مشاهده خبر

تعداد بازدید:20

تماشای" رنجر تنها" در قاب اسرار سینما

مستند اسرار سینما، بخش های جذاب و اکشن سینمایی " رنجرتنها" را سه شنبه 20 مهرماه ساعت 40 دقیقه بامداد برای مخاطبان به تصویر می کشد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این مستند جذاب و دیدنی شامل تصاویر پشت صحنه مراحل ساخت و تولید، معرفی بازیگران و کارگردان و ... سینمایی رنجر تنهاست که به مدت 25 دقیقه تقدیم نگاه مخاطبان خواهد شد.

سینمایی " رنجر تنها " یا تکاور تنها، به کارگردانی گور وربینکسی محصول 2013 آمریکا در ژانر اکشن است و هنرمندانی همچون آرمی هامر، جانی دپ، دیمون هریمن و... در آن نقش آفرینی کرده اند.

داستان این فیلم درمورد قهرمان نقابداری است که با دیدگاهی جدید قدم به زندگی می گذارد.روح جنگجوی سرخپوستی به نام تونتو (جانی دپ)داستان ناگفته ای را می گوید که منجر به تبدیل جان رید (آرمی هامر) به مجری قانون و قهرمان عدالت می شود. هر دو قهرمان فیلم باید به کمک یکدیگر بر حرص و فساد غلبه کنند تا اینکه …

آخرین اخبار

زندگی شهید داروساز به روایت " قرص ماه" تبیین بدهی ها و کسری بودجه آمریکا "سلام تهران" در عید ربیع تماشایی ترین سینمایی را به تماشا بنشینید برادران در هفته وحدت تماشای بهاران در پاییز کار شعاری در بسط وحدت معنایی ندارد ماجرای تشابه اسمی رضا یزدانی در بازیگری، خوانندگی و کشتی ویژه برنامه های هفته وحدت در شبکه پنج روایتی متفاوت از ماموریت های پلیس در قاب مستند ترازو واکاوی افول جايگاه آمريكا در پیمانهای بین المللی تماشای چرخه حیات حیوانات از قاب" مستند 5 " ضرورت آموزش سواد مالی از سنین کودکی تبیین تاثیرگذاری پوشش عمومی در جامعه جامعه بدون فرهنگ و هنر فقیر است مهربانو به شبکه پنج می آید واکاوی علل افول نقش آمریکا در تجارت بین المللی تماشای" رنجر تنها" در قاب اسرار سینما تحلیل و تبیین دلایل بدحجابی بانوان در برنامه" چراغ" ناگفته های اسرار" پس از زمین" در شبکه پنج شهرک رنگین کمان در پاییز با آغاز ربیع روزگار جوانی تماشایی می شود خاطره بازی با صداهای ماندگار در شبکه پنج عطر عاشقی از حرم رضوی / تبیین شرایط منتظران از دیدگاه امام رضا( ع) شبکه پنج در سوگ روزهای پایانی صفر حبیب آقا در شبکه پنج تماشای "اشک تابوت" از آنتن شبکه پنج حذف قانون حجاب در جامعه آری یا خیر ؟ تماشای تله فیلم " بعد از سکوت" وقتی آب بندها می شکنند

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها