درآمدزايي با توليد محتوا در وب

     

درآمدزايي با توليد محتوا در وب

big-website-seo Copy

 

براساس آمارهای به ثبت رسیده در مرکز ساماندهی سایتها و تارنماهای ایرانی، تا پایان اسفندماه 1391 حدود 11 هزار وبلاگ ایرانی به ثبت رسیده که از نظر جغرافیایی، بیشترین رکورد ثبت وبلاگ به استان های تهران، اصفهان و خراسان رضوی تعلق داشته است.
به گزارش روابط عمومي شبكه 5 سيما، مجله اقتصادي ايرانشهر در راستاي برنامه‌هاي سه شنبه شب هاي خود كه به اقتصاد آينده مي پردازد، امشب، با حضور سهيل رضايي به عنوان كارشناس، و آقايان امير شوكتي و صدرا امامي به عنوان فعالان توليد محتوا در وب، به بررسي تجربه ها و راه هاي درآمدزايي در وب از طريق توليد محتوا خواهد پرداخت.
گفتني است، فعاليت محتوايي در فضاي وب، هم اكنون از وبلاگ نويسي عبور كرده و براي بسياري از فعالان فضاي مجازي، تبديل به بستري براي تبليغات يا درآمدزايي مستقيم شده است. بر اساس آخرین برآوردها، حدود 133 میلیون وبلاگ‌ در اینترنت جهانی وجود دار و روزانه حدود ۹۰۰ هزار مطلب از اين طريق منتشر مي شود. حدود نیمی از کاربران فعال اینترنت، بین ۱۸ تا ۳۴ سال سن دارند.
مجله اقتصادي ايرانشهر، از شنبه تا سه‌شنبه، ساعت 21 در چهار زمینه اقتصاد خانواده، كارآفرینی، اقتصاد جامعه و اقتصاد آينده پخش مي‌شود.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا