مشاهده خبر

تعداد بازدید:16

روایت زندگی سه نوجوان فوتبالیست در " شکلات تلخ "

برنامه "شکلات تلخ" به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی این هفته شنبه ( 17 آبان ماه) با محوریت تبیین و تشریح مهارت آموزی و داستان علاقه کودکان کار به ورزش فوتبال ساعت 13:30 روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، مجتبي احمدي تهيه كننده " شکلات تلخ " درباره این قسمت این برنامه تلویزیونی گفت: به بهانه آغاز لیگ برتر و مسابقات فوتبال، فضای این برنامه فوتبالی می شود و قرار است در حوزه مهارت آموزی به کودکان کار، یکی از علائق این بچه ها یعنی رشته ورزشی فوتبال بپردازیم.

احمدی ادامه می دهد؛ قطعا یکی از راهکار های موثر در فاصله گرفتن بچه های کار از امور کاذب بر سر معابر و ... مهارت آموزی و استعداد یابی این افراد است که بی تردید در آینده و تعیین مسیر زندگی این افراد بسیار موثر است.

در این برنامه داستان زندگی سه نوجوان کار که هر سه به ورزش فوتبال علاقه مند هستند و مسیر زندگی شان تغییر می کند، روایت می شود و...

برنامه “شکلات تلخ” با اجرای مهدی اسماعیل تبار روزهای شنبه و سه شنبه ساعت 13:30 و یکشنبه و چهارشنبه حوالی 00:30 بامداد به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی، روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

آخرین اخبار

چادر نمادی علیه کاپیتالیسم است تاسیس قرارگاه سری نصرت به روایت "سرچشمه " روایت سفیر مهربانی یک خبرنگار جاذبه های دیدنی لالون در قاب " تهرانگرد" بستر سازی عصر ظهور از نگاه معصومین (ع) به روایت " عطر عاشقی" واکاوی تصویر ترور در سینمای ایران عاشقانه های پدر صد معلول در برنامه " ما ایرانی ها " ترور مجازات ملتی است که تحریم بر آنها اثر نکرده است بررسی طرح های مجلس برای صیانت از حقوق ملت ایران همدلی با سربازان وطن در قاب ما ایرانی ها آخر هفته بیننده فیلم سینمایی " دایره تصادف و فرار" باشید مدقالچی صدای ماندگار دوبله مهمان ویژه برنامه " به خانه بر می گردیم" اعتراض در سینمای ایران با نگاهی به آثار ابراهیم حاتمی کیا حماسه سازان واقعی عصر ظهور به روایت " عطر عاشقی" نقش بسیج در مدیریت بیماری کرونا وقف جوانی برای احیای طبیعت به روایت " ما ایرانی ها" مدیریت شهری و خدمات آنلاین زیر ذره بین "تهران 20" جوانان مستعد باید در مساجد شناسایی شوند تصویربرداری «رعد و برق» از ۷۰ درصد گذشت محدودیتها تا شناسایی ناقلان ادامه دارد قاب پاییزی تهران در تهرانگرد تبیین ویژگی های منتظران در برنامه «عطر عاشقی» فرشته نجات جاده ها در برنامه " ما ایرانی ها " ایلجیما در قاب شبکه پنج سیما رئیس دانشگاه آزاد امشب مهمان " تهران 20" می شود روایت وحید جلیلی از سینمای دهه 90 پخش مینی سریال قربانی از شبکه پنج آخر هفته با فیلم سینمایی " آنفلوآنزا " آقای ایمنی مهمان شبکه پنج می شود بازخوانی تغییر ایدئولوژی سازمان مجاهدین خلق در برنامه "سر چشمه "

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها