tv5news

     

«قاضی پور» امشب به اختیاریه می‌آید

image 2019 1 8-11 13 27 136 sj3 Copy

 

" نادر قاضی پور" نماینده مجلس شورای اسلامی امشب ( چهارشنبه اول اسفندماه) مهمان برنامه" اختیاریه" می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، «اختیاریه» تالار گفتگوی چالشی و صریح است و تلاش دارد تا با شخصیت‌های شناخته شده فرهنگی، هنری، سیاسی، اجتماعی و علمی در متن جامعه، گفتگوهای فرامتنی انجام دهد.
سید مرتضی فاطمی تهیه کننده و مجری این برنامه و فواد صفاریان‌پور کارگردان این برنامه تلویزیونی است.
این برنامه زنده قرار است روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته ساعت ۲۲ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

 

آخر هفته با فیلم سینمایی کلاهبرداران

a2 Copy

 

شبکه پنج سیما در اولین هفته اسفندماه با سه فیلم " بره ناقلا" ، " مندی و گنج چروکی " و کلاهبرداران با مخاطبان خود همراه می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، فیلم سینمایی «بره ناقلا» به کارگردانی مارک برتون، پنج‌شنبه ۲ اسفند ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی جاستین فلیچر، جان اسپارکز و امید دلیلی خواهیم دید: وقتی که بره ناقلا تصمیم می‌گیرد تا یک روز به خود استراحت دهد و کمی خوش بگذراند، هیجانی بیشتر از آن چه که فکرش را می‌کرده است نصیبش می‌شود! همه آن‌ها به شهر بزرگی وارد می شوند و همه چیز به هم می‌ریزد و ...

 

 

image 2019 2 20-14 28 11 199 XyE
فیلم سینمایی «مندی و گنج چروکی » به کارگردانی جوی چپمن، جمعه ۳ اسفند ماه ساعت 8 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی لکسی جانسون، هایلی میلز، ویلیام اسمیت یلتون و آماندا واترز آمده است: مادر مندی متوجه می‌شود بچه‌ای که ۱۵ سال پیش به دنیا آورده نمرده و زنده است. مادرش به او گفته هم همسرش و هم بچه اش مرده اند. اما حالا متوجه می‌شود که همسرش به تازگی مرده و دختر پانزده ساله‌ای دارد که عمویش قیم او شده و به دیدنشان می‌رود. عموی مندی به دنبال قولی که داده برای یافتن صندوقچه‌ای قدیمی به معدنی قدیمی که گاز سمی دارد می‌رود و مندی و مادرش هم به دنبالش می‌روند تا او را منصرف کنند، اما مندی نمی‌داند چرا ...

 

image 2019 2 20-14 28 4 795 no3
فیلم سینمایی «کلاهبرداران» به کارگردانی هانگ سان کیم، جمعه ۳ اسفند ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی وو بین کیم، یونگ چول کیم و چانگ سیوک کو خواهیم دید: لی جی هونگ جوان بسیار باهوشی است که با سرقت روزگار می‌گذراند. لی با مرد مسنی به نام او که خود را از دزدی بازنشسته کرده، کار می‌کرده. او توسط یک سارق بزرگ و بی رحم به نام چو کشته می‌شود. لی با نزدیک شدن به دختر او به نام یون‌ها سعی می‌کند، کاری کند که یون‌ها به او اعتماد کنند و به اصطلاح با او وارد یک سرمایه گذاری شود. سپس با دوستانش گیم گوئین که یک مهندس است و یک هکر به نام پارک جون تصمیم می‌گیرد که از چو انتقام بگیرد و او را تحویل پلیس دهد. آن‌ها یک سرقت انجام می‌دهند و ...

 

image 2019 2 20-14 28 14 607 S2T

" برخط شو " یک مسابقه با بی شمار شرکت کننده

image 2019 2 20-12 27 4 527 SPa Copy

 

اولين قسمت مسابقه زنده تلفنی " بر خط شو" امشب ( چهارشنبه اول اسفند ماه) ساعت 21 با اجرای بهروز تشکر بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، محسن سال افزون تهیه کننده " بر خط شو" در توضیح ساختار این مسابقه گفت: " بر خط شو" در راستای افزايش سطح آگاهي و اطلاعات عمومي در كنار، ايجاد فضاي سرگرمي سالم و شاد براي خانواده ها در ساعات شبانگاهي طراحی شده است. این گونه از مسابقه براي اولين بار در تلويزيون طراحي و اجرا مي شود كه بينندگان مي توانند همزمان با شركت كننده تلفني، از طريق اپليكيشن برنامه (با استفاده از تلفن همراه) به سوالات پاسخ بدهند و امتياز كسب كنند و شانس شركت به صورت تلفني در برنامه را كسب علاوه نمايند.
وی درباره نحوه شرکت در این مسابقه بیان کرد: علاقه مندان برای شرکت در مسابقه " بر خط شو" باید نام و نام خانوادگی خود را به شماره پیامک برنامه (10000530) ارسال کنند. همچنين علاوه بر این روش، افرادي كه بيشترين امتياز هفتگي را در اپليكيشن برنامه كسب نمايند علاوه بر شركت در قرعه كشي، براي شركت در مسابقه انتخاب خواهند شد.
سال افزون درباره مراحل مسابقه نیز اضافه کرد: " بر خط شو" داراي مراحل گوناگون و جذاب است كه پاسخ به سوالات عمومي - جورچين - پيدا كردن روابط بين عبارات - حدس اطلاعات مربوط به فيلم و ... از بخش های مختلف آن است.
تهیه کننده مسابقه " بر خط شو" درباره جوائز برنامه گفت: جايزه این مسابقه متغیر است، شركت كننده بر اساس ميزان موفقيت در انجام بازي ها امكان دستيابي به جوايز بيشتر را كسب مي كند و با انتخاب از صندوق هاي جوايز مي تواند، جايزه بيشتري دريافت كند. همچنين در پايان هفته از بين افرادي كه بيشترين امتياز هفتگي را از طريق پاسخ‌هاي صحيح در اپليكيشن برنامه كسب كرده باشند جايزه نقدي اعطا خواهد شد.
مسابقه تلفنی و زنده " برخط شو" کاری از واحد پخش شبکه پنج سیما از شنبه تا چهارشنبه ساعت 21 مهمان خانه مخاطبان این شبکه می شود.

فرماندار رباط کریم مهمان " تهران 20" می شود

ads

 

سید مهدی ساداتی، فرماندار رباط کریم در اولین شب اسفند ماه، مهمان برنامه تهران۲۰ خواهد بود تا در مورد مسائل این شهرستان با مخاطبان گفتگو کند.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، مخاطبان محترم برنامه می توانند پیام های خود راجع به موضوعات و محورهای برنامه را از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۲۰ با ما درمیان بگذارند.
تهران20، برنامه پرمخاطب و نام آشنا برای مردم ایران، مخصوصا پایتخت نشینان 5شب از شب های هفته را میزبان خانه های شهروندان است.
تهران بیست با اجرای "محمد دلاوری" در روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته و طبق روال معمول، راس ساعت20 از شبکه 5 سیما میهمان خانه های مردم ایران خواهد بود.
این برنامه به تهیه کنندگی محمد علی بازی کاری از گروه تهران و شهروندی ساعت 20 روانه آنتن شبکه پنج سیما می شود.

 

ساماندهی دستفروشان پایتخت آری یا خیر ؟

ddhhdhdh

 

برنامه " تهران 20" امشب 30 بهمن ماه به بررسی و تحلیل قانون جدید ساماندهی دستفروشان تهران می پردازد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، حجت نظری عضو شورای شهر تهران با حضور در استودیوی " تهران 20" به بررسی قانون جدید ساماندهی دستفروشان تهران خواهد پرداخت. در همین زمینه ناهید خداکرمی، عضو شورای شهر و دکتر سرحدی به عنوان کارشناس مهمان تلفنی برنامه امشب خواهند بود.
مخاطبان محترم برنامه می توانند پیام های خود راجع به موضوعات و محورهای برنامه را از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۲۰ با ما درمیان بگذارند.
تهران20، برنامه پرمخاطب و نام آشنا برای مردم ایران، مخصوصا پایتخت نشینان 5شب از شب های هفته را میزبان خانه های شهروندان است.
تهران بیست با اجرای "محمد دلاوری" در روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته و طبق روال معمول، راس ساعت20 از شبکه 5 سیما میهمان خانه های مردم ایران خواهد بود.
این برنامه به تهیه کنندگی محمد علی بازی کاری از گروه تهران و شهروندی ساعت 20 روانه آنتن شبکه پنج سیما می شود.

اختیاریه با « همای » به پرواز درآمد

image 2019 2 19-9 37 17 647 4wJ Copy

 

 

«پرواز همای» خواننده ایرانی در نخستین حضور خود در سیما، امشب میهمان برنامه «اختیاریه» می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما،برنامه شبانه «اختیاریه» با شعار در « اختیاریه» همه صداها شنیده میشه» امشب سه‌شنبه شب به صورت زنده روی آنتن شبکه پنج سیما خواهد رفت و پرواز همای میهمان امشب آن خواهد بود.
پرواز همای با نام پیشین سعید جعفرزاده احمد سرگورابی از خوانندگان ایران است و ترانه‌هایی را نیز به زبان‌های گیلکی و تالشی اجرا کرده‌است. همای برای ورود به دنیای موسیقی ایران و اجرای سروده‌ها و آهنگ‌های خود در سال 1385 گروه مستان را راه اندازی کرد و با استفاده از موضوعات تازه در شعر، رنگی متفاوت از موسیقی، استفاده از نوازندگان چیره‌دست و با اجرا در تالار وحدت و کاخ نیاوران به سرعت به شهرت رسید و برای اجرای کنسرت‌های بزرگ به آمریکا و اروپا دعوت شد.

برنامه شبانه «اختیاریه» که خود را «تالار گفتگوی چالشی و صریح» معرفی می‌کند تلاش دارد تا با شخصیت‌های شناخته شده فرهنگی، هنری، سیاسی، اجتماعی و علمی در متن جامعه، گفت‌وگوهای فرامتنی داشته باشد.
سید مرتضی فاطمی تهیه کننده و مجری و فواد صفاریان‌پور کارگردان این برنامه تلویزیونی است.
سید مرتضی فاطمی پیش از این، تهیه‌کنندگی و اجرای برنامه تلویزیونی «180 درجه» و سریال‌های تلویزیونی «هوش سیاه» و «شرایط خاص» را برعهده داشته است.

این برنامه زنده قرار است از 30 بهمن ماه روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته ساعت 22 از شبکه پنج سیما به صورت زنده پخش شود.

هماهنگی میان شهرداری ها و دولت در " تهران 20"

image 2018 12 15-10 35 13 371 pm8 Copy

 

برنامه " تهران 20" با دعوت از مهدی جمالی نژاد، رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، به بررسی اقدامات ساماندهی و وحدت رویه میان شهرداری ها و دستگاه های دولتی خواهد پرداخت.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، مهر الله رخشانی مهر معاون نوسازی مدارس وزارت آموزش و پرورش امشب درباره پویش سراسری #کلاس_گرم_و_امن با تهران بیست گفتگو خواهد کرد.
مخاطبان محترم برنامه می توانند پیام های خود راجع به موضوعات و محورهای برنامه را از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۲۰ با ما درمیان بگذارند.
تهران20، برنامه پرمخاطب و نام آشنا برای مردم ایران، مخصوصا پایتخت نشینان 5شب از شب های هفته را میزبان خانه های شهروندان است.
تهران بیست با اجرای "محمد دلاوری" در روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته و طبق روال معمول، راس ساعت20 از شبکه 5 سیما میهمان خانه های مردم ایران خواهد بود.
این برنامه به تهیه کنندگی محمد علی بازی کاری از گروه تهران و شهروندی ساعت 20 روانه آنتن شبکه پنج سیما می شود.

 

"نگهبان زمین" به شبکه پنج آمد

nnnn4 Copy

 

با اتمام سریال " فقط رد پول را بگیر" از سه شنبه شب (30 بهمن ماه) سریال 7 قسمتی " نگهبان زمین" ساعت 23 روانه آنتن شبکه پنج می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این سریال کاری از سیمای خراسان شمالی به تهیه کنندگی و کارگردانی علی میری رامشه و نویسندگی فهیمه سلیمانی و علی دلبر در 7 قسمت 55 دقیقه ای تهیه و تولید شده است.
سریال «نگهبان زمین» با بازی نیما شاهرخ شاهی، سیاوش طهمورث و شیوا خسرومهر در استان خراسان شمالی تصویربرداری شده است.
همه سکانس های این مجموعه تلویزیونی هفت قسمتی با توجه به واقع شدن منطقه حفاظت شده "میاندشت" (محل زیست یوزپلنگ آسیایی ) در شهر جاجرم خراسان شمالی ، در این شهر فیلمبرداری شده است .
این مجموعه ، داستان زندگی محیط بان جوانی است که در زندگی شخصی خود دچار تردیدهایی شده است و ماجراهای زندگی وی ، تمرکز محیط بان جوان را از کار و پیشه اش گرفته و دچار اتفاقاتی می کند که...
فرهاد مهادیان، نیلوفر شهیدی، افسانه ناصری، حسین باقریان، حسین توشه، شیوا خسرومهر، کاوه آهنگر، متین گودرزوند، مریم آردیش، مرتضی رحیمی، بهمن فراهانی، باقر شکوهی فرو بازیگران خردسال: فائزه پور رجب و امیر محمد ترکاشوند و فاطمه رضوی نیا با حضور سیاوش طهمورث، رضا توکلی و امیر وثوقی و با هنرمندی علیرام نورایی و نیما شاهرخ شاهی بازیگران اصلی این سریال هستند .
اولین قسمت "نگهبان زمین" سه شنبه 30 بهمن ماه ساعت 23 روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

 

بحران فرونشست زمین در تهران و ایران

tttgg Copy

 

برنامه " تهران 20" برای دومین شب متوالی به بررسی بحران فرونشست زمین در تهران و ایران می پردازد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، تهران بیست 28بهمن ماه در تکمیل برنامه شب گذشته، با حضور رضا شهبازی مدیرکل دفتر مخاطرات زمین شناسی و دکتر عباس بحرودی، کارشناس زمین شناسی به معضل جدی فرونشست در تهران و ایران خواهد پرداخت.
مخاطبان محترم برنامه می توانند پیام های خود راجع به موضوعات و محورهای برنامه را از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۲۰ با ما درمیان بگذارند.
تهران20، برنامه پرمخاطب و نام آشنا برای مردم ایران، مخصوصا پایتخت نشینان 5شب از شب های هفته را میزبان خانه های شهروندان است.
تهران بیست با اجرای "محمد دلاوری" در روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته و طبق روال معمول، راس ساعت20 از شبکه 5 سیما میهمان خانه های مردم ایران خواهد بود.
این برنامه به تهیه کنندگی محمد علی بازی کاری از گروه تهران و شهروندی ساعت 20 روانه آنتن شبکه پنج سیما می شود.

بازیگر سریال بیقرار در خیابان جام جم

gfds

 

خیابان «جام جم» امشب ( 28 بهمن ماه ) میزبان دو مجری، یک بازیگر و یک تهیه کننده خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، «خیابان جام جم» امشب میزبان نجم الدين شريعتي(مجري سمت خدا(،كياداود اسفندياري(مجري حرف حساب)، محمدرضا شريفي نيا(بازيگر سريال بيقرار)، سيدعبدالمجيد ركني(تهيه كننده سمت خدا) خواهد بود. این مهمانان با حضور در برنامه نظرات خود را درباره جشنواره جام جم بیان می کنند.
برنامه «خیابان جام جم» به تهیه کنندگی کیوان بخشی و با اجرای امیر جوشقانی در چهل شب به اخبار کمیسیون های مختلف پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم و معرفی تولیدات سیما می پردازد.
«خیابان جام جم» امشب ساعت 19 از شبکه پنج سیما و ۲۰ از شبکه هفت سیما روی آنتن خواهد رفت.