آخر هفته با فیلم های سینمایی شبکه پنج

     

آخر هفته با فیلم های سینمایی شبکه پنج

999

 

 

" اردو" ،" گوبی" ، " خاکستری" فهرست فیلم های سنیمایی شبکه پنج سیماست که در آخرین پنج شنبه و جمعه بهمن ماه پخش می شود.

فيلم سينمايي «اردو» به كارگرداني كيومرث پور احمد، پنجشنبه  29 بهمن ماه ساعت 13:30 از شبكه پنج سيما پخش خواهد شد. در خلاصه این فیلم سینمایی آمده است: مجيد كه در امتحان هاي آخر سال قبول شده گرفته و اخمو به خانه مي‌آيد و خبر را به بي‌بي مي دهد و بي بي به او مي‌گويد در فكر پيدا كردن كار باشد. مجيد بعد از مراجعت هاي متعدد براي پيدا كردن شغل، تصادفي دبير ورزش خود را مي بيند. او به مجيد قول انجام كاري براي او را مي دهد و كاري در منطقه براي او درست مي‌كند و ...

فيلم سينمايي «گوبي» به كارگرداني ويلسون كاني بير، جمعه 30 بهمن ماه ساعت 9:00 صبح بر روی آنتن می رود. خلاصه این فیلم، داستان پسر بچه اي است كه يك هيولاي شش فوتي دارد كه در همه اوقات مشكل زندگيش به او كمك مي كند.

فيلم سينمايي «خاكستري» به كارگرداني جو كارناهان، جمعه 30 بهمن ماه ساعت 20:45 از شبكه پنج سيما به نمايش درمي‌آيد. خاکستری بیانگر زندگی مردي به نام جان آت وي در يك پالايشگاه در آلاسكا مسئول كشتن گرگ‌هايي است كه به كارگران و تجهيزات نزديك مي‌شوند. در ابتدا به علت جدا شدن از همسرش بسيار ناراحت است و قصد خودكشي دارد اما منصرف مي شود، زماني‌كه براي مرخصي با چند نفر از همكارانش به بندر مي روند. آن‌ها در سفر هوايي هواپيمايشان سقوط مي‌كند و هفت نفر زنده مي مانند كه يكي پس از ديگري طعمه گرگ‌ها مي شوند و در نهايت جان مي ماند كه پس از فراز و فرود بسيار ايمانش به خدا قوي شده و با سردسته گرگ‌ها مبارزه مي كند. بازماندگان سقوط در طول فيلم برخلاف زندگي ماشيني اشان با هم دوست شده و صميميت را درك مي كنند.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی