مشاهده خبر

تعداد بازدید:60

شبکه پنج در سوگ روزهای پایانی صفر

شبکه پنج سیما در روزهای پایانی ماه صفر و به مناسبت رحلت حضرت رسول اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت امام رضا (ع) ویژه برنامه های متنوع مذهبی را برای مخاطبان تدارک دیده است. این شبکه ویژه برنامه های قرار، تانیایش، عشق یعنی، حسین ( ع) تنها نیست و... را در این شبها و روزهای پایانی ماه صفر تدارک دیده و روی آنتن خواهد برد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج، برنامه ظهرگاهی"تا نیایش" ویژه دهه پایانی ماه صفر ازحرم مطهر رضوی حوالی ساعت 12:25روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

این ویژه برنامه تولیدی به مدت 4 روز از دوشنبه 12 مهرماه تا پایان ماه صفر به تهیه کنندگی علیرضا هنرمند و با اجرای احمد شفازاده تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

برنامه " تانیایش" با حضور کارشناسان مذهبی حجت الاسلام دکتر اسکندری و دکتر داودی نژاد موضوع سبک زندگی نبوی و سبک زندگی رضوی را برای مخاطبان تبیین و بررسی می نمایند.

قرار شبکه پنج از حرم مطهر رضوی

برنامه زنده " قرار" ویژه دهه پایانی ماه صفر به تهیه کنندگی سید محمد صفدری و با اجرای زینب پور ابراهیم از حرم مطهر رضوی از امشب ( دوشنبه 12مهرماه) به مدت سه شب، ساعت 22 از شبکه پنج سیما تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

"قرار" میزبان افراد خیر و خدمت گزاران امام رضا ( ع) خواهد بود. کسانی که داستان خاصی را برای مخاطبان روایت می کنند.

پخش تصاویر حرم، میان برنامه های مرتبط با موضوع برنامه، وله های مداحی و... از بخش های این برنامه است که 45 دقیقه از قاب شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

واحد تامین برنامه شبکه پنج نیز، برای این ایام دو کلاکت(دروغ و سایه ها ) از سریال"شاید برای شما هم اتفاق بیفتد" را روز سه شنبه ساعت 7 صبح و 16:45 عصر پخش خواهد کرد.

حسین تنها ( ع) نیست

مستند "حسین تنها ( ع) نیست " روز سه شنبه 13 مهرماه ساعت 20 پخش می شود. این مستند به موضوع راهپیمایی اربعین در شهر لندن سال 2021 می پردازد.

مستند «کبوتر حرم» به کارگردانی «سید احمد معصومی نژاد» به زندگی و ابعاد شخصیتی شهید «غلامعلی رجبی»، شاعر، معلم و مداح اهل‌بیت(ع) می پردازد. این مستند دو قسمتی روز پنج شنبه 15 مهرماه ساعت 8 صبح و 16 عصر به مدت 25 دقیقه پخش می شود.

"سلام تهران" نیز از برنامه های گروه اجتماعی شبکه پنج سیما است که روز چهارشنبه 14 مهرماه معطوف به این دو مناسبت روی آنتن می رود.

برنامه " در شهر" گروه تهران و شهروندی شبکه پنج سیما، در این ایام معطوف به این مناسبت روی آنتن می رود. این برنامه به پوشش تصویری مراسم عزاداری دهه پایانی صفر می پردازد.

برنامه "رنگين كمان " گروه خانواده شبکه پنج سیما، برای آشنایی بیشتر کودکان با این ایام در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ( 14 و 15 مهرماه) ویژه دهه پایانی ماه صفر روی آنتن می رود. این برنامه با دعوت از گروه سرود نسل سلیمانی ها، پخش پلی بک و... ویژه این ایام پخش خواهد شد.

پخش نماهنگ، وله، موسیقی تصویر مذهبی و ... از جمله میان برنامه هایی هستند که از تامین برنامه و پخش شبکه پنج سیما تقدیم به مخاطبان خواهد شد.

آخرین اخبار

زندگی شهید داروساز به روایت " قرص ماه" تبیین بدهی ها و کسری بودجه آمریکا "سلام تهران" در عید ربیع تماشایی ترین سینمایی را به تماشا بنشینید برادران در هفته وحدت تماشای بهاران در پاییز کار شعاری در بسط وحدت معنایی ندارد ماجرای تشابه اسمی رضا یزدانی در بازیگری، خوانندگی و کشتی ویژه برنامه های هفته وحدت در شبکه پنج روایتی متفاوت از ماموریت های پلیس در قاب مستند ترازو واکاوی افول جايگاه آمريكا در پیمانهای بین المللی تماشای چرخه حیات حیوانات از قاب" مستند 5 " ضرورت آموزش سواد مالی از سنین کودکی تبیین تاثیرگذاری پوشش عمومی در جامعه جامعه بدون فرهنگ و هنر فقیر است مهربانو به شبکه پنج می آید واکاوی علل افول نقش آمریکا در تجارت بین المللی تماشای" رنجر تنها" در قاب اسرار سینما تحلیل و تبیین دلایل بدحجابی بانوان در برنامه" چراغ" ناگفته های اسرار" پس از زمین" در شبکه پنج شهرک رنگین کمان در پاییز با آغاز ربیع روزگار جوانی تماشایی می شود خاطره بازی با صداهای ماندگار در شبکه پنج عطر عاشقی از حرم رضوی / تبیین شرایط منتظران از دیدگاه امام رضا( ع) شبکه پنج در سوگ روزهای پایانی صفر حبیب آقا در شبکه پنج تماشای "اشک تابوت" از آنتن شبکه پنج حذف قانون حجاب در جامعه آری یا خیر ؟ تماشای تله فیلم " بعد از سکوت" وقتی آب بندها می شکنند

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها