مشاهده خبر

تعداد بازدید:8

شکلات تلخ و یک اتفاق نادر

برنامه شکلات تلخ به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی امروز سه شنبه حوالی ساعت ۱۶ با موضوع خروج از آسیب و ایجاد شغل و مهارت به داستان زندگی تعدادی از کودکان کار می پردازد که این روزها دوران آسیب را پشت سر گذاشتند و در شرایط مساعدی زندگی را سپری می کند.

مستند تلویزیونی شکلات تلخ این هفته به موضوع مهارت آموزی کودکان کار و آسیب دیدگان نوجوان پرداخت و در برنامه روز سه شنبه قرار است با محوریت بررسی زندگی کودکان و نوجوانانی که به دلایل مختلف وارد حوزه ی آسیب های متفاوت شده اند و حالا بایستی در مسیر ساماندهی زندگی جدیدی را تجربه کنند.

مجتبی احمدی تهیه کننده و کارگردان این مستند تلویزیونی در این باره گفت: بعد از کارتن خوابی، پاتوق ها ، خونه ی مادری و پدری ، سرای مهر، امید ،سرای فرشته ها و... حالا داستان این مستند به سرای حافظ رسید در این برنامه زندگی آسیب دیدگان حوزه اعتیاد از منظر شغل و مهارت بررسی می شود.

وی ادامه می دهد:در سرای یاسر زندگی نوجوانانی را بررسی می کنیم که هر یک داستانی عجیب و غریب دارند از قصه علی که دو برادرش را در دو مرکز بهزیستی می بیند و قرار است خودش راهی خدمت سربازی شود تا داستان امیرحسین که مادرش به دلیل سرقت در زندان است و پدرش نیز با آلودگی به مواد مخدر این روزها متواری است و دیگر نوجوان این سرا که هر یک علایقی متفاوت دارند از فوتبال تا حرفه های مهارتی مانند باتری سازی، میکانیکی و ... که آینده آن ها را تحت الشعاع قرار داده است.

احمدی در پایان گفت: با مهبد چشمی به سرای حافظ رفتیم با محمد علی کرمی مدیر درمان سرای امید اوضاع و احوال روحی و روانی نوجوانان را بررسی کردیم و با علی علیپور داستان افتتاح آشپزخانه سرای یاسر را که در آن نوجوانان مهارت آشپزی را برای کودکان و نوجوانان کار و خیابان تجربه می کنند به تصویر می کشیم.

شکلات تلخ به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی شنبه و سه شنبه حوالی ساعت 16 روی آنتن شبکه 5 سیما می رود.

آخرین اخبار

سینمای ایران چرا «افسرده» است؟ تماشای فیلم " مادر مادر" از شبکه پنج شبکه پنج سیما در سوگ شهادت بی بی دو عالم میلاد و پردیس ملت گزینه های اصلی جشنواره فجر بررسی شهرآورد پایتخت در ورزشگاه جشنواره عمار سوژه نقد سینما تماشای فیلم " پلیس بازی" از شبکه پنج «روزهای آبی» در شمال روایت «خانه امن» در برنامه «ما ایرانی ها» بررسی جزییات بودجه فرهنگی کشور در سال ۱۴۰۰ زیر ذره بین «تهران ۲۰» شکلات تلخ و یک اتفاق نادر موانع تولید در شهرک های صنعتی قصه خانه عشق به روایت ما ایرانی ها آرمان و اعتراض به سبک «ملاقلی‌پور» سری جدید شهربرگ با موضوع بحران جمعیت تماشای نبات از شبکه پنج بررسی آثار زنده یاد رسول ملاقلی پور در برنامه نقد سینما تماشای «شیرسنگی» امشب از شبکه پنج تبیین نهضت فاطمی پیشاهنگ نهضت مهدوی ماجرای دختران آسیب دیده در «شکلات تلخ» استرداد در شبکه پنج در شبکه پنج سیما رد پول را بگیر راز و رمز شناخت همسر در محرمانه همسرانه قصه "خاک و آتش" در شبکه پنج ترک خدمت مسئولان زیر ذره بین "تهران 20" روایت جشن تولد شهدا در "ما ایرانی ها" پخش فیلم سینمایی" چ" از شبکه پنج بیان خاطرات با حاج قاسم از زبان همرزمان ناگفته‌های افخمی از «غیررسمی» روایت 40 سال جهادِ مرد میدان

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها