مشاهده خبر

تعداد بازدید:194

ویژه برنامه های عید قربان شبکه پنج

شبکه پنج سیما به مناسبت عید سعید قربان، ویژه برنامه های شاد و عیدانه را تقدیم نگاه مخاطبان می کند. این شبکه در روز عید سعید قربان با پخش دعای روح بخش عرفه، ویژه برنامه سلام تهران، مسابقه پنج ستاره، شب فیروزه ای و... مهمان خانه های مخاطبان می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، دعای معنوی عرفه از کربلا معلی روز سه شنبه 29 تیرماه ساعت 15 از شبکه پنج سیما پخش می شود. در این مراسم معنوی حاج محمدرضا طاهری به قرائت دعای عرفه می پردازد. این برنامه کاری از گروه فرهنگ و معارف شبکه پنج سیماست که در روز عرفه و نیایش مقارن با 9 ذی الجحه تقدیم نگاه پرمهر مخاطبان
 می شود. 
چالش پنجاه میلیون تومانی مجری پنج ستاره 
ویژه برنامه "پنج ستاره" به مناسبت عید قربان این هفته از چهارشنبه 30 تیرماه به مدت سه شب (چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه) حوالی ساعت 21 تماشایی می شود. 
ویژه برنامه پنج ستاره در این سه شب میزبان چهره های هنری همچون: چنگیز حبیبیان، فریدون بیدگلی، عبدالله روا، علی سلیمانی، فقیهه سلطانی و لیلا برخورداری خواهد بود و با وله های شاد و عیدانه مسابقه ای جذاب و دیدنی رو پیش رو مخاطبان قرار می دهد. همچنین در این مسابقه ابوالفضل آقاخانی در یکی از مراحله مسابقه، چالشی با فریدون بیدگلی خواهد داشت که منجر به پرداخت 50 میلیون تومان هدیه خواهد شد. 
سلام عید قربان به تهران 
ویژه برنامه سلام تهران در روز عید قربان از ساعت 10 صبح تا قبل از اذان ظهر و عصر میزبان نگاه پر مهر مخاطبان شبکه پنج سیما می شود. این برنامه با حضور قاسم صرافان "شاعر آیینی" و حجت الاسلام هاشم فروزش"کارشناس مذهبی" تماشایی خواهد شد.همچنین در بخش های مختلف سلام تهران تعدادی از هنرمندان عرصه موسیقی و بازیگری نیز حضور خواهند داشت. همچنین حضور هنرمند عکاس حج ابراهیمی نیز دیگر بخش های جذاب سلام تهران برشمرده می شود.
یادآور می شود با توجه عید سعید قربان و برنامه های ویژه این روز، ورزشگاه روز چهارشنبه ساعت 21 پخش نمی شود و مخاطبان این برنامه می توانند ورزشگاه را بعد از خبر ساعت 24 بیننده باشند.
جنگ شاد و شبانه ی شب فیروزه ای نیز در شب عید قربان به مدت 80 دقیقه از یاسوج تقدیم نگاه بینندگان در سراسر میهن اسلامی می شود. این برنامه با میزبانی از مهمانان ویژه، هنرمندان و خوانندگان ملی و محلی، ضمن ایجاد فضایی شاد و مفرح، جذابیت ها استانی و آیین های مذهبی و معارفی عید قربان و عید غدیر را بازگو می کند. 

از انقلاب علوی تا نهضت مهدوی 
برنامه "عطر عاشقی" شبکه پنج سیما، جمعه یک مرداد ماه به تبیین و واکاوی نقش انقلاب علوی تا نهضت مهدوی می پردازد. "عطر عاشقی" این هفته با حضور حجت الاسلام محمد رضا میلانی نژاد از آستان مقدس امامزاده ابراهیم (ع) شهرستان ملارد تماشایی می شود. همچنین حاج امیر نعیمی با نوای گرم و دلنشین به قرائت زیارت آل یس برای حاضران و بینندگان می پردازد. برنامه تولیدی عطر عاشقی کاری از گروه معارف شبکه پنج سیما است که غروب جمعه هر هفته به تهیه کنندگی و کارگردانی سید ناصر سجادی و با اجرای سید رضا نواب ساعت 17 روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

کودکان هم در این عید جشن می گیرند
ویژه برنامه رنگین کمان بصورت زنده با دعوت از کودکان و اجرای موسیقی های عیدانه و دکور جذاب، این روز عزیز را برای کوکان منازل و استودیو جشن می گیرد. 
همچنین تامین برنامه شبکه پنج سیما نیز در تعطیلات آخر هفته با پخش جشنواره سینمایی تابستان و فیلم های سینمایی مشت آخر، میکانیک 2 و پرنده قهرمان (تماشاخانه) مهمان خانه مخاطبان می شود.

آخرین اخبار

نقش شهیدان در تبیین فرهنگ انتظار سینمایی "انفجار عظیم" در شبکه پنج تماشای انیمیشن " ایوب نبی (ع) از آنتن شبکه پنج " محمد فیلی " مهمان شب فیروزه ای می شود شکست آمریکا در مقابله با تروریسم جزییاتی از وقوع زلزله در ۵۷ کلیومتری مشهد تله فیلم محبوبه از شبکه پنج تحلیل موضوع نسبت حجاب با آزادی در برنامه "چراغ " فصل سوم "همکار من" روی آنتن شبکه پنج "نبرد با آتش" در شبکه پنج رامین راستاد در عمارت ارگ کلاه فرنگی بیرجند مطالبه‌گری با آوای بینندگان سلام تهران تماشای «خانه کابل» از شبکه پنج تحلیلی بر ناتوانی دولت آمریکا در حل منازعه کره شمالی تولیدکنندگان با چه موانعی بر سر راه تولید مواجهند جاسوس نامرئی در شبکه پنج ماینرها را معرفی کنید و ۲۰ میلیون پاداش بگیرید "سلمان" نون خ امشب به شب فیروزه ای می آید " لارو " روی آنتن شبکه پنج واکاوی موانع تحقق قطع زنجیره بیماری کرونا در برنامه " تهران 20" بازیگر سریال نون خ مهمان امشب شب فیروزه ای معرفی تاریخچه انستیتو پاستور ایران در برنامه" تهرانگرد" تبیین فرهنگ ظهور به روایت " عطر عاشقی " فصل جدید برنامه سلام تهران روی آنتن شبکه پنج «روزگار جوانی» صاحب موسیقی شد تبیین چرایی افول هژمونی رسانه ای آمریکا در شبکه پنج "ماشه مرگ" در شبکه پنج عمارت چهلستون میزبان "شب فیروزه ای" «شهر امن» برنامه ای که به سوالات تصادفی پاسخ می دهد تماشای آن سوی دوربین "جان سخت 4"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها