رقابت حرفه ای ها در شبکه پنج

     

رقابت حرفه ای ها در شبکه پنج

photo 2016-02-27 12-01-13 Copy

 

" حرفه ای ها" عنوان مسابقه ای از گروه اقتصاد و جامعه شبکه پنج سیماست که با رویکرد کارورزی و معرفی قهرمانان مهارتی کشور هر شب ساعت 21 از شبکه پنج پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، علی هشامی تهیه کننده برنامه " حرفه ای ها" در توضیح ساختار این برنامه گفت: این مسابقه در 13 قسمت 40دقیقه ای تولید شده که در هر قسمت 12 شرکت کننده در قالب دو گروه 6 نفره حضور دارند.
وی ادامه داد: مبنای این مسابقه بر پایه مسابقات ملی مهارت است که این رقابت‌ها زمینه‌ساز ساخت برنامه تلویزیونی به نام «حرفه‌ای‌ها» شد.
هشامی یادآور شد: در واقع برگزیدگان که در مسابقات ملی مهارت مدال طلا دریافت کرده اند، در این مسابقه به عنوان شرکت کننده حضور دارند، بخش های مهارتی این مسابقه در بخش استودیویی ضبط شده است.
تهیه کننده برنامه " حرفه ای ها" توضیح داد: در هر برنامه از شرکت کنندگان سه نوع سوال در حوزه کارآفرینی و مهارتی در هر رشته تخصصی، اطلاعات عمومی و سبک زندگی پرسیده می‌شود. یعنی ما در هر برنامه یک برنده داریم. در پایان دو گروه بر اساس امتیازاتی که دریافت می‌کنند، باقی می‌مانند. در پایان یک گروه فینالیست‌ می‌شود.
هشامی خاطرنشان کرد: یک مسابقه پیامکی هم وجود دارد که مخاطبان را با مهارت های فنی و حرفه ای آشنا می کند و بینندگان و مخاطبان در این مسابقه به شرکت‌کنندگان امتیاز می‌دهند و در تعیین گروه‌های برنده تاثیر می گذارند.

بنا بر این گزارش، شبکه پنج متناسب با ماموریت اقتصادی خود، این برنامه را با همکاری و مشارکت سازمان فنی و حرفه ای طراحی و تولید می کند. این مسابقه درصد گسترش فرهنگ کارورزی، مهارت آموزی و خود اشتغالی درکشور است.

مسابقه " حرفه ای ها" هر شب ساعت 21 از شبکه پنج پخش و تکرار آن ساعت 11:20 صبح است.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی