tv5news

     

مهدویت و پیشرفت جامعه اسلامی

photo 2018-01-14 08-50-15 Copy

 

برنامه "عطر عاشقی" جمعه 29 دیماه با موضوع " توجه به مهدویت عامل پیشرفت جامعه اسلامی " بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، حجت الاسلام و المسلمین احسان بی آزار تهرانی با حضور در آستان مقدس امامزاده محمد ( ع) استان کرمان واقع در خیابان 17 شهریورپیرامون موضوع فوق برای حاضران سخنرانی می کند و حاج مجتبی رمضانی مداحی این مراسم را بر عهده دارد.
بنا بر این گزارش، برنامه عطر عاشقی کاری از گروه معارف شبکه پنج سیما به تهیه کنندگی سید ناصرسجادی جمعه هر هفته ساعت 15 با اجرای سید رضا نواب بر روی آنتن می رود و وله های مناسبتی، پخش دعای فرج و..... از بخش های این برنامه است.

 

آخر هفته با فیلم سینمایی " مجردها"

shan5 Copy

 

 

شبکه پنج سیما، برای روزهای پایانی هفته پنج شنبه و جمعه ( 28 و 29 دیماه) فیلم های سینمایی " مجردها" ، " بازمانده"، " خانه 99" و اظهار نامه گمرکی را در نظر گرفته است.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، فیلم سینمایی «مجردها» به کارگردانی اصغر هاشمی، پنج‌شنبه 28 دی‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
خلاصه داستان فیلم از این قرار است که: منوچهر، شاهکار و امیرحسین برای رسیدن به آرزوهایشان تصمیم می‌گیرند برای کار به یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس بروند. شاهکار برای تبدیل کردن پول‌هایشان به دلار، به خیابان استانبول می‌رود اما پول‌ها توسط یک موتورسوار دزدیده می‌شود! عموی شاهکار به آنها پیشنهاد می‌کند که در کارگاه او که در اجاره خانم مهندس عرب‌شاهی است کار کنند؛ اما شرط خانم مهندس گرفتن امتحان از آن سه نفر است....
محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، مجید صالحی و الناز شاکردوست بازیگران این فیلم هستند.

انیمیشن سینمایی «بازمانده» به کارگردانی احسان طاهری، جمعه 29 دی‌ماه ساعت 8 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در خلاصه داستان این انیمیشن آمده است: دکتر سعید و همسرش لطیفه در کشتار مسلمانان در حیفا کشته می‌شوند و پسر نوزادشان فرهان را یک خانواده یهودی با نام کوشن و به دستور شمعون که از بزرگان یهود است به فرزندی قبول می‌کنند. صفیه مادر سعید به خانه آنها رفته و به عنوان دایه استخدام می‌شود....

فیلم سینمایی «خانه 99» به کارگردانی رامین بحرانی، جمعه 29 دی‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی آندریو گارفیلد و مایکل شانون خواهیم دید: دنیس نش، مرد جوانی است که به‌همراه مادر و پسر خود در خانه قدیمی خودشان زندگی می‌کنند. او به‌دلیل رکود اقتصادی و بیکاری نتوانسته قسط‌های خود را پرداخت کند و حالا بانک خانه را مصادره کرده و آنها را از خانه بیرون می‌کنند. ریک کارور همان مردی که نماینده بانک است و خانه‌ها را با قیمت پایین از بانک می‌خرد به دنیس پیشنهاد کار می‌دهد. دنیس حالا باید خودش مردم را از خانه‌هایشان بیرون کند تا بتواند خانه قبلی خانواده‌اش را از بانک پس بگیرد....

فیلم سینمایی «اظهارنامه گمرگی» به کارگردانی دنی بون، جمعه 29 دی‌ماه ساعت 20:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در خلاصه داستان آمده است: در سال‌های پایانی دهه 1990 قرار است که به‌زودی مرز گمرکی بین کشورهای فرانسه و بلژیک برداشته شود. در این حال یک مامور گمرک بلژیکی که به‌شدت از فرانسوی‌ها متنفر است؛ مکررا به‌خاطر نگهداری خودروهای فرانسوی در گمرک دردسر می‌آفریند. این مرد روبن وندر وورد نام دارد که به‌خصوص با مامور گمرک فرانسوی به‌نام ماتیاس دوکتل بسیار خصمانه برخورد می‌کند. رییس روبن که از رفتارهای خصمانه وی علیه فرانسویان به ستوه آمده او را مجبور می‌کند که با ماتیاس در یک گروه کار کنند....
دنی بون، بونو آپولورد و کرین ویر در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

 

 

علی مردانه جلوی دروبین " هیات مدیره"

2690329"

 

علی مردانه" جلوی دوربین سریال «هیات مدیره» به کارگردانی مازیار میری رفت.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، سریال «هیات مدیره» به تهیه کنندگی مهران رسام و کارگردانی مازیار میری که این روزها در حال تصویربرداری در آپارتمانی در غرب تهران است.
این سریال بازیگران زیادی دارد و به تازگی علی مردانه به جمع بازیگران اضافه شده و جلوی دوربین رفته است.
سریال «هیات مدیره» محصول شبکه پنج سیما و به تهیه کنندگی مهران رسام به زندگی زوج جوانی می پردازد که با نقل مکان به ساختمانی جدید درگیر اتفاقات تازه ای می‌شوند.

 

 

"معضلات شهری" در قاب برنامه شهر برگ

photo 2017-12-12 17-26-50 Copy

 

برنامه " شهر برگ" سه شنبه 26 دیماه با موضوع "معضلات شهری " ساعت 20 بر آن بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه شهر برگ امشب به موضوع معضلات شهری مانند دست اندازها و حفر چاله ها توسط ارگان های مختلف می پردازد و این موضوع با حضور کارشناسنان و مردم مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
کارشناسان این برنامه محمدعلیخانی رئیس کمیسیون عمران شورای شهر، گفتگو با دادیار دیوان عالی کشور و...خواهند بود.
برنامه شهر برگ کاری از گروه سیاسی شبکه پنج به تهیه کنندگی احسان میرزا ابوالحسنی هرهفته تهیه و تولید می شود. در این برنامه شهروندان مجری برنامه هستند و امین جیران همراه با کارشناسان و مسئولین بحثهای تخصصی را پیش خواهند برد. در قسمت پایانی برنامه که تربیون آزاد نام دارد ، شهروندان و مسئولین رودر روی هم به پرسش و پاسخ خواهند پرداخت.
برنامه" شهر برگ "،ورق زدن موضوعات مطرح جامعه همراه بامردم است. این مجله ي تصویری در اختيار مردم هست تا درآن از مسائل و مشکلات، سلايق و علايق، انتقادات و پيشنهادهاشون با مسئولان مختلف( فرهنگی، سیاسی، قضایی، شهری و....) بگویند.

معرفی خیابان ناصر خسرو در برنامه" تهرانگرد "

Photo.aspx Copy

 

مستند" تهرانگرد" یکشنبه 24 دیماه به معرفی "خیابان ناصر خسرو" می پردازد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، عوامل برنامه ساز مستند "تهرانگرد" در این قسمت به معرفی کامل این خیابان تاریخچه، بناهای تاریخی و ... می پردازند.
مستند" تهرانگرد" نگاهی تحلیلی به موضوعات اجتماعی، اقتصادی، گردشگری و.... استان تهران دارد .
در این مستند گزارشگر برنامه موضوعی خاص را در سطح استان تهران رصد و بررسی می کند.
بنابراین گزارش "تهران را با ما زندگی کنید" عنوان شعار ما در این مستند است و این مستند ماموریت دارد تا تهران را از زوایای متفاوت بررسی و رصد کند.
مستند تولیدی تهرانگرد به تهیه کنندگی و کارگردانی سیاوش ابراهیم زاده ساعت20:15 به مدت 30 دقیقه از شبکه پنج پخش می شود.

رضا کیانیان به «زندگی از نو» پیوست

1 Copy

 

 

تصویربرداری مجموعه «زندگی از نو» به کارگردانی علی محمد قاسمی همچنان در شمال ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، رضا کیانیان تازه ترین بازیگری است که به جمع بازیگران این مجموعه اضافه شده و مقابل دوربین رفته است.
این در حالی است که سریال مدتی است در لوکیشنی در استان گیلان کلید خورده است و اغلب بازیگران اصلی مقابل دوربین رفته اند. البته قرار است که بازیگران دیگری نیز به کار اضافه شوند.
سریال «زندگی از نو» به کارگردانی علی محمد قاسمی و تهیه کنندگی مهدی شفیعی برای شبکه ۵ تولید خواهد شد.
این مجموعه در ۳۰ قسمت در حال تولید است که به تازگی رضا کیانیان به گروه اضافه شده است و در شمال مقابل دوربین رفته است. طبق گفته تهیه کننده تصویربرداری این مجموعه در شمال انجام می شود.
«زندگی از نو» داستان زوج جوانی است که به شمال می روند و کمپ گردشگری ایجاد می کنند. این مجموعه به مولفه هایی چون محیط زیست و اقتصاد می پردازد.
عوامل اصلی این مجموعه عبارت است از: نویسندگان: آزیتا رصافی، لیلا نادری و مرضیه خدوی، کارگردان: علی محمد قاسمی، تهیه کننده: مهدی شفیعی، مدیر تولید: آندرانیک خچومیان، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: مهرداد یزدانی، طراح گریم: علیرضا خورشید، طراح صحنه و لباس: هومن معصومی، منشی صحنه: آرزو ابراهیمی، مدیر تصویربرداری: محمد رسولی، صدابردار: حسین بشاش و علی دادگری
بازیگران:خیام وقار کاشانی، ژیلا آل رشاد، مینا جعفرزاده، کمند امیرسلیمانی، مجید پتکی، حدیث نیک رو، اکبر معززی، علی انصاریان، پیام احمدی نیا، حسن رستمانی و رضا کیانیان.

" زنگ پنجم" به کمک کنکوری ها آمد

photo 2018-01-13 13-00-25 Copy

 

" زنگ پنجم" عنوان برنامه ای زنده از گروه تهران و شهروندی شبکه پنج سیماست که از شنبه 23 دیماه ساعت 16 برروی آنتن می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این برنامه آموزشی باهدف آماده کردن دانش آموزان برای آزمون کنکور سراسری است که اجرای این برنامه را مهدی مروی برعهده دارد.
بنا براین گزارش، در این برنامه کارشناسان و مدرسان تحصیلی به همراه مشاوران و برنامه ریزان حضور دارند که در هر قسمت مباحت آموزشی دروس مختلف به همراه مشاوره به مخاطبان این برنامه ارائه می دهند.
" زنگ پنجم" از شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 16 به مدت 30 دقیقه از شبکه پنج سیما بر روی آنتن می رود.

سریال" وضعیت اضطراری" امشب روی آنتن شبکه پنج

2683987 Copy

 

اولین قسمت سریال کره ای " وضعیت اضطراری" از شنبه 23 دیماه ساعت 19 بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش  روابط عمومی شبکه پنج سیما، این سریال محصول کشور کره جنوبی، سال 2015 به کارگردانی جانگ یونگ وو است که افشین زینوری مدیر دوبلاژی آن را بر عهده داشته است. جونگ سو مین ، کیم یونگ، جین ها سوئک و... بازیگران اصلی این سریال هستند.
مجموعه تلویزیونی " وضعیت اضطراری " در ژانر حادثه ای -پزشکی است و در خلاصه داستان آن آمده است: یک فاجعه ی طبیعی دلخراش باعث هرج و مرج و نگرانی در شهر سئول می شود ، گروهی پزشک فداکار همراه پرسنل اورژانس و گروهی آتش نشان، برای مقابله با عواقب این فاجعه ی طبیعی ، با یکدیگر متحد می شوند و....
مجموعه تلویزیونی " وضعیت اضطراری " در 20 قسمت 45 دقیقه ای هر شب ( شنبه تا چهارشنبه ) ساعت 19 پخش و تکرار آن ساعت 23 است.

آخر هفته با فیلم سینمایی " جنون سرعت "

shan5 Copy

 

" جنون سرعت" ، " ماجراهای هاکل برفین" ، " داستان جک" و " شب بی خوابی " فهرست فیلم های سینمایی شبکه پنج سیماست که در روزهای پایانی هفته پنج شنبه و جمعه ( 21 و 22 دیماه ) برای مخاطبان در نظر گرفته شده است.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، فیلم سینمایی «جنون سرعت» به کارگردانی تونی اسکات، پنج‌شنبه 21 دی‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی تام کروز و نیکول کیدمن خواهیم دید: هری پیرمردی است که در گذشته روی اتومبیل‌های مسابقه کار می‌کرده است و به‌دلیل تصادف اتومبیل ساخته شده توسط او و مظنون شناخته شدن وی مدت‌هاست که از پیست مسابقه دور است سرانجام یکی از مدیران و دست اندرکاران مسابقه به سراغش آمده تا گروهی تشکیل دهند و اتومبیل جدیدی طراحی کند و او قبول می‌کند و مرد جوانی با نام کلن هم جهت رانندگی انتخاب می‌شود و تعلیم می‌بیند تا سرانجام موفق می‌شود در یک مسابقه بزرگ اول شود و سرمایه‌گذاران به سمت آنها بیایند. اما در یکی از مسابقات کلن با یکی از افراد گروه رقیب تصادف می‌کند و راهی بیمارستان می‌شود....
فیلم سینمایی «ماجراهای هاکل برفین» به کارگردانی هرمین هانتگبارس، جمعه 22 دی‌ماه ساعت 8 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: هاکل برفین پسر بچه‌ای است که با یک برده فراری از دست پدرش فرار می‌کند تا به برده کمک کند و خودش را به شهری آزاد برساند تا در آنجا کار کند و با درآمدش خانواده برده‌اش را آزاد کند! پدر هاکلبری و چهار مرد دیگر برای برگرداندن آنها و گرفتن جایزه آنها را تعقیب می‌کنند؛ اما موفق به گرفتن آنها نمی‌شوند. برده فراری خانواده‌اش را آزاد می‌کند و با هاکلبری به شهرش بازمی‌گردد.
لیون سیدل، لوئیز هافمن و جکی ایدو بازیگران این فیلم هستند.
فیلم سینمایی «داستان جک» به کارگردانی تری میلز، جمعه 22 دی‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی کیم کواتز و تریس آدکینز خواهیم دید: جک سال‌ها پیش در یک گروه خلافکار به دلیجان‌ها دستبرد می‌زده و در یکی از سرقت‌ها او دستیار کلانتر به‌نام کالوهون را زخمی کرده و در نهایت دستگیر می‌شود، به زندان محکوم شده و دوران محکومیت خود را طی می‌کند. او اکنون کار خلاف را کنار گذاشته و قصد دارد زندگی شرافتمندانه‌ای را پیش بگیرد. جک ازدواج کرده و در انتظار تولد فرزندش است که ناگهان سر و کله یکی از هم‌دستان سابقش و کلانتر کالوهون پیدا می‌شود. کالوهون در این سال‌ها همواره در جستجوی جک بوده و می‌خواهد از او انتقام بگیرد....
فیلم سینمایی «شب بی‌خوابی» به کارگردانی فردریک جاردین، جمعه 22 دی‌ماه ساعت 21:15 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در خلاصه داستان آمده است: دو پلیس فاسد (ونسان و مانوئل) موقع جابجایی مواد مخدر ساک محتوی آن را می ربایند، اما لو می روند و توماس پسر ونسان توسط زوزه مارسیانو که یک قاچاقچی بزرگ است گروگان گرفته می شود. ونسان در اصل پلیس فاسدی نیست و متوجه فساد همکارانش در اداره پلیس شده و در صدد برملا کردن افراد فاسد بوده است و مجبور می شود ساک را برگرداند، اما پلیس فاسد دیگری جای ساک را عوض می کند و زندگی توماس پسر او به خطر می افتد ولی در نهایت ونسان پس از درگیری های فراوانی موفق می شود پسرش را نجات داده و پلیس های فاسد را لو دهد.
جوی استار و جولین بوسیلر بازیگران این فیلم هستند.

 

مهدویت عامل رشد جامعه دینی

bandar-abas Copy

 

برنامه "عطر عاشقی" جمعه 22 دیماه با موضوع" مهدویت عامل رشد جامعه دینی و موثر در پیروزی انقلاب اسلامی" بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، حجت الاسلام و المسلمین احمد شرفخانی با حضور در آستان مقدس امامزاده سید مظفر (ع) شهر بندرعباس پیرامون موضوع فوق برای حاضران سخنرانی می کند و حاج مجید شعبانی مداحی این مراسم را بر عهده دارد.
بنا بر این گزارش، برنامه عطر عاشقی کاری از گروه معارف شبکه پنج سیما به تهیه کنندگی سید ناصرسجادی جمعه هر هفته ساعت 15 با اجرای سید رضا نواب بر روی آنتن می رود و وله های مناسبتی، پخش دعای فرج و..... از بخش های این برنامه است.