتغالزایی به صورت مثبت و کارآمد رویکرد این برنامه است.
میرمحمد با اشاره به آیتم های این برنامه اضافه کرد: تحلیلی بر موضوعات کلان اقتصادی با حضور مسئولان و کارشناسان متخصص این حوزه، آموزش مرحله به مرحله و ورود به عرصه های اقتصادی در بسترفضاهای مجازی، گزارش مردمی ، بررسی و مقایسه اقتصاد در حوزه فضاهای مجازی در کشورهای مختلف، طنز رادیویی با موضوع اقتصاد در دنیای مجازی و...بخش های مختلف برنامه اقتصاد در دنیای واقعی، دنیای مجازی را تشکیل می دهد.
بنا بر این گزارش، در حکم اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در انتصاب اعضای جدید شورای فضای مجازی، یکی از بندهای ابلاغی ایشان توجه به اقتصاد در فضای مجازی بود که شبکه پنج با رصد و پیگیری مطالبات ایشان در حوزه های جدید اقتصاد، این برنامه را طراحی کرده است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی