videogallerymusicgallery1گالری تصاویرandrodiappok totrjpyammajaziphoto 2017-12-27 16-36-35archievvv

گالری ویدیوها

هنر، آشپزی و سلامت

     

اخبار شبکه پنج

مستند دسترنج

 

 

مستند دسترنج با رویکرد معرفی کارآفرینان موفق در مشاغل گوناگون به کارگردانی بابک بهداد و تهیه کنندگی مجتبی شاهسوند از شنبه 25 اردیبهشت هرشب ساعت 22:30 از شبکه پنج پخش می شود.
این مستند به سراغ افراد مختلف در مشاغل گوناگون می رود که درحرفه خود خاص هستند. آدم های موفقی که برای کارشان تلاش زیادی کرده اند و کار آفرین بوده اند. این افراد در زندگی شخصی و کار خود نمونه هستند.
 این مجموعه کارآفرینان موفق را در سراسر ایران معرفی می کند و هرقسمت از مجموعه نام خاص خود را دارد. اتاق زرد، پره، آن مرد آمد و ... از بخش های این مجموعه است.
مستند دسترنج در 10 قسمت 30 دقیقه ای هر شب از شبکه پنج سیما ساعت 22:30 پخش می شود.

 

گالری ویدیو :

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری تلگرام

نظرات   

 
+2 #1 احمد گلستانی 1396-03-14 20:51
باعرض سلام وخسته نباشید
تقریبا5 4روز قبل مستندی رادر رابطه با نان وساخت تنور گردان نانوایی را ازشبکه نمایش پخش کردید که موضوع از این قرار بود که یکنفرمبتکر روستایی تعدادی تنور را ساخته بود که با حرارت غیر مستقیم نان پخت میکرد ومحل پخت نان هم از گل ساخته بودوتعداد3500نف ر از روستاییان را مشغول به کار کرده بودونان شهر اصفهان از همین روستا که اسمش در خاطرم نیست تهیه میشد به همین خاطر در نظر دارم یکی از تنورها را تهیه وبرای خانواده ام امرار معاش کنم آخه من یک کارگر40ساله اخراجی هستم لذا چنانچه که شماره تماس یا نام ونشانی از این مبتکر اصفهانی دارید برای بنده حقیر ایمیل کنید تا شاید گره از کارم بازشود ضمنا تو ارشیو گشتم ولی مستند نیافتم ارادتمند شما گلستانی از زرند کرمان
نقل قول
 

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

جدول پخش برنامه های امروز

به روایت تصویر

  • لاک قرمز
    لاک قرمز

    به زودی از شبکه پنج

header-banafshs1