فهرست فیلم های سینمایی هفته دوم نوروز در شبکه پنج

     

فهرست فیلم های سینمایی هفته دوم نوروز در شبکه پنج

 

vagon shomareh 2

 

کارآموز، کلاهبرداران، مک فارلند و..... عناوین فهرست فیلم های سینمایی هفته دوم است که در ایام نوروز هر روز ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، کارآموز عنوان فیلم سینمایی روز یکشنبه 8 فروردین ماه است. فیلم کمدی کارآموز ساخته نانسی میرس، داستان بن ویتاکر هفتاد ساله با بازی رابرت دنیروست که پس از مرگ همسرش به هر روشی متوسل شده تا با فقدان او کنار بیاید اما هنوز احساس می کند به چالشی جدید نیاز دارد. به همین منظور او وارد شرکت فروش اینترنتی می شود و به عنوان کارآموز استخدام می شود. رابرت دنیرو و آن هتوی از بازیگران شاخص این فیلم هستند.
کلاهبرداران عنوان دیگر فیلم سینمایی روز دوشنبه 9 فروردین ماه است که ساعت 13:30 برای علاقه مندان پخش می شود. این فیلم محصول کشور کره جنوبی به کارگردانی کیم هونگ سیون است. در خلاصه داستان این فیلم آمده است؛ جی هیوک سارقی است که در بازکردن گاوصندوق مهارت دارد. رییس چو که گاوصندقی را از گمرک دزدیده است از او می خواهد که گاوصندوق را باز کند. جی هیوک که در پی انتقام از اوست با همکاری پلیس نقشه ای حساب شده را پیاده کرده و رییس چو را به دام می اندازد.
فیلم سینمایی مک فارلند روز سه شنبه 10 فروردین ماه نمایش داده می شود. مک فارلند منطقه‌ای در ایالت کالیفرنیاست که یکی از قطب های کشاورزی آمریکاست و بیشتر جمعیت آن را کارگران مکزیکی و فقیری تشکیل می دهند که برای زمین دارن بزرگ منطقه کار می کنند. داستان فیلم مک فارلند که برگرفته از واقعیت است سرگذشت جیم وایت مربی ورزشی با بازی کوین کاستنر را روایت می‌کند که به نوعی از روی اجبار به این منطقه فرستاده شده تا مربی فوتبال باشد. اما مردم منطقه و نوع زندگی کارگران مکزیکی، مسیر زندگی او و شاگردانش را تغییر می دهد.
روجا عنوان فیلم سینمایی است که روز چهارشنبه 11 فروردین ماه برای علاقه مندان پخش می شود. در خلاصه این فیلم آمده است: روجا دختری روستایی است که برای ادامه تحصیل در رشته کشاورزی به شهر می رود و بعد از پایان تحصیلات به زادگاهش بر می گردد تا آموخته های خود در زمینه کشت محصولات کشاورزی ، چگونگی مقابله با آفات و همچنین پرورش ماهی ، قارچ و ... رادر اختیار روستائیان قرار دهد. در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا بنا به پیشنهاد روستائیان ، روجا خود را نامزد شورای اسلامی روستا می کند و ....
واگن شماره 2 به کارگردانی مجید وحیدیان روز پنج شنبه 12 فروردین ماه برای علاقه مندان پخش می شود. داستان "واگن شماره 2" در قطار تهران، مشهد اتفاق مي افتد كه قطعه آزمايشگاهي در آن حمل مي شود و عده اي به دنبال بدست آوردنش هستند و.....

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی