همایش صادرکنندگان و معرفی بازارهای جدید صادراتی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از  دبیرخانه همایش ؛ صادرکنندگان، تجار، بازرگانان، تولیدکنندگان و روسای اتاق های بازرگانی و برخی مدیران اتاق های مشترک به همراه کنفدراسیون صادرکنندگان ایران، هفته آینده در تهران گردهم می آیند تا ضمن معرفی پتانسیل های صادراتی شرکت های کوچک و متوسط کشورمان، بازارهای جدید صادراتی در نقاط مختلف به ویژه کشورهای همسایه و حوزه جاده ابریشم را معرفی کنند.

این همایش 16 بهمن با حضور بیش از 700 شرکت‌کوچک و متوسط ایرانی (SMEs) در مرکز همایش های دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار می شود. 

نخستین همایش صادرکنندگان ایران(شرکت های کوچک و متوسط) تلاش دارد با برگزاری نشست های تخصصی جانبی کنفرانس با حضور کارشناسان و صاحبنظران، بازارهای جدید صادراتی و راه های توسعه صادرات به کشورهای همسایه بویژه کشورهای حوزه جاده ابریشم را معرفی کند.

موضوع ها و محورهای سخنرانی های در این کنفرانس بررسی مقررات و مجوزهای قانونی صادرات، ارائه راهکارهای ورود به بازارهای بین المللی از طریق بستر اینترنت، ارائه گزارش های آماری صادرات از ایران به کشورهای همسایه و جاده ابریشم، بررسی ظرفیت های موجود در بازارهای کشورهای همسایه و جاده ابریشم و همچنین بررسی سیاست های کلی دولت ایران جهت توسعه شرکت های کوچک و متوسط است. 

معرفی ایران و پتانسیل های آن به عنوان قطب صادرات منطقه، بررسی مسائل و چالش های مالی به خصوص در سطح بین الملل، ارائه راهکارهای حل این چالش ها، بررسی جدیدترین روش های فروش و بازاریابی در تجارت بین الملل و چگونگی پیدا کردن مشتریان جدید در بازارهای فرامرزی از دیگر برنامه ها و موضوعات این همایش است. 

در نخستین همایش صادرکنندگان ایران (شرکت های کوچک و متوسط) که شرکت بین المللی زودل برگزار می کند ، برنامه ها و سیاست های سازمان توسعه شرکت های کوچک و متوسط کشور ارائه و شرکت های کوچک و متوسط ضمن آشنایی با این سیاست ها، با پتانسیل بازار کشورهای همسایه و جاده ابریشم، آشنا می شوند. 

همزمان با برگزاری این همایش رایزنان بازرگانی ایران در کشورهای عراق، افغانستان، ترکیه، آذربایجان، ترکمنستان و قزاقستان و همچنین نمایندگان اتاق های بازرگانی کشورهای نامبرده درباره پتانسیل های بازار و فرصت های موجود در این کشورها سخن خواهند گفت. 

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر این کنفرانس به سایت conf.zoodel.com مراجعه کنند یا با شماره تلفن های 78 - 88704677 دبیرخانه همایش تماس بگیرند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا