نشست خبری عوامل سریال "ما فرشته نیستیم "برگزار شد

     

نشست خبری عوامل سریال "ما فرشته نیستیم "برگزار شد

.

به گزارش روابط عمومی شبکه تهران ، فلورا سام در ابتدای این نشست خبری با اشاره به روند ساخت تولید مجموعه های مناسبتی به ویژه نوروز گفت: همواره در تولید و ساخت مجموعه های نوروزی شاهد نوعی تعجیل در کار هستیم ؛ تا کارها به موقع به پخش برسد، اگر این تعجیل گرفته شود شاهد ساخت کارهای بهتری نیز خواهیم بود.

سام با اشاره به بازخورد سریال " ما فرشته نیستیم" از سوی مخاطبان توضیح داد: خوشبختانه با وجود تمامی مشکلات و سختی ها، شاهد بازخورد های خوبی از سوی مردم بودیم ؛ این کار حاصل تلاش شبانه روزی تمامی هنرمندان ارزشمند مجموعه و عوامل تولید بود.

مجید اوجی تهیه کننده سریال نوروزی " مافرشته نیستیم " نیز در این نشست گفت: برنامه هایی که برای نوروز ساخته می شود، باید مفرح و به دور از پیچیدگی های قصه ای باشد. سریالها باید بیشتر از قصه های ساده و شخصیتهای جذاب استفاده کنند تا مخاطب اگر هر دلیلی قسمتی از سریال را ندید با قسمتهای دیگر آن ارتباط برقرار کند.

آرش برهانی نویسنده فیلمنامه "ما فرشته نیستیم" نیز درباره فیلمنامه آن توضیح داد: من حدود 2 سال پیش طرحی را نوشتم و بعد در دی ماه سال گذشته آقای اوجی با من تماس گرفت و از من خواست که این طرح را برای نوروز کار کنیم. کل این پروژه در دو ماه نوشته شد و مسلما این مدت زمان برای یک سریال 13 قسمتی کافی نبود ،شاید ایده آل خود من این بود که هر قسمت را در 20 روز بنویسم.

برزو ارجمند، دیگر بازیگر حاضر در نشست نیز گفت: "ما فرشته نیستیم" کار با آبرویی بود و این حرف را از روی تجربه میگویم، زیرا تا به الان 14 کار مناسبتی انجام داده ام و این سریال در میان آنان سریال خوبی است.

ارجمند همچنین توضیح داد: در این مجموعه قرار نبود به هرقیمتی مردم را بخندانیم ، در این مجموعه هنرمندان صاحبنظر و ارزشمندی بازی می کردند و تیمی که برای این سریال نیز جمع شده بود ، تجربه خوبی داشت .

وی همچنین درباره خوانندگی تیتراژ پایان سریال ما فرشته نیستیم اضافه کرد:من سواد موسیقی ندارم و در این زمینه بیشتر دلی جلو رفتم ،بنابراین از امید کرامتی آهنگساز این کار که در مقابل من گارد نگرفت ،تشکر می کنم اگر او نبود شاید من تیتراژ پایانی را نمی خواندم هر چند که پروسه سختی بود ولی بالاخره انجام شد.

در پایان این نشست، سولماز آقمقانی بازیگر سریال ما فرشته نیستیم نیز از حضورش در این سریال و همکاری‌اش با گروه تولیدی ما فرشته نیستیم گفت:ابتدای حضورم بسیار استرس داشتم که با این همه ستاره قرار است خودی نشان دهم اما وقتی با مجموعه کار کردم تجربه خوبی را از آنها آموختم.

محمدرضا شریفی‌نیا نیز به عنوان بازیگر سریال ما فرشته نیستیم در پایان این نشست حاضر شد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا