مشاهده خبر

تعداد بازدید:18

تخلفات ساکن باعث کندی حرکت و برهم خوردن نظم ترافیکی می شود

سرهنگ بهرام آبادی معاون ترافیکی پلیس راهور فاتب در برنامه" شهر امن" شبکه پنج سیما حضور یافت و در مورد تخلفات ساکن برای شهروندان توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، سرهنگ بهرام آبادی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت : قطعا پارک وسایل نقلیه باید در منتهی الیه سمت راست راهها و خیابان ها و محل های مجازصورت پذیرد. اگر راننده ای در واقع خودروی خود را در محل های غیر مجاز پارک نماید مانند محل هایی که با تابلو ممنوع بودن پارک وسیله نقلیه مشخص شده و یا در آیین نامه راهنمایی و رانندگی به آن اشاره شده باشد، قطعا باعث ایجاد ترافیک و برهم خوردن نظم عبور مرور در آن محدوده می گردد که توسط همکاران بنده مورد اعمال قانون قرار خواهد گرفت .

وی گفت : توقفاتی که در سطح شهر مانند مناطق مرکزی و شمالی روی می دهد، توقفات دوبله و توقفات ساکن توقفات مورب و زیر تابلویی باعث ایجاد ترافیک و کندی عبور و مرور می شوند و بنده از راننگان تقاضا می کنم از پارک نمودن خودروها بدین صورت جدا خودداری کرده و باعث انسداد راه و ترافیک نشوند.

وی افزود : با توجه به اینکه اینگونه توقفات انضباط عبور و مرور را تحت تاثیر خود قرار می دهد اگر خودوریی با تخلف خود باعث ایجاد ترافیک گردد قطعا باعث می گردد که بار ترافیکی به موقع جذب نگردد و تسهیل عبور و مرور و آمد و شد خودروها به تعویق می افتد و روانی ترافیک صورت نپذیرفته و گره ترافیک افزایش می یابد .

سرهنگ بهرام آبادی در خصوص پارک خودروها در مقابل درب پارکینگ منازل گفت : بنابر آیین نامه راهنمایی و رانندگی هیچ خودرویی نباید در ورودی و خروجی تقاطع ها ورودی درب منازل و ادارت متوقفبشوند و اگر این تخلف صورت پذیرد توسط همکاران بنده اعمال قانون خواهند شد و توسط جرثقیل به پارکینگ منتقل خواهند شد که البته جز تخلفات ساکن محسوب می گردند .

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد : خودروهایی که در محل توقف ویژه معلولین و جانبازان و پارک می کنند صرفا خودروهای معلولین و جانبازان اجازه استفاده از آن را داشته و دیگر خودورها حق استفاده از این محل ها را ندارند و جز توقفات غیر مجاز محسوب شده و توسط پلیس اعمال قانون خواهند شد و به پارکینگ منتقل می گردند و همچنین توقف در ایستگاههای اتوبوس و تاکسی نیز مصداق همین موضوع می باشد .

وی از رانندگان خواست به هیچ عنوان در حاشیه بزرگراهها توقف نداشته باشند و در صورت خرابی خودرو آنرا به منتهی الیه سمت راست هدایت کرده و در صورت غیر قابل حرکت بودن حتما از وسایل و مثلث اعلام خطر جهت اطلاع دیگر شهروندان استفاده نمایند .

آخرین اخبار

آخر هفته بیننده فیلم سینمایی " دایره تصادف و فرار" باشید مدقالچی صدای ماندگار دوبله مهمان ویژه برنامه " به خانه بر می گردیم" اعتراض در سینمای ایران با نگاهی به آثار ابراهیم حاتمی کیا حماسه سازان واقعی عصر ظهور به روایت " عطر عاشقی" نقش بسیج در مدیریت بیماری کرونا وقف جوانی برای احیای طبیعت به روایت " ما ایرانی ها" مدیریت شهری و خدمات آنلاین زیر ذره بین "تهران 20" جوانان مستعد باید در مساجد شناسایی شوند تصویربرداری «رعد و برق» از ۷۰ درصد گذشت محدودیتها تا شناسایی ناقلان ادامه دارد قاب پاییزی تهران در تهرانگرد تبیین ویژگی های منتظران در برنامه «عطر عاشقی» فرشته نجات جاده ها در برنامه " ما ایرانی ها " ایلجیما در قاب شبکه پنج سیما رئیس دانشگاه آزاد امشب مهمان " تهران 20" می شود روایت وحید جلیلی از سینمای دهه 90 پخش مینی سریال قربانی از شبکه پنج آخر هفته با فیلم سینمایی " آنفلوآنزا " آقای ایمنی مهمان شبکه پنج می شود بازخوانی تغییر ایدئولوژی سازمان مجاهدین خلق در برنامه "سر چشمه " تبیین شباهت های انقلاب اسلامی و جامعه مهدوی(عج) واکاوی و تحلیل مهارت آموزی کودکان کار در " شکلات تلخ " تماشای مینی سریال "وقتی آنها ما را می بینند" در شبکه پنج شکلات تلخ به طعم حسرت کودک کار تعطیل دو هفته ای برای قطع انتقال کرونا آری یا خیر؟ روایت زندگی سه نوجوان فوتبالیست در " شکلات تلخ " آخر هفته بیننده فیلم سینمایی " خشم " باشید سینمای خانواده و بررسی آثار پوران درخشنده قطعا لیگ بیستم جمعه شروع می شود تماشای جاذبه های گردشگری تهران از قاب " تهرانگرد"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها