آرشیو برنامه ها

درجستجوی آرامش

 

" در جست و جوی آرامش" به تهیه کنندگی علی آشتیانی پور و کارگردانی سعید سلطانی با محوریت بنیان خانواده برای شبکه پنج سیما تولید می شود. این مجموعه تلویزیونی یک اثر خانوادگی 40 قسمتی است که ضمن روایت قصه اصلی، روابط عاطفی و انسانی بین خانواده و دوستان را به نمایش می گذارد و خلاصه داستان آن درباره شخصیتی به نام دکتر بهروز امینی است که از دانشمندان و پژوهشگران حوزه داروسازی در ایران است و...

 

گالری ویدیو:

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظرات   

+3 #2 درسا 1396-08-25 20:16
khili serial khobi hast
نقل قول
+4 #1 تندر 1396-07-29 17:03
با درود
سریال در جستجوی آرامش موضوع جذابی دارد اما ضعفهایی هست که لازم دیدم بیان کنم.
1- شخصیت سارا بسیار منفعل و بی اراده است و تفاوتی با ربات ندارد در حالیکه از یک جوان امروزی چنین شخصیتی بسیار بعید و غیر منطقی است. دختری به سن سارا در این روزگار به این آسانی اجازه دخالت اطرافیان را در زندگیش نمی دهد.
2- برخورد خانواده نگین در قبال او بسیار دور از حقیقت و غیر منطقی است. چطور ممکن است مادر و پدری در مواجهه با مشکلات بغرنج دخترشان و اساسا" زندگی فرزند خود تا این حد بی تفاوت باشند؟ مادر نگین تنها با این بهانه که آبروی جلوی داماد جدیدش میرود از زیر بار مسوولیت شانه خالی کرده و همه چیز را به دکتر امینی می سپارد!!
3- شخصیت دکتر امینی که یک دانشمند و نخبه به حساب می آید بسیار کم هوش و بی عرضه نشان داده شده! این همه احساس مسوولیت در مقابل دختر دوست قدیمیش هر چقدر هم که دوستش در حق او خوبی کرده باشد قابل قبول نیست، آن هم در شرایطی که پسر خودش احسان بسیار به حمایت او نیازمند است.
سلام ممنون از پیامتان
نظر شما به واحد مربوطه ارجاع شد
نقل قول

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی