شاید برای شما هم اتفاق بیفتد با تیم جدید تولید می آید

 

بنا به گزارش روابط عمومی شبکه تهران، نوید محمودی تهیه کننده مجموعه تلویزیونی "شاید برای شما اتفاق بیفتد" در باره روند جدید تولید این سریال تصریح کرد: شبکه تهران قصد دارد با بهره گیری از تجربیاتِ کسب شده در ساخت 203 قسمت از این سریال طی سالهای گذشته، در هزینه تولید سریال «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» سبک جدیدی اجرا کند و دست به کاری بزرگ بزند که از مهمترین اتفاقهای فصل جدید، استفاده از حضور بازیگران با تجربه در کنار جوانان تحصیلکرده و جویای نام است . جوانانی که تا امروز فرصت حضور جدی در عرصه ی تلویزیونی را پیدا نکرده اند.

محمودی ادامه داد: سازندگان سریال تصمیم دارند با فرصت دادن به جوانان با استعداد، افراد جدیدی را در حوزه هنر بازیگری و ... به صدا و سیما معرفی کنند. جوانانی که می توانند در آینده ای نزدیک به چهره های محبوب در حوزه هنر تبدیل شوند.

تهیه کننده شاید برای شما هم اتفاق بیفتد توضیح داد : فصل جدید این سریال در 52 قسمت برای پخش در روزهای جمعه طراحی شده است.

وی با اشاره به تیم جدید تولید این سریال اضافه کرد : از عواملی که حضورشان در این مجموعه قطعی شده است ،می توان به سعید دولتخانی به عنوان سرپرست نویسندگان اشاره کرد. این نویسنده ی سینما و تلویزیون تصمیم دارد با سرپرستی و هدایت گروه فیلم نامه نویسی، متن هایی متنوعی برای ساخت این مجموعه تهیه کند. از گروه نویسندگان نیز می توان به وحید حسن زاده ، فهیمه حسین زاده و ریحانه حسن زاده اشاره کرد. همچنین سیدوحید حسینی، فرید قبادی، فواد جمشیدیان، سعید دریا دل، علی مختارزاده ، روزبه روحی پور و سعید دولتخانی از کارگردان هایی هستند که حضورشان در فصل جدید سریال قطعی شده است.

وی در ادامه گفت : مجید طرقی، رسول خدابندلو و امیر محتشمی، امیر کاظم زاده و رهام حسینیان به عنوان تصویربردار و نورپرداز با این مجموعه همکاری دارند. همچنین مشاور عالی پروژه نیز دکتر سعید غفاری است که علاوه بر همراهی در تهیه ی متون نمایشی، بر روش تولید و تکنیک های آن نظارت دارد.

این تهیه کننده یاد آور شد : با توجه به سیاست جدید شبکه تهران برای ورود افراد جوان و با استعداد به این سریال، از جوانانی که در زمینه هنر به خصوص بازیگری استعداد و تحصیلات کافی دارند خواست تا برای حضور در این سریال، منتظر خبر دعوت به کارِ گروهِ تولیدِ سریال باشند.

بنا بر این گزارش ، سریالِ «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» در حال حاضر در مرحله پیش تولید قرار دارد و گروه، در حال آماده کردن قصه های اولیه برای تولید است.

در سری جدید مجموعه شاید برای شما هم اتفاق بیفتد ، قرار است داستان های این مجموعه با محوریت امید و انعکاس پاداش کار نیک در زندگی تهیه و تولید شود.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا