آغاز بکار نمایشگاه حمایت از تولیدکنندگان و کارگاه‌های کوچک

     

آغاز بکار نمایشگاه حمایت از تولیدکنندگان و کارگاه‌های کوچک

نخستین نمایشگاه حمایت از تولیدکنندگان و کارگاه‌های کوچک با حضور بیش از ۲۵۰ شرکت و واحدهای تولیدی کشور در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) آغاز بکار کرد.

آغاز بکار نمایشگاه حمایت از تولیدکنندگان و کارگاه‌های کوچک به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در نمایشگاه حمایت از تولیدکنندگان و کارگاه‌های کوچک کشور که تا ۲۴ اردیبهشت دایر خواهد بود، واحدهای تولیدی کالاهایی همچون صنایع چوبی و مبلمان، کالای خواب، واحدهای تولیدی فرش و تابلو فرش، تولیدی‌های لوازم آشپزخانه، کارگاه‌های تجهیزات روشنایی و صنایع دستی
مشارکت دارند.
با توجه به اینکه امسال سال «اقتصاد مقاومتی- تولید و اشتغال» نامگذاری شده است.
این نمایشگاه برای تحقق این هدف و کمک به تولیدکنندگان خرد، اشتغالزایی و یافتن بازارهای فروش داخلی و خارجی، برگزار شده است.
۶۵۰ هزار بنگاه تولیدی کوچک و متوسط در کشور فعالیت دارند و بطور میانگین به ازای هر کارگاه صنفی ۲.۲ کارگر شاغل هستند که این تعداد بدون احتساب صاحب کارگاه است و در مجموع در واحدهای تولیدی کوچک و متوسط کل کشور حدود 6.5 میلیون نفر شاغل هستند.
اولین نمایشگاه حمایت از تولیدکنندگان و کارگاه‌های کوچک کشور تا ۲۴ اردیبهشت هر روز از ساعت ۱۱ تا ۲۱ در شبستان مصلی امام خمینی (ره) آماده بازدید علاقه‌مندان است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا