فیلم های سینمایی در آخر هفته

     

فیلم های سینمایی در آخر هفته

images

 

" سوار در باران" ، " افسانه آرش" و دیگری عنوان فهرست فیلم های تلویزیون شبکه پنج سیماست که در روزهای پنج شنبه و جمعه 20 و 21 اسفندماه روی آنتن می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج شیما، فیلم تلویزیونی «سوار در باران» به کارگردانی حسن جوان بخت، پنجشنبه 20 اسفند ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می شود.
داستان فیلم در مورد پسر بچه ای است که ضمن درس خواندن، تلاش می کند به خانواده اش در امور مزرعه کمک کند.
فیلم تلویزیونی «افسانه آرش» به کارگردانی علیرضا کاویان راد، جمعه 21 اسفند ماه ساعت 9:00 روی آنتن می رود.داستان فیلم در مورد آرش کمانگیر است که در فضای جنگ بین ایران و توران توسط خرداد و خورشید بزرگ می‌شود. وی از کودکی، توانایی و شجاعت خود را در عرصه‌های گوناگون به اثبات می‌رساند. افراسیاب، پادشاه توران مرز میان ایران و توران را به رها کردن تیری وا می‌گذارد. تیر را در نهایت آرش پرتاب می‌کند که در ناباوری تا آن سوی جیحون می‌رود و بر تنه درخت گردویی می‌نشیند. آرش جان خود را در تیر می‌کند و ...
فیلم سینمایی «دیگری» به کارگردانی مهدی رحمانی، جمعه 21 اسفند ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می شود .در این فیلم خواهیم دید: پسری همراه مادرش در یک روستا زندگی می کند. او که پدرش را از دست داده،‌ ناچار است همراه با مردی که به زودی ناپدری اش می شود به تهران سفر کند. در تهران برای آنها اتفاق های مختلف می افتد...
محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، مهران رجبی، اصغر نقی زاده، محمدعلی میاندار و سیروس همتی در فیلم سینمایی «دیگری» ایفای نقش کرده اند.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی