«بررسی بودجه شهرداری تهران برای سال ۹۹»

image 2018 12 17-11 26 37 585 PtO

 

برنامه " تهران 20" امشب (یکشنبه، ۴ اسفند ماه) با حضور طاهر مظاهریان، معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شهرداری تهران و مجید فراهانی، عضو شورای شهر و‌ به روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، در این برنامه موضوع لایحه بودجه شهرداری تهران که این هفته در شورای شهر به بحث گذاشته می‌شود، مورد واکاوی قرار می‌گیرد.

مخاطبان برنامه" تهران 20" می توانند پیام های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۲۰ با ما درمیان بگذارند.

"تهران 20" روزهای زوج با اجرای "محمد دلاوری" و روزهای فرد با اجرای "علی مروی" از شنبه تا چهارشنبه هر هفته راس ساعت 20 از شبکه 5 سیما میهمان خانه های مردم ایران خواهد بود.
این برنامه کاری از گروه تهران و شهروندی است که بصورت مشترک یک هفته در میان به تهیه کنندگی محمد علی بازی و فرشید محمودی و با سردبیری سیدفرید موسوی روانه آنتن شبکه پنج سیما می شود.

«انتخابات کانون وکلا و معافیت مالیاتی وکلا»

image 2018 12 17-11 27 9 816 aOU Copy

 

برنامه " تهران 20" امشب (شنبه، ۳ اسفند ماه) با حضور محسن بزرگی، عضو کانون وکلا و عباس کریمی، رییس انجمن آیین دادرسی مدنی ایران به روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، در این برنامه آخرین وضعیت انتخابات کانون وکلای دادگستری و وضعیت مالیات دهی وکلا مورد واکاوی قرار می‌گیرد.

مخاطبان برنامه" تهران 20" می توانند پیام های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۲۰ با ما درمیان بگذارند.

"تهران 20" روزهای زوج با اجرای "محمد دلاوری" و روزهای فرد با اجرای "علی مروی" از شنبه تا چهارشنبه هر هفته راس ساعت 20 از شبکه 5 سیما میهمان خانه های مردم ایران خواهد بود.
این برنامه کاری از گروه تهران و شهروندی است که بصورت مشترک یک هفته در میان به تهیه کنندگی محمد علی بازی و فرشید محمودی و با سردبیری سیدفرید موسوی روانه آنتن شبکه پنج سیما می شود.

 

توصیه های پزشکی درباره کرونا در " به خانه بر می گردیم "

bd9c7faf-fa55-40b8-b6db-2ca13892095e Copy

 

برنامه " به خانه برمی گردیم " امروز شنبه 3 بهمن ماه به موضوع ویروس کرونا در کودکان می پردازد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، دکتر محمد ترکمن (فوق تخصص نوزادان) با حضور در استودیوی برنامه" به خانه بر می گردیم " به موضوع ویروس کرونا در کودکان می پردازد و توصیه های پزشکی لازم در این زمینه را ارائه خواهد کرد.
بنا بر این گزارش، در بخش دیگر این برنامه دکتر محمد کاظم زاده ( روانشناس) نیز به بحث و بررسی درباره مقابله با پیش تهدید برای خانواده ها خواهد پرداخت.
این برنامه امروز با اجرای راحله امینیان و حسین مولایی روی آنتن می رود.
برنامه «به خانه بر می‌گردیم» یک برنامه ترکیبی زنده از گروه خانواده و کودک است که از شنبه تا پنج شنبه هر هفته به تهیه کنندگی گودرز عزیزی و با اجرای محمد نظری، فاطمه راد، راحله امینیان، قاسم بی نیاز، ژیلا امیر شاهی و .. ساعت ۱۷ و به مدت یک ساعت روی آنتن شبکه پنج سیما می رود. دعوت از کارشناسان و صاحب نظران حوزه پزشکی، هنری، آشپزی و.. از بخش‌های مهم این برنامه است.

 

مسابقه " بر خط شو" به استقبال بهار می رود

3053041

 

تهیه کننده مسابقه " بر خط شو" با اشاره به تعطیلات سال نو و رونق سفرهای نوروزی گفت: مسابقه " برخط شو" از امروز شنبه 3 اسفند ماه با هدف معرفی مراکز گردشگری استانهای کشور به مخاطبان بر روی آنتن می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، محسن سال افزون در ادامه گفت: این مسابقه هر روز به معرفی مکان های گردشگری یک استان می پردازد و شرکت کنندگان ما نیز از همان استان است.
وی اضافه کرد: تمام سوالات مسابقه نیز در این ایام معطوف به استان مورد نظر خواهد بود.
سال افزون با اشاره به اینکه یکی از ویژگی های این مسابقه بی شمار شرکت کننده است، اضافه کرد: بینندگان می‌توانند همزمان با شرکت کننده تلفنی، از طریق اپلیکیشن برنامه )با استفاده از تلفن همراه) به سوالات پاسخ بدهند و امتیاز کسب کنند، برنده مسابقه اپلیکیشن می شوند. دراین بخش ( اپلیکیشن) محدوده سنی برای شرکت کنندگان وجود ندارد. اما برای شرکت در مسابقه تلفنی محدوده باید سنی 15 تا 25 سال باشد.
فصل مسابقه" بر خط شو "کاری از گروه تهران و شهروندی است که از شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 14:30 با اجرای سید ایمان موسوی و المیرا سماواتی بر روی آنتن شبکه پنج می رود.

ویژه برنامه "حماسه حضور" در انتخابات

eYfdT32QoDZjAXrHoQ0h 1582112532755

" حماسه حضور" عنوان ویژه برنامه زنده استودیویی شبکه پنج سیماست که دوم اسفند ماه از اولین ساعت شروع انتخابات بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، محسن سال افزون تهیه کننده ویژه برنامه " حماسه حضور" در توضیح بیشتر گفت: این ویژه برنامه با اجرای حسین مولایی بر روی آنتن می رود و رویدادهای مهم انتخابات، ارتباط تصویری با پایگاههای مستقر شبکه پنج در مراکز رای گیری و سیمای مراکز استانها مختلف ، دعوت از مسئولان و هنرمندان از بخش های این ویژه برنامه استودیویی است.
سال افزون ادامه داد: ویژه برنامه " جشن حضور" نیز دوم اسفندماه ساعت 22 برروی آنتن شبکه پنج سیما می رود. " جشن حضور" نیز به بررسی ابعاد مختلف انتخابات ، رای گیری، حضور میلیونی مردم، تدابیر و سیاست های در نظر گرفته شده در این روز مهم می پردازد. دعوت از مسئولان و هنرمندان از بخش های " جشن حضور " است .
" حماسه حضور" و " جشن حضور " کاری از واحد پخش شبکه پنج سیماست که در دو نوبت صبح و شب بر روی آنتن می رود.

 

مسابقه پنج ستاره در شبکه پنج

image 2020 2 19-15 0 0 588 kUu

سری جدید مسابقه " پنج ستاره" کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما به تهیه کنندگی محمد قنبری پنج شنبه اول اسفندماه ساعت 21 پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، محمد قنبری تهیه کننده مسابقه " پنج ستاره" گفت: فصل جدید مسابقه «پنج ستاره» با اجرای حمید گودرزی پنجشنبه و جمعه هر هفته بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
وی اضافه کرد: دکور این مسابقه را پیمان قانع طراحی کرده است. دكور این برنامه به گونه طراحی شده است که جایگاهی برای تقریبا صد نفر از تماشاچیان در نظر گرفته شده و دارای سه بخش براي انجام سه مرحله مسابقه است. در این بخش ها تركيبي از دكور و نور و... استفاده شده است.
وی ادامه داد: شرکت کنندگان این مسابقه از طریق قبولی در آزمون ورودی مسابقه پذیرفته شده اند. بدین ترتیب که متقاضیان برای شرکت در مسابقه، ابتدای باید به سایت شبکه پنج مراجعه و وارد صفحه مسابقه پنج ستاره شوند که دو پنجره دارد؛ پنجره شرکت‌کنندگان و پنجره تماشاچیان. متقاضیان این بخش در صورت قبولی در آزمون ورودی و کسب امتیاز لازم به این مسابقه دعوت می شوند .
قنبری درباره سوالات این مسابقه نیز گفت: سوالات برنامه در حوزه اطلاعات عمومی طراحی شده است که شامل موضوعات فرهنگی، سیاسی، ورزش، علمی ، ادبی و ... می شود.
قنبری گفت: در هر قسمت از این مسابقه، ۲ شرکت کننده حضور دارد که در سه مرحله با هم رقابت می کنند. در این قسمت هر شرکت کننده ای که ستاره بیشتری کسب کند ، برنده مسابقه می شود. در مرحله اول از شرکت کنندگان 7 سوال، مرحله دوم 5 سوال و مرحله سوم 8 سوال مشترک پرسیده می شود.
تهیه کننده مسابقه پنج ستاره با اشاره به جوایز این مسابقه تاکید کرد: جوائز در نظر گرفته شده برای برندگان مسابقه، محصولات تولید کنندگان ایرانی است که تمام تلاش ما استفاده از کالای ایرانی و رونق تولیدات ملی است.
فصل جدید «پنج ستاره» با اجرای حمید گودرزی پنجشنبه و جمعه هر هفته ساعت 21 به مدت 50 دقیقه از شبکه پنج سیما پخش می شود.

 

انتخابات موضوع امروز " شهر برگ"

image 2020 2 19-13 0 43 959 Ro4 Copy

 

برنامه "شهربرگ" این هفته چهارشنبه 30 بهمن ماه به موضوع برگزاری یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در (5 استان تهران، قم، خراسان رضوی، خراسان شمالی و فارس) می پردازد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، گفتگو با ناظران و افرادی که پای صندوق های رای حضور دارند، موضوع برنامه شهر برگ امروز است. همچنین گفتگو با شهروندان در بخش تربیون آزاد پیرامون رای گیری بخش دوم این برنامه را تشکیل می دهد.
«شهر برگ» به تهیه‌کنندگی احسان میرزا ابوالحسنی و کارگردانی غلامرضا حیدری تولید شده است.
موضوع این برنامه ورق زدن موضوعات مطرح جامعه همراه با مردم است. این مجله تصویری در اختیار مردم هست تا در آن از مسائل و مشکلات، سلایق و علایق، انتقادات و پیشنهادهاشون با مسئولان مختلف( فرهنگی، سیاسی، قضایی، شهری و....) بگویند.
برنامه " شهربرگ" کاری از گروه سیاسی شبکه پنج سیماست که چهارشنبه ساعت 15 برروی آنتن می رود.

" رابینسون کروزو " و دزدان دریایی

image 2020 2 19-12 14 23 449 1R0 Copy

 

انیمیشن سینمایی " رابینسون کروزو " محصول 2016 فرانسه - بلژیک روز پنج شنبه اول اسفندماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، رابینسون کروزو مرد جوانی است که با یک کشتی سفر می کند و کشتی در دریا در اثر طوفان غرق می شود و او در نزدیکی یک جزیره روی کشتی شکسته می ماند تا اینکه حیوانات جزیره به راهنمایی طوطی او را به جزیره راهنمایی می کنند و مدتها رابینسون با حیوانات در جزیره زندگی کرده و برای خودش خانه ای روی درخت می سازد تا اینکه دزدان دریایی او را نجات داده و از او توقع دارند که آنها را به گنج در جزیره برساند ولی رابینسون هیچ گنجی در جزیره ندیده است و مجبور می شود ....

«نقد سینما» این هفته پخش نمی‌شود

skskskk

به مناسبت برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز جمعه دوم اسفند ماه، برنامه «نقد سینما» این هفته پخش نخواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما ؛این برنامه که هر هفته به نقد و بررسی فیلم‌های روز سینمای ایران و جهان می‌پردازد، در هفته جاری به دلیل همزمانی با برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، پخش نخواهد شد.
برنامه «نقد سینما» به تهیه کنندگی یوسف بچاری و با اجرای بهروز افخمی از هفته آینده به جدول پخش شبکه پنج بازمی‌گردد و علاقه‌‍مندان به سینما می‌توانند جمعه‌ها ساعت 22 به تماشای این برنامه بنشینند.

 

تصویر برداری میانبر تا پایان سال ادامه دارد

miyannne

تهیه کننده سریال میانبر با بیان اینکه تصویر برداری این سریال تا پایان سال ادامه دارد، گفت: تولید این سریال همزمان با پخش آن از شبکه پنج ادامه دارد و تاکنون 12 قسمت آن تصویر برداری شده است.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، محمد صالحیان توضیح داد: میانبر یک مجموعه ۹۰ قسمتی است که در فاز نخست، ۳۰ قسمت از آن تولید و برای پخش از شبکه پنج سیما و شبكه تلویزیونی شمادر نظر گرفته شده است.
وی ادامه داد: محور اصلی مجموعه میان‌بر، انتخاب صحیح در موضوعات مختلف و مراحل گوناگون زندگی از جمله انتخاب همسر، انتخاب شغل .. است. موضوع این سریال در قالب داستان‌هایی که برای چند خانواده ساکن در یک آپارتمان رخ می‌دهد روایت خواهد شد.
صالحیان با اشاره بازیگران سریال طنز " میانبر" گفت: غلامرضا نیکخواه، کمند امیر سلیمانی، محمود جعفری، سیاوش چراغی ‌پور، شهین تسلیمی، جمید نیک نبرد، آرش نوذری و اشکان اشتیاق بازیگران این مجموعه هستند. امیر نوری و مرضیه صدرایی جلوی دوربین میانبر رفتند.
صالحیان با اشاره به تیم نویسندگی سریال میانبر گفت: طراح سریال حمید بزرگر است و نیما حسن نیا، پیمان جزینی، شاهرخ باقری نژاد، داریوش رعیت، داود روستا و سیاوش چراغی نیا تیم نویسندگان میانبر هستند.
صالحیان با اشاره تولید همزمان با پخش این سریال یاد آور شد: یکی از امتیازات خوب این سریال است که همزمان با پخش و تولید از بازخورد نظرات مخاطبان پیرامون سریال مطلع می شویم که این موضوع برای تولید فصل های بعدی سریال بسیار مفید و تاثیر گذار است.
بنابر این گزارش سریال طنز " میانبر" به تهیه کنندگی محمد صالحیان و کارگردانی امیر فتوحی کاری از مرکز البزر است که هرشب ساعت 23 ( شنبه تا چهارشنبه) از شبکه پنج سیما پخش می شود و تکرار آن 2:30 بامداد و 10:30 خواهد بود.