آتش نشان ها با " نشان امید" در نوروز 95 به شبکه پنج می آیند

     

آتش نشان ها با " نشان امید" در نوروز 95 به شبکه پنج می آیند

photo 2016-03-08 14-18-00 Copy

 

" نشان امید" عنوان مستند مسابقه ای با محوریت نمایش کار و تلاش و ترویج فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی است که در نوروز 95 از شبکه پنج سیما به روی آنتن می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج، محمد تورنگ، مدیر گروه مناسبت‌های شبکه پنج در توضیح بیشتر مسابقه " نشان امید" گفت: این مسابقه به تهیه کنندگی محمد حسین رضوی در مجموعه آموزشی آتش نشانی واقع در صالح آباد تولید و در 15 قسمت 45 دقیقه ای در ایام نوروز 95 پخش می شود.
تورنگ ادامه داد: با توجه به این که ترویج فرهنگ کار و تلاش به عنوان ماموریت شبکه پنج تعریف شده، در نظر داریم فرهنگ ترویج کار و تلاش سخت و از خود گذشتگی و ایثار را برای مخاطبان فرهنگ سازی کنیم.
مدیر گروه مناسبت‌های شبکه پنج اضافه کرد: در این مسابقه شش گروه چهار‌نفره با یکدیگر به رقابت می پردازند و گروهی که کمترین امتیاز را بیاورد از دوره مسابقه حدف می شود.
تورنگ با اشاره به شرایط افراد شرکت کننده در این مسابقه توضیح داد: افراد شرکت‌کننده در این مسابقه هم داوطلبان آتش‌نشانی هستند. بررسی توان جسمی ، خلاقیت ها و مهارت شرکت کنندگان از آیتم های این مسابقه است. برای مثال سقوط از ارتفاع یا جستجوی مصدومان از میان دود و آتش بخشی از مسابقه است.
تورنگ درباره ویژگی های این مسابقه خاطر نشان کرد: این مسابقه با مشارکت سازمان آتش نشانی شهرداری تهران تولید و مخاطبان مسابقه اطلاعاتی خوبی از حرفه آتش نشانی به دست می آورند.
مدیر گروه مناسبت‌های شبکه پنج در باره در پایان توضیح داد: مجری این مسابقه محمد سلوکی است و این مسابقه از ابتدای نوروز 95 بر روی آنتن شبکه پنج می رود.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی