مشاهده خبر

تعداد بازدید:18

آسیب شناسی اعتیاد در خانواده و تاثیر آن بر فرزندان

برنامه "شکلات تلخ" به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی شنبه 22 شهریورماه به آسیب شناسی اعتیاد در خانواده ایرانی و تأثیر آن بر فرزندان ساعت 13:30 روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، مجتبی احمدی تهیه‌کننده این برنامه تلویزیونی گفت: در ادامه پرداختن به آسیب‌های اجتماعی موثر بر از هم گسیختگی خانواده ایرانی این هفته به سراغ اعتیاد رفتیم که یکی از محوری‌ترین دلایل موثر در از هم پاشیدن کانون خانواده و حتی پدیده کودکان کار و خیابان است.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع و آسیب‌های ناشی از اعتیاد که در سالهای اخیر آمار و ارقامی متفاوت به خود گرفته است و نمودار موجود نشان از این دارد که گرایش دختران در سالهای اخیر به اعتیاد بیش از گذشته است و حتی کارشناسان معتقدند سن اعتیاد نیز در سال‌های اخیر کاهش داشته است. از این رو با کارشناسان و پژوهشگران حوزه اعتیاد و البته افراد آسیب‌دیده این مقوله در برنامه روز شنبه به گفت و گو نشستیم.

تهیه‌کننده برنامه "شکلات تلخ" می‌گوید: در برنامه‌های این هفته تصمیم داریم ،زوایای مختلفی را در خصوص گرایش به مواد مخدر، تأثیر والدین بر اعتیاد فرزندان، چگونگی دستیابی فرزندان به مواد مخدر، شرایط روحی و روانی مصرف‌کنندگان و راهکاری‌های موثر در ترک و دوری را بررسی و تحلیل کنیم.

در این برنامه که با حضور دکتر اقطار کارشناس و پژوهشگر حوزه اعتیاد و یک فرد نجات یافته که این روزها به عنوان مشاور در یکی از مراکز فعالیت می‌کند و چند فرد درگیر از سن و سال مختلف تولید شده است قرار است داستان اعتیاد را شاید قابل لمس‌تر از دیگر بسته‌های رسانه‌ای با مخاطبمان درمیان بگذاریم.

احمدی در پایان گفت: در برنامه روز سه شنبه به بحث اعتیاد در مشاغل مختلف از جمله رشته‌های مختلف ورزشی، هنری و ... نیز خواهیم پرداخت.

برنامه "شکلات تلخ" به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی، روزهای شنبه و سه شنبه حوالی ساعت 13:30 و روزهای یکشنبه و چهارشنبه 00:30 بامداد با اجرای مهدی اسماعیل‌تبار، روان شناس فرهنگی روی آنتن می‌رود

آخرین اخبار

از زباله گردی تا بازیافت اطلاعات مهم دیجیتالی روایتی متفاوت از اقتدار نظامی در مستند " پای دیوار مرز" روایت اعتیاد یک ورزشکار حرفه ای در« شکلات تلخ» حماسه سربازان دوران دفاع مقدس را ارج می نهیم تهران 20 ویژه ملی روز اورژانس تحقق رویای یک خانواده فعال محیط زیست برای شهری پاک ماشین زمان تهرانگرد به کتاب فروشی رسید نورالشهدا میزبان عطر عاشقی می شود سونامی سالمندی در راه است با اپلیکیشن شبکه پنج شما هم به برخط شو دعوتید بررسی رشد نجومی قیمت خودرو آسیب شناسی اعتیاد در خانواده و تاثیر آن بر فرزندان مردان آتش نشان در شبکه پنج سیما تماشای عمارت فخر الدوله از قاب دوربین " تهرانگرد" آخر هفته بیننده سینمایی های جذاب از شبکه پنج سیما باشید شهدا، زمینه سازان ظهور در" عطر عاشقی" چگونگی اجرای طرح و ترافیک در دوران کرونا "نوشت افزار ایرانی اسلامی" روی میز " تهران 20" رئیس پیشین معاونت عملیات ارتش مهمان" چهل ستون" می شود با شبکه پنج سیما به روز باشید مدرسه تلویزیونی ایران فرمانده اسبق قرارگاه ثارالله مهمان چهل ستون می شود عملیات 125 در شبکه پنج نبرد شکارچیان با هیولاهای غول پیکر بررسی مشکلات تعاونی ها در " تهران 20" بررسی نقش حادثه کربلا در تثبیت تفکر مهدوی حریم اخلاقی روی میز نقد سینما معرفی تکیه نفرآباد در قاب تصویر " تهرانگرد" تماشای " به وقت شام " در شبکه پنج بررسی زمینه های محرم مهدوی در برنامه" عطر عاشقی "

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها