مشاهده خبر

تعداد بازدید:25

روایت دستاوردهای ایران در آزمایش های پیش بالینی در «ما ایرانی ها»

برنامه "ما ایرانی ها" به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی روز یک شنبه ۳ اسفند ماه ساعت ۲۲ ، میزبان " دکتر احسان شریف پاقلعه معاون علمی و فناوری آزمایشگاه پیش بالینی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی برنامه ما ایرانی ها، دکتر پاقلعه در این برنامه از دستاوردهای ملی برای ساخت تجهیزات و استفاده از آن در آزمایشات پیش بالینی، مدل سازی حیوانی و تحقیقات درون تنی و حوزه ی فعالیت های آزمایشگاه پیش بالینی برای علوم مختلف خصوصا بیماری کرونا در این برنامه صحبت می کند.

برنامه ترکیبی "ما ایرانی ها"کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما است که یک شنبه و سه شنبه ساعت ۲۲ به روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

مخاطبان برنامه می توانند پیام های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۱۵ با ما در میان بگذارند.

آخرین اخبار

هژمونی «فجر» با «ققنوس» تقابل دارد تاثیرات شهید تهرانی مقدم در دفاع مقدس "دردسرهای یک همسایه" در شبکه پنج سامان صفاری و جلالی‌تبار جلوی دوربین «روزهای آبی» رفتند امین زندگانی در قرنطینه روز پدر را جشن می گیرد «نوروز در راه است» به فصل دوم رسید جشن پدرانه شبکه پنج سیما فرهنگ و هنر تهران در قاب شبکه پنج از کهکشان شبکه پنج چه خبر؟ تببین و بررسی چالش های آموزش و پژوهش در بودجه 1400 آقای الف در شبکه پنج روایت دستاوردهای ایران در آزمایش های پیش بالینی در «ما ایرانی ها» مدیریت سهام عدالت سوژه امشب "تهران20" فصل جدید سرقت پول روی آنتن شبکه پنج بازیگر قانون در شبکه پنج پیگیری مشکلات ایثارگران امشب در تهران20 سینما در معرض یک «سرقت»! تماشای" یتیم خانه ایران" از شبکه پنج بازخوانی " وضعیت زندان های ساواک " در برنامه تاریخی سرچشمه "ویلای پر ماجرا" در شبکه پنج فصل جدید برنامه " تهرانگرد " روی آنتن شبکه پنج تبیین مراقبت های ماه رجب در برنامه " عطر عاشقی " مجری به خانه بر می گردیم در شبکه پنج قرنطینه شد «رعد و برق» رمضانی شد تماشای عکس خانوادگی از قاب شبکه پنج چهار بازیگر جدید به «روزهای آبی» پیوستند قرارگاه سرعت در شبکه پنج رونمایی می شود دستاوردهای طرح سلامت الکترونیک در قاب "ما ایرانی ها " پخش سریال سرقت پول از شبکه پنج سیما جدال با بی خانمانی در فیلم سینمایی " رزی "

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها