مشاهده خبر

تعداد بازدید:29

مخاطرات مشاغل سخت کودکان کار به روایت "شکلات تلخ "

برنامه تلویزیونی"شکلات تلخ"به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی این هفته (سه شنبه 29 مهرماه) ساعت 13:30 برای بررسی، واکاوی و به تصویر کشیدن مخاطرات فعالیت های طاقت فرسا و سخت برای کودکان مثل: کوره پزخانه، بازار و مراکز فروش روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، مجتبی احمدی تهیه کننده و کارگردان، شکلات تلخ این بار در میان کودکانی و نوجوانانی می رود که فال و گل نمی فروشند، شیشه پاک نمی کنند و اسپند دود نمی کنند.

وی تصاویری از کودکانی را نشان می دهد که با کارهای سخت و طاقت فرسا مثل باربری امرار معاش می کنند و قصد دارد مخاطرات مرتبط با زندگی این کودکان را تبیین و ابعاد مختلف شرایط خاص زندگی آنها را بررسی نماید.

این برنامه مشاغل سخت را از یک سو و مخاطرات حاشیه ایی زندگی کودکان کار را از سوی دیگر بررسی خواهد کرد. لذا دوربین مستند"شکلات تلخ" به مراکز خرید، کوره های آجر پزی و ... می رود و داستان تلخ زندگی کودکان کار را در ابعاد مختلف روایت می کند.

دکتر فرید براتی سده کارشناس آسیب های حوزه کودک کار، دکتر فرید معاون اجتماعی سازمان سازمان بهزیستی کشور، دکتر علی گو مدیر کل آسیب دگان اجتماعی بهزیستی کشور پیرامون موضوع این برنامه به بررسی و تحلیل خواهند پرداخت.

برنامه "شکلات تلخ"کاری از گروه اجتماعی به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی است که با اجرای مهدی اسماعیل تبار روزهای شنبه و سه شنبه ساعت 13:30 و یکشنبه و چهارشنبه حوالی 00:30 بامداد ، روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

آخرین اخبار

حجاب نماد یک تفکر اسلامی است و برای سیاست های غربی خطر آفرین است تماشای سینمایی " خون و پول" «کهکشان» مسابقه جدید شبکه پنج در مرحله پایانی نقض حقوق اقلیت‌ها در امریکابه روایت " شب بخیر آمریکا" واکاوی و تبیین سیاست های غربی علیه حجاب در برنامه " چراغ " ویژه برنامه های عید قربان شبکه پنج ناکامی پروژه جهانی سازی و ترویج سبک زندگی آمریکایی به روایت " شب بخیر آمریکا" "عبدلی" امشب مهمان شب فیروزه ای می شود "از فاصله نزدیک" در شبکه پنج تماشای "شب فیروزه ای" از طبیعت چهار فصل کهگیلویه و بویر احمد آخر هفته و تماشای سینمایی "گنجشک و قناری" استشمام "عطر عاشقی" از مشهد اردهال کاشان بررسی آخرین اخبار شهرآورد بزرگ کشور در " ورزشگاه " فاتح قله اورست و قهرمان صخره نوردی پارالمپیک در ما ایرانی ها شکست رویکرد یکجانبه گرایی آمریکا به روایت " شب بخیر آمریکا" سینمایی" پاستاریونی" از شبکه پنج شب های کویر یزد فیروزه ای می شود شیفت آخر در شبکه پنج «نفس» تهران در تهرانگرد از المپیک تا لیگ برتر فوتبال دین اسلام برای فعالیتهای اجتماعی بانوان برنامه دارد جایگاه شهدا در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اعزام گروه «روزگار جوانی» به رضوانشهر چرایی شکست آمریکا در حمله به عراق " او را به دام بینداز" تصویربرداری روزگار جوانی به پایان نزدیک شد "نابغه کوچک" در شبکه پنج بررسی حواشی هیات مدیره باشگاه استقلال پرونده فولاد خوزستان به روایت " آهن گداخته " تبیین برکات انتظار در عصر غیبت

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها