آخر هفته با 4 فیلم سینمایی و تلویزیونی

photo 2017-04-26 15-03-52 Copy

 

شبکه پنج سیما برای روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه 7 و 8 اردیبهشت ماه 4 فیلم سینمایی پت و مت، صخره مرجانی، کشتار ربات ها و پاکباخته برای علاقه مندان در نظر گرفته است.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، انیمیشن سینمایی «پت و مت» به کارگردانی «مارک بنس»، پنج‌شنبه 7 اردیبهشت‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
در این انیمیشن پت و مت برای انجام کارهای ساده دست به خرابکاری‌های جدیدی می‌زنند!

فیلم سینمایی «صخره مرجانی» به کارگردانی «مارک ای.زد.دیپه»، جمعه 8 اردیبهشت‌ماه ساعت 9 از شبکه پنج نمایش داده می شود. در خلاصه داستان آمده است: پی، که ماهی یکه‌تاز صخره مرجانی است؛ از پس همه موجودات درنده دریا از جمله کوسه‌ها برمی‌آید تا اینکه شایعه‌ای بر زیر آب رفتن صخره مرجانی می‌شنود....
درک بل، اندی دیک و فرن درسچر در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.
فیلم سینمایی «کشتار ربات‌ها» به کارگردانی «استون گومز»، جمعه 8 اردیبهشت‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی ونسا کربی، تور لیندهارت و دیوید آجالا خواهیم دید: در آینده‌ای نزدیک ربات‌های تفنگدار، جنگجو و کاملا هوشمند ساخته شده‌اند تا بتواند به جای آدم‌ها بجنگند. میلز دختری که برنامه‌نویسی این ربات‌ها را انجام داده به همراه یک گروه نظامی چند نفره راهی جنگل می‌شوند تا در یک طرح آزمایشی و برای جنگ با ربات‌ها شرکت کنند. آنها بعد از مانور آزمایشی خود و از بین بردن ربات‌ها در راه برگشت متوجه می‌شوند ارتباطشان با مرکز قطع شده است. یکی از ربات‌ها فرمانده تعدادی ربات را در دست گرفته و به آنها حمله می‌کنند....
فیلم سینمایی «پاکباخته» به کارگردانی «غلامحسین لطفی»، جمعه 8 اردیبهشت‌ماه ساعت 20:30 از شبکه پنج پخش می شود.
در خلاصه داستان با نقش‌آفرینی اکبر عبدی و علیرضا خمسه آمده است: استوار خراسانی به تهران منتقل می‌شود. او به اتفاق مادرش و همسرش زینت و خواهرش عاطفه و پسر کوچکش اسفندیار نزدیک کلانتری محل خدمتش خانه‌ای اجاره می‌کند که از قضا با آقارضی همسایه می‌شوند. آقارضی با خواهرش ملوک خانم و دو پسر خواهرش جواد و جعفر زندگی می‌کند، او برای جواد، عاطفه خواهر استوار خراسانی را خواستگاری می‌کند....

 

جنگ "جان کار" ویژه مقام کارگر در شبکه پنج

photo 2017-04-24 13-02-30 Copy

 

" جان کار" عنوان ویژه برنامه شاد و جذاب به مناسبت هفته کارگر از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که از چهارشنبه 6 اردیبهشت ماه ساعت 22 بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، علی هشامی تهیه کننده برنامه " جان کار" در توضیح این ویژه برنامه گفت: این جنگ شاد و جذاب دارای بخش های مختلف برنامه هایی مانند قصه یک کارگر، زندگی کارگران، مشاغل سخت و... است.
هشامی توضیح داد: این جنگ تولیدی در 7 قسمت 55 دقیقه ای تهیه شده است که هر شب ساعت 22 از شبکه پنج پخش می شود.

بررسی نهضت حسینی و نهضت مهدوی در برنامه عطر عاشقی

atr Copy

بررسی "نهضت حسینی و نهضت مهدوی" در آستانه فرا رسیدن ولادت با سعادت امام حسین ( ع) موضوع برنامه عطر عاشقی است که روز جمعه 8 اردیبهشت ماه بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، در این برنامه حجت الاسلام مهدی ماندگاری با حضور در آستان مقدس امامزاده صالح ( ع) پیرامون موضوع فوق بحث و بررسی خواهد کرد و مداحی این مراسم بر عهده حاج مهدی سلحشور است.
بنا بر این گزارش، برنامه عطر عاشقی کاری از گروه معارف شبکه پنج سیما جمعه هر هفته ساعت 16با اجرای سید رضا نواب بر روی آنتن می رود و وله های مناسبتی، پخش دعای فرج و..... از بخش های این برنامه است.

 

بررسی پزشکی بیماری اوتیسم در بانوان

photo 2015-11-22 09-52-19 Copy

 

برنامه به خانه بر می گردیم چهارشنبه 6 اردیبهشت ماه به موضوع اختلال بیماری اوتیسم و ارتباط آن با بارداری در بانوان می پردازد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، دکتر فرناز مشیری متخصص زنان با حضور در استودیوی برنامه به خانه بر می گردیم پیرامون موضوع فوق برای مخاطبان صحبت خواهد کرد، همچنین دکتر حسین فراهینی فوق تخصص زانو نیز از دیگر کارشناس برنامه امروز است.
این برنامه امروز با اجرای راحله امینیان و بهروز تشکر به تهیه کنندگی محمد مناجاتی روی آنتن می رود.
بنا بر این گزارش «به خانه بر می گردیم» یکی از برنامه های قدیمی شبکه پنج سیما کاری از گروه اقتصاد و جامعه است که هر روز هفته به غیر جمعه ها ساعت 17در مدت زمان 6۰ دقیقه پخش می شود.

جنگ مهتاب روی آنتن شبکه پنج

85221 Copy

 

جنگ شاد و جذاب" مهتاب " کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما ساعت 22 بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، محمد قنبری تهیه کننده جنگ مهتاب با اشاره به ساختار این برنامه گفت: چهره های هنری، علمی، ورزشی، فرهنگی مهمانان اصلی این جنگ ترکیبی و شاد است و گفتگو کوتاه با مهمان، مسابقه مهارت، گزارش از چهرهای فراموش شده عرصه های هنری و فرهنگی، میان برنامه، و... بخش های اصلی این برنامه را تشکیل می دهد.
وی ادامه داد: جنگ مهتاب یک برنامه تولیدی با اجرای علی مرادی است که بینندگان شاهد اتفاقات جذاب و دیدنی هستند. در این برنامه هر مهمان با یک همراه که شناخت خوبی از مهمان برنامه دارد، در برنامه حاضر می شود.
قنبری با اشاره به دکور برنامه اضافه کرد: دکور برنامه در دو بخش طراحی شده است، بخش اول برای گفتگو با مهمان و بخش دوم برای مسابقه مهارت در نظر گرفته شده است.
قنبری ادامه داد: مهمان امشب 4 اردیبهشت ماه مهران رجبی و فرداشب 5 اردیبهشت ماه عباس جمشیدی است.
جنگ مهتاب کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج از شنبه تا چهارشنبه ساعت 22 از شبکه پنج پخش می شود.

شهر برگ در شبکه پنج

BARG

 

"شهر برگ" عنوان برنامه ای از گروه سیاسی شبکه پنج سیماست که با محوریت انتخابات شورای شهر تهران بر روی آنتن می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما،حمیدرضا عطارد تهیه کننده و کارگردان این برنامه گفت: شهر برگ در15 قسمت 25 دقیقه ای با موضوع انتخابات شورای شهر تهران تهیه و تولید شده است. در این برنامه به 15 موضوع شهری مانند ترافیک، آلودگی هوا، معماری و.... پرداخته شده است.
وی درباره بخش های این برنامه توضیح داد: دعوت از کارشناس به عنوان مهمان و گفتگو با وی پیرامون موضوع برنامه ، نظرات مردمی، بررسی و مقایسه موضوع برنامه با کشورهای خارجی، راهکارهای قانونی برای رفع و حل موضوع و....از جمله بخش های این برنامه است.
بنابر این گزارش، اولین قسمت برنامه شهر برگ دوشنبه 4اردیبهشت ماه ساعت 21:30 دقیقه پخش می شود و این برنامه شنبه، دوشنبه، چهارشنبه ساعت 21:30 بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

 

فیلم های سینمایی شبکه پنج سیما در عید مبعث

 

photo 2017-04-24 11-10-49 Copy

شبکه‌ پنج سیما در عید بزرگ مبعث انیمیشن سینمایی " پاندای کونگ فوکار3 " و " ناردون" را برای مخاطبان پخش می کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج، انیمیشن‌ سینمایی «پاندای کونگ‌فوکار 3» به کارگردانی الساندرو کارلونی، سه‌شنبه 5 اردیبهشت‌ماه ساعت 9 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در خلاصه این فیلم خواهیم دید: پاندا باید با یک دشمن جدید که اهالی دره و استاد و دوستانش را تهدید می‌کند به مقابله برخیزد. این دشمن که یک اژدها می‌باشد با قدرت‌های بسیار قوی اقدام به از بین بردن درخت دانایی خواهد کرد و با قدرتش قصد دارد تا جنگجوی اژدها را شکست داده و سپس به همه حکومت کند...

فیلم سینمایی «ناردون» به کارگردانی فریدون حسن‌پور، سه‌شنبه 5 اردیبهشت‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می شود.

در خلاصه داستان آمده است: شکور پیرمردی روستایی است که خواب می‌بیند مرده است ولی قبر ندارد! او برای پسرش فاضل خوابش را تعریف می‌کند. فاضل اهالی روستا را جمع می‌کند و تصمیم می‌گیرند یک زمینی در نزدیکی روستا را به عنوان قبرستان اختصاص دهند. اما زمینی که برای قبرستان در نظر گرفته‌اند مالکش شیرمرد است که به دنبال فروختن زمین با قیمت بالاست. شکور قبل از مرگ به دنبال حلالیت از کسانی است که دلشان را شکسته است. آقا شکور می‌میرد و برای خاکسپاری فاضل و دوستان او را به قبرستان روستای دیگر می‌برند؛ اما اهالی آن روستا حاضر نمی‌شوند قبری به فاضل بدهند! آنها ناچار به روستای خودشان بازمی‌گردند. فاضل و اهالی روستا شورا می‌گیرند و برای خریدن زمین و معامله زمین، فاضل به خانه شیرمرد می‌رود...

امین حیایی، لیلا اوتادی و مهران غفوریان بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

 

رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور امشب مهمان اقتصاد ایران

Logo-1 Copy

سردار غلامرضاجلالی رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور یکشنبه 3 اردیبهشت ماه مهمان برنامه اقتصاد ایران می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، سردار جلالی با حضور در استودیوی برنامه اقتصاد ایران به بحث و بررسی پیرامون موضوع مدیریت جهادی و رابطه ان با پیشرفت و ابادانی کشورمی پردازد.
بنا بر این گزارش، برنامه اقتصاد ایران کاری از گروه اقتصاد و توسعه شبکه پنج سیما است که به تهیه کنندگی محسن رفیعی و با اجرای علی پاکزاد و احمد نعیمی ساعت 20 بر روی آنتن می رود و موضوعات آن ذیل اقتصاد مقاومتی، اقتصاد توسعه و....تعریف شده است.

 

افسردگی و عوامل ابتلا به آن در به خانه بر می گردیم

photo 2017-01-09 15-51-55 Copy

 

برنامه به خانه بر می گردیم یکشنبه 3 اردیبهشت ماه در بخش پزشکی با موضوع افسردگی و عوامل ابتلا به آن بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، پرویز قریش کارشناس ارشد روانشناسی بالینی با حضور در استودیوی برنامه به خانه بر می گردیم به بحث و بررسی پیرامون بیماری افسردگی و عوامل ابتلا به آن می پردازد. همچنین دکتر بهزاد شهر جردی متخصص گوش و حلق وبینی درباره انحراف بینی برای مخاطبان صحبت خواهد کرد.
این برنامه امروز با اجرای سید قاسم بی نیاز و ژیلا امیر شاهی به تهیه کنندگی محمد مناجاتی روی آنتن می رود.
بنا بر این گزارش «به خانه بر می گردیم» یکی از برنامه های قدیمی شبکه پنج سیما کاری از گروه اقتصاد و جامعه است که هر روز هفته به غیر جمعه ها ساعت 17در مدت زمان 6۰ دقیقه پخش می شود.

یک روز تجربه کاری در کارواش

20170107140125 1561 Copy

 

مستند " خسته نباشید" یکشنبه 3 اردیبهشت ماه ساعت 20:50 دقیقه با موضوع تجربه یک روز کاری در کارواش بر روی آنتن می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این مستند با اجرای میثم رازفر روایتی صمیمی و متفاوت از یک روز کاری مشاغل مختلف را برای مخاطبان در قاب تصویر نمایش می دهد.
مستند خسته نباشید امشب ساعت 20:50 دقیقه به مدت 40 دقیقه پخش می شود و تکرار آن روز بعد ساعت 14:15 دقیقه است.

http://fun.akairan.com/divanehafez/fale-hafez-mani/

http://fun.akairan.com/talebini/stekhareh/

http://khanehdar.akairan.com/khanehdari/decor1/

http://koodakan.akairan.com/koodak/zaieman1/

http://www.akairan.com/havades-akhbar/

http://irantoorism.akairan.com/

http://jahangasht.akairan.com/

http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/