"بیگانه" امشب روی آنتن شبکه پنج

zQBHpCxVZJyxoVOXPrTR 1560949917446

 

 

فیلم سینمایی "بیگانه" به کارگردانی مسعود آب پرور و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی امشب ( چهارشنبه 29 خرداد ماه) ساعت 21 از شبکه پنج سیما پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این تله فیلم در ژانر خانوادگی است و هنرمندانی همچون بیژن امکانیان، پیام دهکردی، شیوا خسرو مهرو سمانه پاکدل در آن به ایفا نقش پرداخته اند.
بنا بر این گزارش، مخاطبان در خلاصه داستان این فیلم خواهند دید: "سیامک ملکان" که یک کلاهبردار است با گرفتن پول از مردم به همه چیز پشت کرده و حتی کلاه شرکایش آقای سلطانی و آقای فلاح را هم برداشته و از کشور خارج شده و آنها را با طلب کاران تنها گذاشته است . او برای مراسم خواستگاری دخترش شبنم به ایران آمده و در راه خانه به خاطر فرار از دست سلطانی که به طور اتفاقی او را در فرودگاه دیده بود، تصادف می کند و راهی بیمارستان می شود. او به پیام عضدی که حسابدارش بوده قول مساعد ازدواج دخترش را با او داده و پیام یک سال است که منتظر مانده تا بلکه خانواده فراری ملکان را دوباره پیدا کند که به طور اتقافی تصویر ملکان را از برنامه کنترل نامحسوس تلویزیون می بیند و ازماجرا با خبر می شودولی ملکان ....

آخر هفته با کارآگاهان خصوصی

a2 Copy

شبکه پنج سیما، در آخرین هفته فصل بهار، با فیلم سینمایی" نبوغ شگفت انگیز "، انیمیشن" پت و مت" و فیلم " کارآگاه خصوصی 2" با مخاطبان خود همراه می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، فیلم سینمایی «نبوغ شگفت انگیز» به کارگردانی جین پیر جانت، پنج شنبه 30 خرداد ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی هلنا بونهام کارتر، جودی دیویس و کالوم کیث رنی آمده است: توماس پسر بچه ده ساله نابغه ای است که در یک مزرعه دور افتاده همراه والدین و خواهرش گریسی و برادرش جیسون زندگی می کند. مادرش دکتر کلر متخصص حشرات است و مدام در مورد حشرات تحقیق می کند و پدرش به کارهای مزرعه و نگهداری گاو و بز می رسد. . او اختراعاتی کرده که در انجمن اختراعات جز بهترین ها شده است و همه فکر می کنند که توماس یک بزرگسال است و توماس هم قضیه را لو نمی دهد ولی وقتی می بیند که کسی به او توجهی نمی کند، تصمیم می گیرد که به جلسه ای که برای اهدا جایزه تشکیل شده است برود و با تنها با قطار سفر می کند و ...

image 2019 6 19-13 30 9 381 J45

 

 

فیلم سینمایی «پت و مت» به کارگردانی مارک بینز، جمعه 31 خردادماه ساعت 8:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
در این فیلم خواهیم دید: پت و مت برای انجام کارهای ساده دست به خرابکاری های جدیدی می زنند.

image 2019 6 19-13 30 12 509 ZVT

 

فیلم سینمایی «کاراگاه خصوصی 2» به کارگردانی یون های لی در ژانر طنز و پلیسی محصول 2018 کره جنوبی جمعه 31 خرداد ماه ساعت 13:30 پخش می شود. این فیلم درباره دو دوست کارآگاه است که یکی از آنها جوان و دیگری کارکشته و حرفه ای است. آنها کارشان را رها کرده و خودشان یک دفتر می زنند. ولی پرونده های ساده به آنها می خورد. آنها سعی می کنند هر طور شده خودشان را نشان دهند تا اینکه یک زن باردار به آنها مراجعه می کند و از آنها می خواهد که شوهرش جمین کیم را که برای خرید میوه از خانه بیرون رفته و دیگر بازنگشته را برایش پیدا کنند. او معتقد است که جسدی که به عنوان جسد همسرش توسط سرپرست پرورشگاهی که در آن بزرگ شده شناسایی و دفن شده جسد همسرش نیست . دمان و تسه نو متوجه میشوند که ....

image 2019 6 19-13 30 13 474 TrS

 

زشت و زیبای گردشگری معماری شهری در" شهر برگ "

Logotype shahr barg  final  RGB 2 Copy

 

برنامه " شهربرگ" امشب (سه شنبه 28 خرداد ماه )به بررسی گردشگری ( معماری شهری) پایتخت می پردازد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، طراحی شهری، بناهای تاریخی ، ساخت و سازهای جدید و...موضوعات این برنامه است که با حضور کارشناسان و مهمانان دکتر محمدرضا پور جعفر (استاد دانشگاه تربیت مدرس)، دکتر محمدسالاری (رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران(، علیرضا عالم نژاد ( راهنمای گردشگری و پژوهشگر شهر تهران) ...مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد.
"شهر برگ " به تهیه کنندگی احسان میرزا ابوالحسنی و کارگردانی مجید قربانی فر تولید شده است.
برنامه" شهر برگ "،ورق زدن موضوعات مطرح جامعه همراه بامردم است. این مجله ي تصویری در اختيار مردم هست تا درآن از مسائل و مشکلات، سلايق و علايق، انتقادات و پيشنهادهاشون با مسئولان مختلف( فرهنگی، سیاسی، قضایی، شهری و....) بگویند.
برنامه شهر برگ کاری از گروه سیاسی شبکه پنج سیما سه شنبه هر هفته ساعت20بر روی آنتن می رود.

عوارض و خطرات ژلهای تزریقی

poi Copy

 

برنامه " به خانه بر می گردیم" امروز ( سه شنبه 28 خردادماه) در بخش گفتگوی پزشکی به موضوع عوارض و خطرات ژلهای تزریقی بر روی پوست می پردازد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، دکتر رضا باریک بین ( متخصص پوست و مو) با حضور در استودیوی این برنامه درباره عوارض ژلهای تزریقی برای مخاطبان صحبت خواهد کرد و دکتر خلیلی
( متخصص زنان و زايمان) پاسخگويى به سوالات بینندگان برنامه خواهد بود. روانشناسى اميد و زندگى و دوست داشتن موضوع گفتگوی روانشناسی دکتر نجفی پور در این برنامه است.
این برنامه امروز با اجرای قاسم بی نیاز و ژیلا امیر شاهی روانه آنتن می شود.
برنامه «به خانه بر می‌گردیم» یک برنامه ترکیبی زنده از گروه خانواده و کودک است که از شنبه تا پنج شنبه هر هفته به تهیه کنندگی گودرز عزیزی و با اجرای محمد نظری، فاطمه راد، راحله امینیان، قاسم بی نیاز، ژیلا امیر شاهی و .. ساعت ۱۷ و به مدت یک ساعت روی آنتن شبکه پنج سیما می رود. دعوت از کارشناسان و صاحب نظران حوزه پزشکی، هنری، آشپزی و.. از بخش‌های مهم این برنامه است.

 

شب های شبکه پنج فیروزه ای می شود

firooze01

 

جنگ شبانه " شب فیروزه ای " به زودی با همکاری سیمای استانها بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این برنامه ترکیبی و زنده کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که در اولین برنامه قرار است به استان فارس سفر کند.
غلامرضا حیدری تهیه کننده برنامه شب فیروزه ای درباره ساختار این برنامه گفت: این برنامه دارای بخش های مختلفی همچون دعوت از هنرمندان و خوانندگان ، گزارش از مکان های دیدنی و گردشگری ، معرفی ظرفیت های اقتصادی ،میان برنامه، وله و .... است.
بنا بر این گزارش، شب‌ فیروزه‌ای در واقع زیست‌بوم فرهنگی، تاریخی و تفریحی کشور را به تصویر می‌کشد و به‌طور همزمان نگاهی هم به ظرفیت‌های اقتصادی و گردشگری این استان‌ها دارد.
جنگ شبانه " شب فیروزه ای " از ابتدای تابستان 98 هر شب حوالی ساعت 21 از شبکه پنج سیما پخش می شود.
" شب فیروزه ای" از سال 94 با سفر به استان های مختلف کشور بر روی آنتن شبکه پنج سیما رفته و خوشبختانه با استقبال خوب مردمی همراه شده است.

مهران رجبی در "خانه نشین"

new09-40

 

فیلم تلویزیونی «خانه نشین» به تهیه کنندگی جمشید سهرابی زاده و کارگردانی کمال مقدم امشب سه شنبه 28 خرداد ماه ساعت 21 از شبکه پنج سیما پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما،این تله فیلم که توسط فهیمه سلیمانی و مریم قنبری نوشته شده است، روایتگر داستان دو خانواده است که بر سر خرید و فروش یک خانه به توافق نمی رسند و همین مسئله پایه گذار لحظاتی طنز و موقعیت های کمیک است....
در این تله‌فیلم بازیگرانی همچون میرطاهر مظلومی، مهران رجبی، مینا نوروزی، ساقی زینتی، هیلدا خسروی، سهیل تاکی، غلامرضا اصانلو، داریوش سلیمی، احسان ا... ویلان، بهنام خدایاری، متین ابهر چایی، هستی خدارحمی، سعید نورالهی و... به ایفای نقش پرداخته اند.
دیگر عوامل این فیلم تلویزیونی عبارتند از: مشاور پروژه: هومن کبیری، مجری طرح: علیرضا پیرزاده، دستیار تهیه: وحید احمدی نژاد، سرمایه گذار: امیرحسین غفور، برنامه ریز: مریم شهبازپور، دستیاران کارگردان: خشایارنصیر، ناصر ذاکری، حمیدرضا احمدی نژاد، مشاور برنامه ریزی: مهدی فرخ پور، منشی صحنه: مونا خوش روش، مدیر تصویربرداری: علی‌ بیک‌‌زاده، نورپرداز: حمید داس دار، دستیاران تصویر: علی کامل، شهریار ابراهیم پور، بنیامین مهدی زاده، مدیر صدابرداری: وحید سلطانی، دستیار صدا: فرهاد تبریزی، عکاس: رامینا فاضلی، طراح گریم: حنان صدفی، امور مالی: حیوا حیدری، طراح صحنه و لباس: سعید عمرانی، مدیر تولید: حمیدرضا صفایی، دستیار تولید: علیرضا شیخی، مدیر تدارکات: منصور ناظمی و...

شرکت های دانش بنیان و اقتصاد مقاومتی در " معجزه امید"

1707433782WhatsApp Image 2019-06-17 at 14.45.36 Copy

 

سری جدید مستند «معجزه امید» با محوریت نقش شرکت های دانش بنیان در اقتصاد مقاومتی به زودی در جدول پخش برنامه های شبکه پنج قرار می گیرد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما؛ محمد رضا طاهری، تهیه کننده مستند «معجزه امید» گفت: این مستند روایی به موضوع نقش شرکت های دانش بنیان در اقتصاد مقاومتی می پردازد که در سری جدید، 30 قسمت آن تولید شده است.
وی با اشاره به اهمیت معرفی ظرفیت های کشورمان در زمینه تولید محصولات دانش بنیان و تاثیر حیاتی آن بر تولید ملی و اشتغال، ادامه داد: در هر قسمت ما به سراغ یک محصول ایرانی در شرکت های دانش بنیان می رویم. تیتراژ شروع، تاریخچه محصول و صنعت آن در جهان، معرفی شرکت دانش بنیان، روند تولید محصول در بازار داخلی کشور و ...، بخش های این مستند را شامل می شود.
تهیه کننده مجموعه مستند «معجزه امید» اضافه کرد: عرفان قاسمی مجری و روایتگر این مستند است.
برخی از عوامل مجموعه مستند «معجزه امید» عبارتند از: کارگردان، تئو مار گوسی، مجری طرح و مدیر تولید، علیرضا ابراهیم آبادی، گروه نویسندگی، بابک معماری، محمد خداوردی و نرگس فتحی.
گفتنی است، مستند «معجزه امید» کاری از گروه سیاسی شبکه پنج سیما است و به زودی از این شبکه پخش خواهد شد.

"بهشت موازی" در مسیر نیکوکاری

bbb

 

فیلم تلویزیونی "بهشت موازی "به کارگردانی شاهد احمد لو دوشنبه 27خرداد ماه ساعت 21 از شبکه پنج سیما پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، تله فیلم بهشت موازی درباره صادق، جوان متاهلی است که کار خود را از دست داده، وی در جستجوی کار به طور اتفاقی و ناخواسته به مراسم جشن نیکوکاری وارد می شود و در این ورود در مسیری پا می گذارد که برای خودش و همسرش ستاره، غیرقابل پیش بینی بوده است.
میرطاهر مظلومی، سحر ولدبیگی، مهران رجبی، زهره حمیدی، ارشیا صادقی، احمد یاوری، محسن حاجیلو و سیامک اشعریون بازیگران این تله فیلم هستند.
فهرست عوامل پشت دوربین این تله فیلم عبارتند از: مدیرتصویربرداری و نورپرداز: سینا کرمانی زاده، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: چاووش هنرآموز، طراح صحنه و لباس: فرحناز نادری، نسیم ملکی، طراح چهره پردازی: پریا نجم روشن، مدیر تولید: جواد سلیمانی، مدیرتدارکات: مراد خانه زاد، منشی صحنه: رضا بقایی و عکاس: محسن پورقاسمی.

خریدهای اینترنتی و هشدارهای پلیسی

poi Copy

 

برنامه " به خانه بر می گردیم " امروز (یکشنبه 26 خردادماه) با بخش های پزشکی، هنری، فضای مجازی با مخاطبان خود همراه می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این برنامه امروز میزبان دکتر نيكپور( فوق تخصص گوارش و كبد) با موضوع رفلاکس معده، وكيل زاده ( كارشناس فضاى مجازى ) با بیان اخطارهاى پليس فتا هنگام خريد اينترنتى، چيت سازان(كارشناس هنرى) در خصوص عكاسى و فيلمبردارى پزشكى و... توضیحات کارشناسی به مخاطبان ارائه می هند.
این برنامه امروز با اجرای قاسم بی نیاز و ژیلا امیر شاهی روانه آنتن می شود.
برنامه «به خانه بر می‌گردیم» یک برنامه ترکیبی زنده از گروه خانواده و کودک است که از شنبه تا پنج شنبه هر هفته به تهیه کنندگی گودرز عزیزی و با اجرای محمد نظری، فاطمه راد، راحله امینیان، قاسم بی نیاز، ژیلا امیر شاهی و .. ساعت ۱۷ و به مدت یک ساعت روی آنتن شبکه پنج سیما می رود. دعوت از کارشناسان و صاحب نظران حوزه پزشکی، هنری، آشپزی و.. از بخش‌های مهم این برنامه است.

"باج" در مرحله صدا گذاری و دوبله

baj

 

سریال خارجی " باج " ( فصل دوم ) برای شبکه پنج سیما در مرحله صدا گذاری و دوبله قرار گرفت و بزودی از این شبکه پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این سریال خارجی محصول 2017 کشورهای ( کانادا، فرانسه، آلمان، امریکا) به کارگردانی اریک کن یول است.
بنا بر این گزارش، خط کلی داستان این سریال درباره یک تیم مذاکره کننده است که به جاهای مختلف دنیا سفر کرده و با افراد خلافکار و جنایتکار مذاکره می کنند و قضیه خلاف را فیصله می دهند،سر تیم آنها اریک است، تیم مذاکره کننده این بار یک پسر بچه را که عده ای خلافکار او را گروگان گرفته اند، نجات داده و به خانواده اش بازمی گرداند .
مخاطبان در خلاصه فصل دوم سریال "باج "خواهند دید: اریک رئیس تیم مذاکره کننده است، او با اعضای گروهش به جاهایی می روند که یک پرونده باج گیری ، گروگانگیری یا آدم ربایی در جریان است . خانواده میلر 8 سال است که پسرشان "جیسون" ربوده شده است و به تازگی تماس تلفنی داشته اند که شخصی ادعا می کند که پسرشان پیش اوست و در قبالش مبلغ زیادی پول می خواهد . اریک و تیمیش وارد عمل می شوند و متوجه میشوند که ...