ناظر گمرکات استان خراسان رضوی منصوب شد

     

ناظر گمرکات استان خراسان رضوی منصوب شد

مسعود کرباسیان رییس کل گمرک ایران در حکمی امید جهانخواه را به سمت ناظر گمرکات استان خراسان رضوی و مدیر کل گمرک مشهد منصوب کرد.

ناظر گمرکات استان خراسان رضوی منصوب شد به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ مسعود عاطفی ناظر پیشین گمرکات استان خراسان رضوی هم در حکمی از سوی دکتر کرباسیان به سمت اولین نماینده دایم ایران در سازمان جهانی گمرک (wco)منصوب شده است‌.
امید جهانخواه ناظر جدید گمرکات استان خراسان رضوی و مدیر کل گمرک مشهد قبل از این مدیر کل گمرک دوغارون بود.
معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران هم گفت: شفاف سازی اطلاعات و دسترسی آسان مردم به اطلاعات گمرکی مربوط به ترخیص کالاهای وارداتی، صادراتی و ترانزیتی در بخش تجارت خارجی مهم است.
فرود عسگری در حاشیه مراسم معارفه ناظر جدید گمرکات خراسان رضوی افزود: هر زمان که به سایت گمرک ایران مراجعه کنید امکان رصد جزیی ترین اطلاعات مربوط به کالای صادراتی، وارداتی و ترانزیتی کاملا مهیاست ضمن اینکه آمار روزانه هم در سایت گمرک قرار می گیرد.
وی تاکید کرد : استقرار سامانه جامع امور گمرکی، گمرک الکترونیک، حضور سازمان های مختلف در پنجره واحد تجارت فرامررزی در راستای عمل به قانون رفع موانع تولید و قانون بهبود فضای کسب و کار از دیگر دستاوردهای مهم دولت یازدهم در بخش گمرک است.
وی با اشاره به کاهش قاچاق کالا در نتیجه اجرای سامانه جامع امور گمرکی در کشور اظهار کرد: با استقرار این سامانه در کشور حدود 300 تن موارد پیش ساز مواد مخدر کشف شد که در تاریخ گمرک ایران بی سابقه بود.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا