شروع آذر ماه همراه با فیلم های سینمایی و تلویزیونی

filimaaaaaa

 

شبکه پنج سیما، در آخرین روز آبان و اولین روز آذر ماه با انیمیشن سینمایی " توربو و زرد، مشکی" و فیلم تلویزیونی " یک نفر تا مرگ " با مخاطبان خود همراه می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، انیمیشن سینمایی «توربو» به کارگردانی دیوید سورن، پنج‌شنبه 30 آبان ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
این انیمیشن داستان حلزون بلند پروازی است که با دیدن مسابقات اتومبیل‌رانی می‌خواهد همچون قهرمان مسابقه باشد. حلزون برای زیادتر شدن سرعتش هر روز تمرین می‌کند، ولی دوستانش او را مسخره می‌کنند. آنها حلزون و برادرش را از مزرعه‌ای که در آن زندگی می‌کنند بیرون می‌اندازند...

انیمیشن سینمایی «زرد، مشکی» به کارگردانی کیانوش عابدی، جمعه 1 آذر ماه ساعت 9 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این انیمیشن خواهیم دید: سمندر دوچرخه ای است که سال ها است در سیرک کار می کند و حالا که پیرتر شده کارفرما می خواهد که جای او را با یک دوچرخه جوان ژاپنی پر کند و همین باعث می شود که حال سمندر بد شود و او را به اوراقی منتقل کنند. وروجک دوچرخه ای جوان است که دوست سمندر بوده و دنبال اوست ولی او را پیدا نمی کند. در اوراقی قسمتی به نام خندق بلا وجود دارد که دوچرخه های بی سرو پا و معتاد در آن زندگی می کنند . شازده که رئیس اوراقی است از او می خواهد هرگز به آنجا نرود. سمندر با دیدن عکسی متوجه می شود گورخرون که یکی از افراد خندق بلا پدر وروجک است. سمندر به گورخرون کمک می کند از خندق بلا نجات یابد و به شهر بازگردد و ...

فیلم تلویزیونی «یک نفر تا مرگ» به کارگردانی اسماعیل فلاح پور، جمعه 1 آذر ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: یکی از اعضای وزارت اطلاعات به‌نام محمدتقی، در شهر کشته می‌شود. او که یک گروهک تروریستی را زیر نظر داشت قبل از مرگش سه عکس از یک همایش هسته‌ای در تهران را برای اعضای تیم اطلاعاتی خود مخابره می‌کند. سرپرست تیم به‌نام رئوف عکس‌ها را دریافت کرده و با اعضای تیم آنها را مورد بررسی قرار می‌دهند. آنها به این نتیجه می‌رسند که گروه تروریستی قصد ترور یک دانشمند هسته‌ای را دارند. آنها همه دانشمندان هسته‌ای حاضر در همایش را رصد کرده و به یکی از آنها به‌نام دکتر شیرزاد می‌رسند. تیم اطلاعاتی پس از بررسی‌های مختلف دکتر شیرزاد را در جریان این هدف تروریستی قرار می‌دهند. شیرزاد و خانواده‌اش ابتدا موضوع را جدی نمی‌گیرند اما با سوء قصدی که به جان دکتر می‌شود کم کم موضوع برای آنها هم جدی می‌شود....
علیرضا جلالی تبار، علی سلیمانی، سعید داخ و پرستو صالحی بازیگران این فیلم هستند.

 

«سهمیه بندی بنزین و حقوق شهروندی»

image 2018 12 17-11 27 9 816 aOU

 

برنامه " تهران 20" امشب (چهارشنبه، ۲۹ آبان ماه) با حضور دکتر محسنی بندپی، استاندار تهران به روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، در این برنامه عملکرد دولت در اجرای طرح ساماندهی قیمت سوخت مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.
مخاطبان برنامه «تهران 20» می‌توانند پیام‌های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی 10000520 با ما در میان بگذارند.
«تهران 20» روزهای زوج با اجرای محمد دلاوری و روزهای فرد با اجرای علی مروی، از شنبه تا چهارشنبه مهمان خانه‌های مردم ایران است.
این برنامه کاری از گروه تهران و شهروندی است که به صورت مشترک یک هفته در میان به تهیه‌کنندگی محمد علی‌بازی و فرشید محمودی و با سردبیری سیدفرید موسوی به روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

تحلیل و رصد صنعت نانو در " مدیر مسئول "

image 2019 11 20-9 9 46 384 bM1 Copy

هیجدمین قسمت برنامه "مدیرمسئول" این هفته (جمعه اول آذر ماه ) میزبان "سعید سرکار" رئیس ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در کشور است.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، بازدید از نمایشگاه محصولات نانو و سر زدن به چند کارخانه تولید محصولات نانو از بخشهای دیگر این برنامه است.
ستاد توسعه فناوری نانو در سالهای اخیر توانسته با یک جهش پر شتاب، ایران را از رده ۵۷ دنیا از نظر تحقیقات علمی در زمینه نانو به رده چهارم دنیا برساند. پا گرفتن صنعت در این حوزه نیز توانسته منجر به میزان قابل توجهی صادرات محصولات نانو به سایر کشورها شود.
گفتگو درباره مسیری که صنعت نانو طی کرده و دلیل پیشرفت در برخی حوزه ها مثل نانو و دلیل سرعت کند پیشرفت در برخی حوزه ها مانند خودروسازی در کشور از موضوعات محل بحث در برنامه این هفته مدیرمسئول است.
گفتگوی محمد دلاوری با رئیس ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در کشور جمعه ساعت 20 از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.
«مدیر مسئول» که به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سیدمحمدعلی صدری‌نیا و اجرای محمد دلاوری تولید و پخش می‌شود، در هر قسمت سراغ یکی از مسئولان دستگاه‌های مختلف می‌رود و تلاش می‌کند پای آنان را به چالش‌های جدید و اتفاقات اجتماعی روز باز کند و با آنها در حوزه کاری و عملکردی‌شان بحث و تبادل نظر کند .

 

" به خانه بر می گردیم" یکی از پربیننده ترین برنامه های سیما

image 2019 8 31-14 37 17 695 tCr Copy

 

نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان صدا وسیما از برنامه‌های درحال پخش سیما درمهرماه حاکی از آن است که "به خانه برمی‌گردیم "شبکه پنج سیما هم با ۲۰.۶ درصد بیننده و ۹۳.۴ درصد رضایت در رتبه هفتم پربیننده‌ترین برنامه سیما در مهرماه ۹۸ قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما،براساس این نظرسنجی ده برنامه نخست سیما به لحاظ مخاطب به شرح ذیل است:
۱-مستند حیات وحش شبکه مستند ۳۰ درصد بیننده
۲-سمت خدا شبکه سه ۲۶.۳ درصد بیننده
۳-مسابقه هوش برتر شبکه نسیم ۲۴.۸ درصد بیننده
۴-مسابقات جهانی والیبال شبکه سه ۲۴.۱ درصد بیننده
۵-فوتبال برتر شبکه سه ۲۱.۸ درصد بیننده
۶-مسابقه دستپخت شبکه یک ۲۱.۷ درصد بیننده
۷-به خانه برمی‌گردیم شبکه پنج ۲۰.۶ درصد بیننده
۸-ویتامین خ شبکه نسیم ۱۷.۲ درصد بیننده
۹-فوتبال ۱۲۰ شبکه ورزش ۱۶.۷ درصد بیننده
۱۰-سیمای خانواده شبکه یک ۱۶.۳ درصد بیننده
همچنین براساس نظرسنجی مرکزتحقیقات رسانه ملی شبکه سه با ۵ برنامه بالا ده درصد بیننده صدرنشین شبکه‌های سیماست و بعد از این شبکه، شبکه‌های یک و ورزش سیماهریک با چهاربرنامه بالا ده درصد بیننده، شبکه‌های دو و نسیم هرکدام با سه برنامه بالای ده درصد، شبکه سلامت با دو برنامه بالای ده درصد و شبکه‌های پنج، مستند، قرآن ومعارف سیما و آموزش هرکدام با یک برنامه بالای ده درصد دررتبه‌های بعدی قرار دارند.

تهرانگرد به سراغ " مطبخ ایرانی" رفت

teh Copy

 

برنامه " تهرانگرد" این هفته ( 30 آبان ماه) سراغی از غذاهای قدیمی ایرانی گرفته، مطبخ ایرانی جاییست که سعی دارد این غذاها را به سفره های تهرانی ها برگرداند.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، در بخش دیگری دوربین "تهرانگرد "یک جشنواره اسب را پوشش داده، اسب های ایرانی و اصیل در این جشنواره کنار هم جمع شده اند.
"بر گش تن" نام نمایشی است که در بخش هنری" تهرانگرد" مخاطبان خواهیم دید. نمایشی به کارگردانی حسین مسافر آستانه.
حامد دولت مرادی پرواز در یک شبیه ساز را تجربه می کند و محمد مصطفاییان قدمی در شب های سرد پاییزی تهران زده است.
«تهرانگرد» به نویسندگی حامد دولت مرادی، کارگردانی صادق شمسایی و تهیه‌کنندگی سجاد مشحون هر پنجشنبه شب‌ها ساعت 20 از شبکه پنج سیما روی آنتن می‌رود. این برنامه کاری از گروه تهران و شهروندی شبکه پنج سیماست .

" ساعت شلوغی 2" امشب از شبکه پنج

image 2019 11 18-11 26 52 871 fy3 Copy

 

فیلم سینمایی " ساعت شلوغی 2" به کارگردانی" برت رانتر" امشب ساعت 21:30 از شبکه پنج سیما پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این فیلم در ژانر طنز محصول کشور هنگ کونگ و امریکاست و در خلاصه داستان آن مخاطبان خواهند دید: "لی و کار تر" برای تعطیلات به هنگ کنگ می روند ولی درگیر پرونده پولهای تقلبی می شوند و...
فیلم سینمایی " ساعت شلوغی 2" امشب به مدت 80 دقیقه از شبکه پنج سیما پخش می شود.

 

اعلام برنامه های هفته کتاب در "به خانه بر می گردیم "

image 2019 8 31-14 37 17 695 tCr Copy

برنامه " به خانه بر می گردیم" دوشنبه 27 آبان ماه با دعوت از مجتبی تبریزنیا (عضو شورای سیاست گذاری هفته کتاب) به معرفی برنامه های هفته کتاب در سراسر کشور می پردازد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، دکتر محمدتقی حلی ساز(متخصص طب فیزیکی و توانبخشی) ودکتر مهرداد نصرالله زاده(دکتری تخصصی پزشکی ملکولی) در بخش پزشکی برنامه به ترتیب درباره" درد کل بدن" و تغذیه سالم برای مخاطبان صحبت خواهند کرد.
این برنامه امروز با اجرای راحله امینیان و محمد نظری روانه آنتن می شود.
برنامه «به خانه بر می‌گردیم» یک برنامه ترکیبی زنده از گروه خانواده و کودک است که از شنبه تا پنج شنبه هر هفته به تهیه کنندگی گودرز عزیزی و با اجرای محمد نظری، فاطمه راد، راحله امینیان، قاسم بی نیاز، ژیلا امیر شاهی و .. ساعت ۱۷ و به مدت یک ساعت روی آنتن شبکه پنج سیما می رود. دعوت از کارشناسان و صاحب نظران حوزه پزشکی، هنری، آشپزی و.. از بخش‌های مهم این برنامه است.

 

مشکلات دارو و درمان بیماران پروانه‌ای

image 2018 12 17-11 27 9 816 aOU Copy

 

برنامه «تهران 20» امشب (27 آبان‌ماه) با حضور هاشمی گلپایگانی، مدیر خانه ای.بی ایران با موضوع مشکلات بیماران پروانه‌ای در دسترسی به دارو و درمان به روی آنتن می‌رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، در این برنامه با بررسی خبر فوت 15 بیمار پروانه‌ای در دو سال گذشته، واردات پانسمان‌های ویژه و داروهای بیماران خاص در دوران تحریم‎های آمریکا مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.
گفتنی است: پیش از این مدیر خانه ای.بی دلیل فوت بیماران را تحریم دارویی اعلام کرده بود که این گفته با تکذیب وزارت بهداشت همراه بود.
مخاطبان برنامه «تهران 20» می‌توانند پیام‌های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی 10000520 با ما در میان بگذارند.
«تهران 20» روزهای زوج با اجرای محمد دلاوری و روزهای فرد با اجرای علی مروی، از شنبه تا چهارشنبه مهمان خانه‌های مردم ایران است.
این برنامه کاری از گروه تهران و شهروندی است که به صورت مشترک یک هفته در میان به تهیه‌کنندگی محمد علی‌بازی و فرشید محمودی و با سردبیری سیدفرید موسوی به روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

"شرط ازدواج" روی آنتن شبکه پنج

image 2019 11 18-11 26 52 871 fy3 Copy

 

" شرط ازدواج " عنوان فیلم سینمایی امشب ( 27 آبان ماه ) شبکه پنج سیماست برای علاقه مندان ساعت 21:30 پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما،محسن منشی زاده این فیلم را کارگردانی کرده و نیما شاهرخ شاهی، فریبا نادری، مهران رجبی و سوسن پرور از بازیگران فیلم هستند.
داستان فیلم، زندگی یک دختر و پسر را روایت می کند که برای تصاحب شرکت سهامی شان مجبور به ازدواج هستند، ولی هیچکدام تمایلی به ازدواج ندارند.

 

"رســـولِ مهربانی " ویژه برنامه هفته وحدت شبکه پنج سیما

image 2019 11 13-16 45 40 297 W1l

 

" رسول مهربانی" عنوان ویژه برنامه هفته وحدت از گروه تهران و شهروندی شبکه پنج سیماست که از پنج شنبه 23 آبان ماه مصادف با شب میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق ( ع) ساعت 20:40 بر روی آنتن می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این جشن تلویزیونی به تهیه کنندگی احسان میرمحمد علی و اجرای حسین عباسی میزبان مردم ،هنرمندانی از سینما و تلویزیون، خوانندگان خواهد بود.
ویژه برنامه " رسول مهربانی " به مدت 6 شب از پنجشنبه (23 آبان تا 29 آبان) هر شب ساعت 20:40پخش خواهد شد.