ورود 200 واگن مسافري 5 ستاره به ناوگان ريلي

مدير عامل شركت ريل پرداز نوآفرين از ورود 200 واگن مسافري 5 ستاره به ناوگان ريلي خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمامهدي معصومي در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي گفت: اين واگن‌ها از آلمان خريداري شده است و در کارخانه واگن‌سازي صنايع شهيد کلاهدوز بازسازي و نوسازي مي‌شود.

وي با يادآوري اينکه اين واگن‌ها قابليت حرکت با سرعت 200 کيلومتر بر ساعت را دارد ، افزود: بازسازي‌هاي صورت گرفته در اين واگن‌ها در بخش‌هاي تزئينات داخلي و بدنه ، سيستم برق، سيستم تهويه و ...  بوده است.

مدير عامل شركت ريل پرداز نوآفرين (شركت مالك و بهره‌بردار قطارهاي پنج ستاره فدك) با اشاره به دستورالعمل‌ها و مقررات شرکت راه‌آهن جمهوري اسلامي ايران در خصوص شرايط قطارهاي 5 ستاره تأکيد کرد: واگن‌هاي قطار فدک در ايران موفق به كسب عنوان و برند قطار 5 ستاره شده‌ است و در حال حاضر در مسير تهران-مشهد حرکت مي‌کند.

وي ادامه داد: در قطارهاي 5 ستاره فدک علاوه بر بکارگيري کوپه مهماندار مجهز به سيستم و تجهيزات خدمات غذايي گرم و سرد بوده و قابليت تنظيم دماي فضاي داخل کوپه امکان‌پذير است.

معصومي اضافه کرد: واگن‌هاي قطار فدک مجهز به سامانه اعلام و اطفاء حريق بوده، همچنين از سامانه صوتي و تصويري با قابليت احضار مهماندار نيز بهره‌مي‌برد. علاوه بر اين هر مسافر مي‌تواند از امکان انتخاب و نمايش انواع فيلم و موسيقي در قطار استفاده کند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری تلگرام

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی