مشاهده خبر

تعداد بازدید:48

از کهکشان شبکه پنج چه خبر؟

مدیران شبکه پنج سیما از مراحل پیش تولید، ساخت و نصب دکور عظیم وکم نظیر مسابقه ی بزرگ کهکشان، مسابقه ای مبتنی بر تکنولوژی AR وVR با محوریت به چالش کشیدن ارتباط انسان با رسانه ها و واکاوی واقعیت های مجازی(VR) و واقعیت های افزوده (AR) بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، مهندس سعید اشناب مدیر شبکه پنج سیما، مسابقه بزرگ کهکشان را پروژه ای بدیع و بی بدیل برشمرد و افزود: این مسابقه هیجان انگیز و چالشی تلویزیون، با توجه به نوآوری و معنا بخشیدن به دوره های مختلف ارتباطات، حتما با استقبال کم نظیر مخاطبان رسانه ملی روبرو خواهد شد. 
وی تاکید کرد: ضروری است اتاق فکر، خلاقیت و برنامه ریزی کهکشان از هم اکنون روی ایده های جدید برای تهیه و تولید فصل دوم آن برنامه ریزی نمایند. 
مدیر شبکه پنج سیما افزود: این مسابقه به لحاظ ساختار، فرم و محتوا بسیار پیچیده و دارای بخش های جذاب و متنوعی است که انتظار می رود ضمن فعالیت ویژه در فضای مجازی برای تشریح محتوای آن، چالش ها و داستان هر بخش از مسابقه در طول ضبط برای شرکت کنندگان و بینندگان تبیین شود.  
مهندس اشناب ضمن تاکیدِ اینکه کهکشان روایتگر دوره های مختلف ارتباطات است افزود: سفر در زمان و رسیدن به گذشته و برگشتن به زمان حال و آینده، چالش های گوناگون و هیجان انگیزی خواهد داشت. لذا برنامه ای تلویزیونی با این حجم از اطلاعات و عقبه ی فکری حتما باید در مسیر رشد و شکوفایی جوانان ایران در حوزه های مختلف ارتباطات قرار گیرد. 
مدیر شبکه پنج سیما همچنین به بهره گیری از موسیقی های اقوام و گویش های مختلف در مسابقه کهکشان تاکید کرد و گفت: روایت قصه های مشاهیر ایران، قهرمانان و بزرگ مردان ایران زمین همچون شهید سلیمانی، شهید فخری زاده و ... در مسابقه بزرگ کهکشان ضروری است. 
در این دیدار که به همراهی مهدی کریمی "قائم مقام مدیر شبکه و مدیر گروه اجتماعی" و مصطفی جعفریحیی "مشاور مدیر شبکه پنج سیما" صورت گرفت، سعید اشناب ضمن آرزوی موفقیت برای عوامل جوان و با دانش مسابقه بزرگ کهکشان، نسبت به پخش تلویزیونی آن در تابستان 1400 ابراز امیدواری کرد. 
یادآور میشود مسابقه بزرگ کهکشان نخستین مسابقه تلویزیونی مبتنی بر تکنولوژی AR وVR  است با محوریت به چالش کشیدن ارتباط انسان با رسانه ها و واکاوی واقعیت های مجازی(VR)  و واقعیت های افزوده (AR)که در شبکه پنج سیما تولید می شود. این برنامه که برای پخش در تابستان 1400 آماده می شود در گروه اجتماعی شبکه پنج سیما تولید شده و مجری طرح آن مرکز نوآوری رسانا می باشد. تهیه کنندگی این مسابقه برعهده کمیل سوهانی بوده و محمدصادق باطنی به عنوان طراح مسابقه و محسن تقوی زنوز مشاور پروژه است. همچنین بهراد رضازاده به عنوان دستیار تهیه و مدیر تولید، فاطمه دلاوری به عنوان سردبیر، مهدی آتش جام به عنوان مدیر فنی و طراح اپلیکیشن، حامد صفایی به عنوان مدیر هنری، بهراد جهانبخت به عنوان گرافیست، صالح رضاداد، مهدی امینیان و عباس نیک نفس به عنوان گروه طراحی مسابقات، شهرام قاسمی به عنوان طراح و مجری دکور و امیرمسعود توسلی به عنوان مدیر برنامه ریزی در این مسابقه ایفای نقش می نمایند.

آخرین اخبار

هژمونی «فجر» با «ققنوس» تقابل دارد تاثیرات شهید تهرانی مقدم در دفاع مقدس "دردسرهای یک همسایه" در شبکه پنج سامان صفاری و جلالی‌تبار جلوی دوربین «روزهای آبی» رفتند امین زندگانی در قرنطینه روز پدر را جشن می گیرد «نوروز در راه است» به فصل دوم رسید جشن پدرانه شبکه پنج سیما فرهنگ و هنر تهران در قاب شبکه پنج از کهکشان شبکه پنج چه خبر؟ تببین و بررسی چالش های آموزش و پژوهش در بودجه 1400 آقای الف در شبکه پنج روایت دستاوردهای ایران در آزمایش های پیش بالینی در «ما ایرانی ها» مدیریت سهام عدالت سوژه امشب "تهران20" فصل جدید سرقت پول روی آنتن شبکه پنج بازیگر قانون در شبکه پنج پیگیری مشکلات ایثارگران امشب در تهران20 سینما در معرض یک «سرقت»! تماشای" یتیم خانه ایران" از شبکه پنج بازخوانی " وضعیت زندان های ساواک " در برنامه تاریخی سرچشمه "ویلای پر ماجرا" در شبکه پنج فصل جدید برنامه " تهرانگرد " روی آنتن شبکه پنج تبیین مراقبت های ماه رجب در برنامه " عطر عاشقی " مجری به خانه بر می گردیم در شبکه پنج قرنطینه شد «رعد و برق» رمضانی شد تماشای عکس خانوادگی از قاب شبکه پنج چهار بازیگر جدید به «روزهای آبی» پیوستند قرارگاه سرعت در شبکه پنج رونمایی می شود دستاوردهای طرح سلامت الکترونیک در قاب "ما ایرانی ها " پخش سریال سرقت پول از شبکه پنج سیما جدال با بی خانمانی در فیلم سینمایی " رزی "

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها