دکتر مشیری فوق تخصص زنان و نازایی 960717

     

دکتر مشیری فوق تخصص زنان و نازایی 960717

96071-sal
دکتر مشیری فوق تخصص زنان و نازایی 960717

 برای دانلود روی ادامه مطلب کلیک کنید

برای مشاهده ویدیو به قسمت گالری ویدیو مراجعه فرمایید

دانلود

دکتر مشیری: متخصص زنان - دوشنبه 17/6/96
سرطان دهانه رحم دو علت دارد یکی زخم هایی که خوب نمی شوند یعنی التهاب هایی که به طور مزمن می ماند و دیگر ویروس هایی مثل اچ پی . حالا باید بدانیم چگونه پیگیری کنیم زخمی که ظرف دو هفته خوب نشود باید حتما پیگیری جدی شود و باید بیوپسی بگیریم بعضی از زخمها را در معاینه اول بهتر است دارو بدهیم یا حتی باید فریز کنیم از وقتی زخمی ایجاد می شود تا به مرحله سرطانی شدن باید مراقب بود و متاسفانه دهانه رحم تا زمان سرطانی شدن هیچ نشان یا علائمی ندارد و زمانی که کاملا سرطان پیشرفت کرد و به وجود آمد مشخص می شود اما روش تشخیص سختی ندارد و قابل رویت است مساله بعدی ویروسهاست و الان خیلی هم زیاد است.
در بیماری که زخمش درمان نمی شود و جوان است بهتر است اچ پی تایپینگ بفرستیم برای آزمایش و این بر می گردد به کسانی که این ویروسها را در بدنشان دارند.
هر چه ویروس قابل رویت است ما باید از بین ببریم در کنارش حتما توصیه های دیگر هم می کنیم حتما باید دارو مصرف شود تا مقاومت بیمار بالا برود حتما داروی ضد ویروس باید استفاده شود ضمن اینکه الان واکسن هایی هست ( گارداسی ) که بر ضد این ویروس در تمام دنیا وجود دارد هم برای خانمها و هم برای آقایان توصیه می شود برای پسرها از سن 11 سالگی تزریق کنند و برای خانمها هم از سن 11 سالگی تجویز می شود حتی تا 54 سالگی هم می توانند بزنند و جلوی سرطان پیشرفته را می گیرد و در سه نوبت باید زده شود . برای کسانی که سن زیر 24 سال دارند بهتر است و همه باید این واکسن را بزنند.
ما باید به هر وسیله ای جلوی سرطان پیشرفته را بگیریم و متاسفانه خیلی جدی نمی گیرند و سالها معاینه نمی روند و این خطرناک است باید نهایت در سال دو بار مراجعه کنند.
حتی بابت تزریق این واکسن وزارت خانه هم موافق است و کاملا پوشش داده و بعضی از داروخانه های خاص در تهران و شهرستانها دارند این کار سالهاست در کشورهای دنیا انجام می شود در اروپا و آمریکا ولی در کشور ما دو سال و اندی است که انجام می شود.

 


اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی