دکتر طاهری اعظم فوق تخصص جراحی لگن 960816

     

دکتر طاهری اعظم فوق تخصص جراحی لگن 960816

960816-sal 
دکتر طاهری اعظم فوق تخصص جراحی لگن 960816

 برای دانلود روی ادامه مطلب کلیک کنید

برای مشاهده ویدیو به قسمت گالری ویدیو مراجعه فرمایید

دانلود

دکتر طاهری اعظم: فوق تخصص جراحی لگن - سه شنبه 16/8/96
در مورد درمان مفصل ران در جلسات گذشته صحبت کردیم و گفتیم زمانی که دچار آرتروز می شویم مفصل ران دچار درد خشکی و درد می شود و شبها خواب را می گیرد و امکان دارد اندام شروع به کوتاه شدن شود و توام با لگنش باشد اگر علائم به این صورت دارید معمولا درمان نیاز است انجام شود.
ابتدا درد را کاهش می دهیم و بعد از کاهش درد قسمتی از علائم کم خواهد شد بیمارانی که آرتروز مفصل ران دارند در مراحل اولیه دچار یک سری افزایش مایع در مفصل ران می شوند و این منجر به کشش در گیرنده های درد می شود اصولا کشیدن آب مفصل هیچ ارزشی در بهبودئ مفصل ران ندارد و مجدد تشکیل خواهد شد.
بیماران معمولا متوسل می شوند به مسکن اینکه چه دارو و مسکنی استفاده شود مهم است . ممکن است درد انقدر شدید شود که مسکن هم جواب ندهد یک سری مسیرهای انحرافی مثل مخدرها پیش می آید که واقعا خانمان سوز است و پیشنهاد ما اینست که استفاده نکنند.
س: پی آر پی و ازن درمانی و غیره در درمان آرتروز چه مزایایی دارد ؟
ج: اصولا درد در ناحیه لگن و آرتروز به این معنی هست که مفصل کاملا تخریب شده و بجای اینکه پی آر پی یا سلول درمانی کنند هیچ ارزشی در درمان ندارد و در نهایت بیمار ناتوان از راه رفتن و درد شدید که هیچ راهی ندارد جراحی پیش می اید که باید انجام دهد.
جراحی همیشه به عنوان یک افق جدید در زندگی انسان می تواند باشد . نام جراحی یک مقدار هراس انگیز است ولی بیمارانی که مشکلات خیلی شدید دارند باید جراحی کنند و کلی از مشکلاتشان برطرف می شود.
چالش بزرگی در جامعه ما هست که بابت درمان مردم را سردرگم کرده است و تبلیغات یا هرگونه اطلاع رسانی باعث شده مردم دچار تردید شوند و نتوانند بابت درمان به نظر قطعی برسند و درمان خوبی توسط متخصصین داشته باشند .
همه باید راهها و درمانهای مختلف را بشنوند ولی بهترین و منطقی ترین راه را انتخاب کنند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی