"روزآمد" برنده تندیس زرین جشنواره ملی اکو سیستم کارآفرینی

     

"روزآمد" برنده تندیس زرین جشنواره ملی اکو سیستم کارآفرینی

photo 2016-06-01 11-42-18 Copy

 

 

تنديس زرين جشنواره ملي اكوسيستم كارآفريني به مجله اقتصادی روزآمد شبکه پنج سیما تعلق گرفت.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، جایزه ملی توسعه دهندگان اکو سیستم کارآفرینی کشور که عصر دیروز در شهر شیراز برگزار شد، در این مراسم برنامه روزآمد موفق به دریافت تندیس زرین جشنواره ملی اکو سیستم کارآفرینی شد.
جایزه ملی توسعه دهندگان اکوسیستم کارآفرینی شیراز در بخش های رسانه و فرهنگ،سرمایه گذاری و منابع مالی،نوآوری وفناوری،برنامه های آموزشی، شرکت های استارتاپ و توسعه دهندگان زیرساخت به 17 توسعه دهنده اکوسیستم کارآفرینی در سه سطح زرین،سیمین و بلورین اعطا شد.
در این مراسم که با هدف پایش اکوسیستم کارآفرینی منطقه و شبکه‌سازی تصمیم‌گیران و مدیران در روزهای دهم و یازدهم خرداد ماه برگزار شد به برنامه «روزآمد» تنديس زرين جشنواره ملي اكوسيستم كارآفريني تعلق گرفت.
بنا بر این گزارش، جشنواره ملي توسعه دهندگان اكوسيستم كارآفرين با هدف رصد فعاليت بخش هاي مختلف اجرايي و فرهنگي و رسانه اي كشور براي دومين سال در شيراز برگزار شد و برگزار كنندگان اين جشنواره ملي دانشگاه تهران و دانشگده كارآفريني - بنياد نخبگان استان فارس و اطاق بازرگاني و صنايع و كشاورزي استان فارس و دانشگاه آزاد است . کانديدا هاي اين جشنواره با آراي كارشناسان و راي نشريات كارآفريني و آراي مردمي از سراسر كشور انتخاب مي شود.
همچنین دانش بنیان بودن برنامه های فرهنگ ساز، نوآوری و تاثیر بر مخاطب بخصوص تاثیر بر جوانان و... از مهمترین فاکتور ارزیابی داوران جشنواره بود.
برنامه اقتصادی روز آمد، با اجرای رضا امیرحمدی،هیراد حاتمی و ملیحه بسطامی در شبکه پنج سیما هر روز از شنبه تا پنج شنبه ساعت 19:15 به مدت 90 دقیقه به روی آنتن می رود و تکرار آن روز بعد ساعت 10:20 صبح است.
روزآمد در مسير اقتصاد مقاومتي با حضور نخبگان و عموم مردم فرهنگسازي مي كند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا