دکتر اسامیان کوپایی جراح فک و صورت 960328

     

دکتر اسامیان کوپایی جراح فک و صورت 960328

960328-sal

دکتر اسلامیان - متخصص جراحی فک و صورت 960328

 برای دانلود روی ادامه مطلب کلیک کنید

برای مشاهده ویدیو به قسمت گالری ویدیو مراجعه فرمایید

دانلود

دکتر اسلامیان: جراح فک و صورت - یکشنبه 28/3/96
کلا جراحی های صورت به سه قسمت تقسیم می شود که یک سریشان جنبه درمانی دارند و یک سری جنبه زیبایی دارند . یک سری هم جنبه زیبایی و درمانی را با هم دارند . این جراحی ها از جمله افتادگی پلک است افتادگی های اطراف چشم یا چین و چروکهای روی صورت که خودش باعث مشکلاتی هست چینهای اطراف صورت هم جنبه زیبایی دارد هم درمانی وقتی ما اینها را جراحی می کنیم از نظر ظاهر بهتر و قشنگتر می شوند ولی از نظر درمانی وقتی چشمها دارای وزنی می شوند خود به خود باز شدنش مشکلتر می شود به خاطر همین پف های بالای چشم را بر می داریم چشم بازتر دیده می شود و راحتتر باز و بسته می شود.
س: در مورد این دسته از جراحی ها شما رقبای دیگری هم دارید که انواع کرم و .... معرفی می کنند که چروکها را از بین می برند؟
ج: اینها جنبه های تبلیغاتی می توانند داشته باشند . هیچ کاری تا الان هنوز نتوانسته جای جراحی را بگیرد البته لیزر داریم که تا حدودی چین و چروکهای صورت را برطرف کند ولی وقتی زیاد شود لیزر هم دیگر جواب نمی دهد.
معمولا در سن بالا چروکها به وجود می آید و بیشتر حالت ژنتیکی دارد و از وراثت است. دیگر پیوند های گونه و پروتزهای گونه هست که عقب بودن گونه ها را درست می کند و باید در پروتز ها بهترین جنس را استفاده کند.
بهترین اینها جنسی است که با بافت صورت هم خوانی داشته باشد و بعضی از این رگها در زیر پوست با آنها پیوند می خورند و به شکل یک توده یا تومور می شود و نیاز است که در بیاوریم حتی برای چانه هم استفاده می کنیم.من با ژل مخالف هستم چون در صورت حرکت می کند و مشکلات زیادی دارد.
متاسفانه بخاطر اینکه با برنامه ریزی قبلی یا قبل از جراحی صورت فرد را بررسی نکرده یک سری تزریقها انجام میشود که حتی با اصرار مریض هم نباید این کار را انجام داد.
من توصیه می کنم جراحی که می خواهند مراجعه کنند با تجربه باشد و آن کاری که برای صورت نیاز است انجام دهد چون بابت هر کاری ممکن است عواقبی بدی داشته باشد که باید رعایت شود.

 

.


اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری تلگرام

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی