همراه با فیلم های سینمایی در عید مبعث

     

همراه با فیلم های سینمایی در عید مبعث

57184 939

 

 

" توربو"، " قطار چنای"، " جک و لوبیای سحر آمیز" و...... فهرست انیمشن و فیلم های سینمایی شبکه پنج سیماست که در روز جشن بزرگ مبعث و جمعه پخش می شود.

انیمیشن «توربو» به کارگردانی دیوید سورن، پنجشنبه 16 اردیبهشت ماه ساعت 09:00 از شبکه پنج سیما پخش می شود. داستان این انیمیشن در مورد حلزونی است که آرزو دارد، در مسابقات برنده و موفق شود. رایان رینولدز، پل جیاماتی و مایا رادولف در انیمیشن «توربو» نقش‌آفرینی کرده اند.

فیلم سینمایی «قطار چنای» به کارگردانی وهیت شتی، جمعه 17 اردیبهشت ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما برای مخاطبان روی آنتن می رود. در خلاصه داستان این فیلم با بازی دپیکا پادوکن، شاهرخ خان و ساتیاراج آمده است: راهول که در کودکی والدینش را از دست داده است و همراه پدربزرگ و مادر بزرگش زندگی می کند. در نود و نهمین جشن تولد پدر بزرگش او را از دست می دهد و مادر بزرگش از وی می خواهد تا آخرین وصیت پدربزرگ را که بردن عتیقه ارثیه خانوادگیشان به دهکده زادگاه اوست را راهول انجام دهد، زیرا او قابل اطمینان خانواده است. راهول که قصد رفتن به سفری تفریحی به همراه دوستانش داشته تصمیم می گیرد در راه بازگشت به وصیت پدربزرگش عمل کند. اما برنامه سفر او پس از آشنایی اتفاقی با دختری به نام میناما در قطار چنای تغییر می کند. پس از وقوع ماجراهای گوناگون بر خلاف عقیده شخصی اش درباره ازدواج با او تصمیم می گیرد و با وجود سخت گیری های پدر میناما با او ازدواج می کند.

فیلم سینمایی «جک و لوبيای سحرآميز» به کارگردانی گری تانيسليف، جمعه 17 اردیبهشت ماه ساعت 09:00 از شبکه پنج پخش می شود. در خلاصه داستان این فیلم سینمایی با بازی كولين فورد، چلوی مورتز و كريستوفر لی آمده است: جک به همراه مادرش در فقر زندگي می كند. او بر خلاف ديگر همكلاسی‌هايش كه داستان فانتزی از زندگی خود دارند و كتابی شده است، كتاب داستاني از ماجراهای زندگی خود ندارد. كسی از سرنوشت پدر جک نيز مطلع نيست و همه پدر وي را آدم ترسويی می‌دانند كه فرار كرده است در اين ميان جک در برخورد با مردی سمسار با فروختن دستگاه بازی خود در ازای سه لوبيای سحر آميز آنها را به خانه می آورد که ...

فیلم سینمایی «رابین هود و شاهزاده دزدان» به کارگردانی کوین رنولدز، جمعه 17 اردیبهشت ماه ساعت 13:30 نیز پخش می‌شود. این فیلم با بازی کوین کاستنر، مورگان فریمن، مری الیزابت و ماسترن تونیو افسانه معروف و کلاسیک رابین هود را به تصویر می کشد. رابین هود حدود 20 سال پس از شورش و درگیری اش با شاهزاده جان دوباره به شروود برمی گردد و متوجه می شود ماریان در محلی دورتر از مکان اصلی زندگی خود روزگار می گذراند. دیدار دوباره آنها باعث خلق اتفاقات تازه ای می شود.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی