مشاهده خبر

تعداد بازدید:9

مافیای کودکان کار در قاب شکلات تلخ

برنامه” شکلات تلخ” به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی این هفته ( سه شنبه 22 مهرماه ) به بررسی و تحلیل شناخت مسیرهای ساماندهی زندگی کودکان کار می پردازد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، مجتبی احمدی تهیه کننده و کارگردان این برنامه گفت: در برنامه "شکلات تلخ" روز سه شنبه به تبیین و تشریح سوالاتی مانند آیا هویت همه کودکان کار واقعی هستند؟، آیا کمک نقدی به کودکان کار صحیح است، نحوه کمک به کودکان کار چگونه باشد؟ خواهیم پرداخت.

دوربین" شکلات تلخ" حالا بر سر چهار راه ها و معابر مختلف شهر و در گفت و گو با کارشناسان، مسئولین، جامعه شناسان و روانشناسان هویت کودکان کار و شیوه در آمد زایی و عادت غلط را بررسی می کند و پاسخگوی این سوال است که آیا کودکان کار بعد از ساماندهی می توانند به هویت واقعیشان بازگردند؟

در "شکلات تلخ" با دکتر فرید معاون اجتماعی سازمان بهزیستی مباحثی کودکان کار مانند ثبات هویت، سبک کمک کردن، اعتمادزایی برای خیرین را بررسی می کنیم.

با دکتر علی گو مدیر آسیب های سازمان بهزیستی شناخت صحیح کودکان و نوجوانان آسیب دیده و افرادی که فریب خورده ی مافیا هستند، را تحلیل می کنیم.

و دکتر زمان پور روان شناس شیوه ی ارتباط صحیح با کودکان و نوجوانان کار به خصوص در حوزه جنسیت فرزندان بی سرپرست را توضیح می دهد.

برنامه «شکلات تلخ» کاری از گروه اجتماعی که شنبه و سه شنبه هر هفته ساعت ۱۳:۳۰ و روزهای یکشنبه و چهارشنبه بعد از اخبار بامدادی روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

آخرین اخبار

آیا قانون خدمت اجباری سربازی اصلاح خواهد شد؟ روایت زندگی و شهادت شهید محمدی در برنامه "یه روز تازه" روایتی از چگونگی تاسیس سپاه پاسداران در روزهای ابتدایی انقلاب "چهل ستون" میزبان فرمانده سابق پدافند هوایی ارتش می شود نقش امنیت در زمینه سازی ظهور به روایت" عطر عاشقی" تماشاخانه شبکه پنج در روزهای ابتدایی آبان ماه تماشای طبیعت بکر و زیبای روستای لزور از قاب تصویر" تهرانگرد نقد و بررسی روز های نارنجی در شبکه پنج بیشتر جرایم سایبری اقتصادی است عوامل رشد خلاقیت کودکان به روایت" ما ایرانی ها" "راه ماندگار" در شبکه پنج مخاطرات مشاغل سخت کودکان کار به روایت "شکلات تلخ " تخلفات ساکن باعث کندی حرکت و برهم خوردن نظم ترافیکی می شود فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در برنامه "یه روز تازه:" بیننده برنامه های جدید شبکه پنج سیما باشید «ما ایرانی ها» با خنده به استقبال اولین شب ربیع الاول می رود فیلم های سینمایی شبکه پنج در روزهای پایانی صفر بررسی حواشی سرخ آبی های پایتخت چگونگی تشکیل جهاد سازندگی در برنامه سرچشمه امسال پاییز خشک‌تری را نسبت به سال‌های گذشته پیش‌رو داریم با برنامه های ویژه شبکه پنج در روزهای پایانی ماه صفر به سوگ می نشینیم معرفی کتاب «پس از بیست سال» در "یه روز تازه " گرامیداشت شهدای شناسایی شده خان‌طومان در برنامه "یه روز تازه" مافیای کودکان کار در قاب شکلات تلخ شاعران آیینی میهمان شبکه پنج می شوند معرفی کتاب نمایشنامه مصری "سِفر خروج" در برنامه یه روز تازه بررسی اصالت کودک کار در "شکلات تلخ" شما هم به تماشای سینمای مجیدی دعوتید آخرین وضعیت املاک مدیریت شهری زیر ذره بین " تهران 20" بازپخش گفتگوی حجت الاسلام حسینیان در برنامه سرچشمه شبکه پنج

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها