مشاهده خبر

تعداد بازدید:18

فاتح قله اورست و قهرمان صخره نوردی پارالمپیک در ما ایرانی ها

برنامه "ما ایرانی ها" پنجشنبه ساعت 22 در گفتگو با مهندس حمید رضا مقاره عابد، از چگونگی به ثمر رسیدن شرکت دانش بنیان و تلاشش برای از بین بردن دغدغه های همه آنهایی که از نقص عضو رنج می برند سخن می گوید. همچنین در این برنامه سجاد سالاروند قهرمان صخره نوردی پارالمپیک و فاتح قله اورست نیز حضور خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، در این برنامه سالاروند به بیان خاطراتی از چگونگی اعتماد ورزشکار ملی به تولید ملی در حوزه دانش بنیان سخن خواهد گفت. 
این برنامه که میزبان تنها شرکت تولید کننده پنجه های پیشرفته کربنی در ایران است، درباره نحوه عملکرد این پنجه ها و کیفیت و مزیت خاص آنها نسبت به نمونه های مشابه آلمانی گفتگو خواهد کرد.
در بخش دیگری از برنامه با توجه به وجود جانبازان قطع عضو، معلولین حرکتی و ناتوانان جسمی، ضرورت وجود این شرکت دانش بنیان و تلاششان برای به ثمر رسیدن محصولات پیچیده و کاربردی در حوزه معلولیت نیز تبیین می شود. 
برنامه ما ایرانی ها به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی و با اجرای محمود رضا قدیریان، پنج شنبه ها و جمعه ها به ترتیب ساعت 22 و 20 روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

آخرین اخبار

نقش شهیدان در تبیین فرهنگ انتظار سینمایی "انفجار عظیم" در شبکه پنج تماشای انیمیشن " ایوب نبی (ع) از آنتن شبکه پنج " محمد فیلی " مهمان شب فیروزه ای می شود شکست آمریکا در مقابله با تروریسم جزییاتی از وقوع زلزله در ۵۷ کلیومتری مشهد تله فیلم محبوبه از شبکه پنج تحلیل موضوع نسبت حجاب با آزادی در برنامه "چراغ " فصل سوم "همکار من" روی آنتن شبکه پنج "نبرد با آتش" در شبکه پنج رامین راستاد در عمارت ارگ کلاه فرنگی بیرجند مطالبه‌گری با آوای بینندگان سلام تهران تماشای «خانه کابل» از شبکه پنج تحلیلی بر ناتوانی دولت آمریکا در حل منازعه کره شمالی تولیدکنندگان با چه موانعی بر سر راه تولید مواجهند جاسوس نامرئی در شبکه پنج ماینرها را معرفی کنید و ۲۰ میلیون پاداش بگیرید "سلمان" نون خ امشب به شب فیروزه ای می آید " لارو " روی آنتن شبکه پنج واکاوی موانع تحقق قطع زنجیره بیماری کرونا در برنامه " تهران 20" بازیگر سریال نون خ مهمان امشب شب فیروزه ای معرفی تاریخچه انستیتو پاستور ایران در برنامه" تهرانگرد" تبیین فرهنگ ظهور به روایت " عطر عاشقی " فصل جدید برنامه سلام تهران روی آنتن شبکه پنج «روزگار جوانی» صاحب موسیقی شد تبیین چرایی افول هژمونی رسانه ای آمریکا در شبکه پنج "ماشه مرگ" در شبکه پنج عمارت چهلستون میزبان "شب فیروزه ای" «شهر امن» برنامه ای که به سوالات تصادفی پاسخ می دهد تماشای آن سوی دوربین "جان سخت 4"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها