بیش از 49 میلیون نفر در کشور سهام عدالت دارند

     

بیش از 49 میلیون نفر در کشور سهام عدالت دارند

 

رئیس اتحادیه تعاونی های سهام عدالت با بیان اینکه بیش از 49 میلیون نفر در سراسر کشور در شرکت های تعاونی بصورت قطعی ثبت نام کرده اند، گفت: از این تعداد بیش از 47 میلیون نفر بصورت قطعی سهام دار شده اند.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج، داریوش پاک بین رئیس اتحادیه تعاونی های سهام عدالت در گفتگو تلفنی با مجله اقتصادی روزآمد که با موضوع سهام عدالت بر روی آنتن رفت، در تشریح آخرین وضعیت ثبت نامی سهام عدالت در کشور با بیان این مطلب گفت: سهام عدالت ثبت نامی بیش از 2 میلیون نفر در حال بررسی مدارک و تشخیص دهک های درآمدی است.
وی در پاسخ به این سوال که آیا سهام عدالت یک طرح شکست خورده است، تاکید کرد: سهام عدالت یکی از بزرگترین افتخارات اسلامی – ملی است و سهام عدالت یک هدیه از طریق حاکمیت به مردم در راستای اقتصاد مردمی بود.
رئیس اتحادیه تعاونی های سهام عدالت با بیان اینکه قرار نبود،به مردم ماهیانه پول پرداخت شود، توضیح داد: هدف از اجرای این طرح این بود که مردم بتواند در بازار سرمایه فعالیت کنند و از همه مهمتر در اساسنامه شرکت های سرمایه گذاری آورده شده بود که اقتصاد به سمت اقتصاد مقاومتی پیش برود.
پاک بین در ادامه گفتگو اضافه کرد: این طرح برای دهک های درآمدی یک و دو جامعه بود و برای دهک های جمعیتی در نظر گرفته نشده بود اما متاسفانه در عمل نتواست دهک های ضعیفی درآمدی جامعه را تشخیص دهد و شامل دهک های جمعیتی شد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا