مشاهده خبر

تعداد بازدید:25

آقای ایمنی مهمان شبکه پنج می شود

ویژه برنامه مهمانی "به خانه بر می گردیم" جمعه 23 آبان ماه ساعت 10:15 میزبان علی همت مومیوند گوینده و پیشکسوت دوبله ایران خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما،"مومیوند" خالق صدای شخصیت‌های کارتونی باب اسفنجی، گربه سگ (سگ)، ند و پنتون (پنتون)، ماجراهای نارنیا (اصلان)، داستان اسباب‌بازی (باز، آدمک فضایی)، تنها در خانه (دزد چاق)، قصه‌های جزیره (الک کینگ) و صدای پیشه شخصیت نوستالژیک آقای ایمنی در دهه ۶۰ است که در مهمانی به خانه بر می گردیم پیرامون جایگاه دوبله در ایران ، تفاوت ژانرهای مختلف در سلیقه مخاطبان ،راههای موفقیت و ماندگاری یک صدا و ... برای مخاطبان این برنامه صحبت خواهد کرد.

همچنین در بخش تماشایی این برنامه، مازیار عصری خواننده جوان کشورمان نیز حضور خواهد داشت.

آموزش مهارتهای زندگی با دکتر احمد حلت کارشناس مهارت های زندگی، پخش نماهنگ هایی باهم بازی و ... از دیگر بخشهای این ویژه برنامه خواهد بود .

همچنین قرار است"پیمان فتحی نژاد " مربی آشپزی در مهمانی به خانه برمی گردیم غذای گیلانی خورشت چغرتمه را به مخاطبان آموزش دهد.

مهمانی "به خانه بر می گردیم" کاری از گروه خانواده و کودک شبکه پنج سیما به تهیه کنندگی علی اکبر ذاکری است که با اجرای سید مرتضی حسینی و فوژان احمدی به مدت 80 دقیقه تماشایی می شود.

آخرین اخبار

چادر نمادی علیه کاپیتالیسم است تاسیس قرارگاه سری نصرت به روایت "سرچشمه " روایت سفیر مهربانی یک خبرنگار جاذبه های دیدنی لالون در قاب " تهرانگرد" بستر سازی عصر ظهور از نگاه معصومین (ع) به روایت " عطر عاشقی" واکاوی تصویر ترور در سینمای ایران عاشقانه های پدر صد معلول در برنامه " ما ایرانی ها " ترور مجازات ملتی است که تحریم بر آنها اثر نکرده است بررسی طرح های مجلس برای صیانت از حقوق ملت ایران همدلی با سربازان وطن در قاب ما ایرانی ها آخر هفته بیننده فیلم سینمایی " دایره تصادف و فرار" باشید مدقالچی صدای ماندگار دوبله مهمان ویژه برنامه " به خانه بر می گردیم" اعتراض در سینمای ایران با نگاهی به آثار ابراهیم حاتمی کیا حماسه سازان واقعی عصر ظهور به روایت " عطر عاشقی" نقش بسیج در مدیریت بیماری کرونا وقف جوانی برای احیای طبیعت به روایت " ما ایرانی ها" مدیریت شهری و خدمات آنلاین زیر ذره بین "تهران 20" جوانان مستعد باید در مساجد شناسایی شوند تصویربرداری «رعد و برق» از ۷۰ درصد گذشت محدودیتها تا شناسایی ناقلان ادامه دارد قاب پاییزی تهران در تهرانگرد تبیین ویژگی های منتظران در برنامه «عطر عاشقی» فرشته نجات جاده ها در برنامه " ما ایرانی ها " ایلجیما در قاب شبکه پنج سیما رئیس دانشگاه آزاد امشب مهمان " تهران 20" می شود روایت وحید جلیلی از سینمای دهه 90 پخش مینی سریال قربانی از شبکه پنج آخر هفته با فیلم سینمایی " آنفلوآنزا " آقای ایمنی مهمان شبکه پنج می شود بازخوانی تغییر ایدئولوژی سازمان مجاهدین خلق در برنامه "سر چشمه "

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها