مشاهده خبر

تعداد بازدید:12

تماشای عمارت های کهن پایتخت از قاب" تهرانگرد"

برنامه "تهرانگرد" شبکه پنج این هفته( پنج شنبه17 مهرماه) ضمن گشت و گذار در تهران، از عمارت اطلسی با اجرای ساسان گلستانه روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، دوربین "تهرانگرد" این هفته زیبایی ها و معماری ایرانی عمارت تاریخی خانه ملک را تصویر می کشد. این عمارت از زیباترین خانه های قدیمی تهران است که در بافت تاریخی بازار قرار دارد.

در بخش موزه گردی این هفته ، موزه ملی قرآن یکی از دیدنی های پایتخت معرفی می شود، نمایشگاهی متنوع از آثار قرآنی ، تاریخی و فرهنگی نسخه های خطی قرآن کریم که از قاب " تهرانگرد " تماشایی می شود.

مخاطبان برنامه تهرانگرد ، این هفته یک طبیعت گردی متفاوت از «دربند» را مشاهده خواهند کرد و حامد دولت مرادی نیز به محل برگزاری مسابقات دوچرخه سواری کشوری در بوستان جنگلی چیتگر می رود و هیجان این مسابقه را برای علاقه مندان به مسابقات ورزشی روایت می کند.

معرفی ظرفیتهای گردشگری استان تهران، موضوع و محور اصلی این برنامه است که ساسان گلستانه اجرای آن را بر عهده دارد.

"تهرانگرد" کاری از گروه تهران و شهروندی شبکه پنج سیما به تهیه کنندگی سجاد مشحون است که بصورت هفتگی هر پنج شنبه ساعت ۲۰ روی آنتن می رود و روز بعد ساعت ۱۲ بازپخش خواهد شد.

آخرین اخبار

آیا قانون خدمت اجباری سربازی اصلاح خواهد شد؟ روایت زندگی و شهادت شهید محمدی در برنامه "یه روز تازه" روایتی از چگونگی تاسیس سپاه پاسداران در روزهای ابتدایی انقلاب "چهل ستون" میزبان فرمانده سابق پدافند هوایی ارتش می شود نقش امنیت در زمینه سازی ظهور به روایت" عطر عاشقی" تماشاخانه شبکه پنج در روزهای ابتدایی آبان ماه تماشای طبیعت بکر و زیبای روستای لزور از قاب تصویر" تهرانگرد نقد و بررسی روز های نارنجی در شبکه پنج بیشتر جرایم سایبری اقتصادی است عوامل رشد خلاقیت کودکان به روایت" ما ایرانی ها" "راه ماندگار" در شبکه پنج مخاطرات مشاغل سخت کودکان کار به روایت "شکلات تلخ " تخلفات ساکن باعث کندی حرکت و برهم خوردن نظم ترافیکی می شود فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در برنامه "یه روز تازه:" بیننده برنامه های جدید شبکه پنج سیما باشید «ما ایرانی ها» با خنده به استقبال اولین شب ربیع الاول می رود فیلم های سینمایی شبکه پنج در روزهای پایانی صفر بررسی حواشی سرخ آبی های پایتخت چگونگی تشکیل جهاد سازندگی در برنامه سرچشمه امسال پاییز خشک‌تری را نسبت به سال‌های گذشته پیش‌رو داریم با برنامه های ویژه شبکه پنج در روزهای پایانی ماه صفر به سوگ می نشینیم معرفی کتاب «پس از بیست سال» در "یه روز تازه " گرامیداشت شهدای شناسایی شده خان‌طومان در برنامه "یه روز تازه" مافیای کودکان کار در قاب شکلات تلخ شاعران آیینی میهمان شبکه پنج می شوند معرفی کتاب نمایشنامه مصری "سِفر خروج" در برنامه یه روز تازه بررسی اصالت کودک کار در "شکلات تلخ" شما هم به تماشای سینمای مجیدی دعوتید آخرین وضعیت املاک مدیریت شهری زیر ذره بین " تهران 20" بازپخش گفتگوی حجت الاسلام حسینیان در برنامه سرچشمه شبکه پنج

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها